Strona główna › Stanowiska › Pharmacist-in-Charge
Pharmacist-in-Charge: wynagrodzenia H-1B
89 wniosków o warunki zatrudnienia dotyczyło stanowiska Pharmacist-in-Charge. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $124 800; połowa środkowa: $119 827–$139 360.
Pracodawcy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| RX Professionals LLC | 4 | $113 464 |
| GS Pharmacy LLC | 3 | $120 640 |
| dMb Health at Corpus LLC | 3 | $115 000 |
| Long Lane Discount Pharmacy LLC | 3 | $124 800 |
| Maa Bhawani Inc. | 3 | $139 360 |
| ReShape Rx, LLC | 3 | $130 000 |
| Assure RX Pharmacy LLC | 2 | $117 250 |
| Rapid RX Pharmacy LLC | 2 | $130 700 |
| GMK Pharmacy Inc. | 2 | $140 000 |
| RX Express Pharmacy LLC | 2 | $106 658 |
| Texas State Pharmacy LLC | 2 | $123 280 |
| Mahant RX Inc. | 2 | $152 500 |
| Branch Brook Corp | 2 | $119 309 |
| PALISADE Ave Pharmacy LLC | 2 | $116 667 |
| American Star Pharmacy Inc. | 2 | $139 360 |
| Reliance Imperial Pharmacy LLC | 2 | $156 000 |
| Sai Bear Creek Pharmacy LLC | 2 | $161 598 |
| Carenow Pharmacy II LLC | 1 | $128 700 |
| Pharmore RX Inc. | 1 | $114 962 |
| Greenhill Pharmacy Corporation | 1 | $108 160 |
| Hillrise Pharmacy LLC | 1 | $120 000 |
| EMA Healthcare, Inc | 1 | $135 200 |
| MPN2 Pharmacy Mgt LLC | 1 | $117 000 |
| Atmaca LLC ( Our Pharmacy) | 1 | $105 600 |
| Ravkoo, Inc. | 1 | $135 200 |
| Shivsai RX, LLC d/b/a Sanford Discount Pharmacy | 1 | $124 800 |
| Kevin Concannon LLC | 1 | $133 120 |
| Pomp Rx Pharmacy LLC | 1 | $124 800 |
| Superfast Pharmacy and Medical Supplies, LLC | 1 | $125 000 |
| Maa Bhavani Inc | 1 | $135 200 |
| BJP Healthcare LLC | 1 | $135 200 |
| Tampa Pharmacy 13 LLC | 1 | $135 200 |
| Medshop Pharmacy LLC | 1 | $155 000 |
| Laurel Health Services Inc | 1 | $130 628 |
| Marra's Pharma Corp | 1 | $150 000 |
| Williams Drug LLC | 1 | $162 240 |
| Rajhans Inc. | 1 | $108 160 |
| Crown Point Pharmacy LLC | 1 | $114 400 |
| Columbia RX LLC | 1 | $1 560 000 |
| Prasanna LLC | 1 | $120 640 |
| Ocean Blue Holdings LLC | 1 | $124 800 |
| Crawford Pharmacy of Pleasanton | 1 | $128 960 |
| Lifecare Pharmacy LTC LLC | 1 | $130 000 |
| Bcrr RX Inc. | 1 | $132 000 |
| Centreville Drugs Inc. | 1 | $124 800 |
| ReShape Rx Houston LLC | 1 | $130 000 |
| Blue Pharmacy LLC | 1 | $120 000 |
| MPN Pharmacy MGT LLC. | 1 | $140 000 |
| Shreeji RX LLC | 1 | $124 800 |
| Dhanvis Health Care-2 LLC | 1 | $110 000 |
| Piedment Family Pharmacy LLC | 1 | $120 000 |
| Univv II Inc | 1 | $120 640 |
| PSM MSM 100 LLC | 1 | $165 000 |
| Drugs Cure Pharmacy & Surgicals LLC | 1 | $124 800 |
| Akshaya Sai LLC. | 1 | $120 000 |
| Sai Geeta Drug LLC | 1 | $120 000 |
| Venkateswara Pharmacy Inc | 1 | $175 000 |
| Hancock Pharmacy II LLC | 1 | $145 600 |
| LC Pharma of Uvalde, LLC | 1 | $135 200 |
| Basin RX LLC | 1 | $165 000 |
Według poziomu wynagrodzenia
| Poziom wynagrodzenia | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|
| Poziom I (początkujący) | $110 240 |
| Poziom II (kwalifikowany) | $124 800 |
| Poziom III (doświadczony) | $155 500 |
| Poziom IV (pełna kompetencja) | $152 500 |
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 29 | $120 640 |
| Rok 2024 | 12 | $125 507 |
| Rok 2025 | 29 | $130 000 |
| Rok 2026 | 18 | $131 600 |
Miasta
- San Antonio, TX8
- Dallas, TX6
- Beverly Hills, FL4
- Brooklyn, NY3
- Paterson, NJ3
- Corpus Christi, TX3
- Upper Darby, PA3
- New Braunfels, TX3
- Bronx, NY2
- Allentown, PA2
- Westland, MI2
- Belle Glade, FL2
- Newark, NJ2
- Jersey City, NJ2
- Houston, TX2
- El Centro, CA2
- Andrews, TX2
- Wildomar, CA2
- Mount Dora, FL1
- Parsippany, NJ1
- Las Cruces, NM1
- Gardena, CA1
- Lakeway, TX1
- Burlington, NJ1
- Auburndale, FL1
- Sanford, FL1
- Edinburg, TX1
- Pompano Beach, FL1
- Tomball, TX1
- Lockhart, TX1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).