Strona główna › Stanowiska › QA Automation Tester
QA Automation Tester: wynagrodzenia H-1B
178 wniosków o warunki zatrudnienia dotyczyło stanowiska QA Automation Tester. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $110 000; połowa środkowa: $86 306–$130 000.
Wnioski (LCA)178
Mediana oferowanego wynagrodzenia$110 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$86 306–$130 000
Percentyl 10.–90.$76 107–$140 000
Adwokat imigracyjny, rekruter lub pracodawca? Zaprezentuj swoją usługę na górze strony – $99 za 30 dni →
Pracodawcy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Digipulse Technologies, Inc. | 91 | $127 000 |
| VITS Consulting Corp | 5 | $76 690 |
| Denken Solutions, Inc. | 5 | $67 600 |
| Mirai Solutions Inc | 4 | $86 351 |
| i-Link Solutions, Inc. | 3 | — |
| Staffbee Solutions Inc | 3 | $84 448 |
| Celersoft LLC | 2 | $75 795 |
| ICloud Technologies Corp. | 2 | $93 000 |
| Xforia, Inc. | 2 | $96 720 |
| System Soft Technologies, LLC | 2 | $80 000 |
| Unique Key Resources Inc | 2 | $81 500 |
| Conflux Systems Inc | 2 | $106 080 |
| Cloud Data Systems Inc | 2 | $75 618 |
| Asb Resources | 2 | $137 764 |
| Equitas IT INC | 2 | $70 730 |
| AAA Virginia Consulting Inc | 2 | $103 500 |
| MB IT Associates, LLC | 2 | $81 734 |
| Infinite Computer Solutions, Inc. | 2 | $96 000 |
| ZTS Systems LLC | 2 | $65 000 |
| Sarsai Inc | 2 | $91 920 |
| Navi Technologies Inc | 2 | $82 940 |
| Navasal Inc. | 2 | $87 672 |
| Amensys Inc | 1 | $94 100 |
| Compunnel Software Group, Inc | 1 | $150 000 |
| Cvslogic.com, Inc. | 1 | $89 731 |
| Vizion Technologies LLC | 1 | $68 869 |
| Primesoft, Inc. | 1 | $98 000 |
| Information Technology and Management Consulting, Inc. | 1 | $138 590 |
| Geeksoft LLC | 1 | $81 078 |
| Radcom Software Services, LLC. | 1 | $81 328 |
| George Ventures, LLC | 1 | $105 000 |
| Oma4 LLC | 1 | $92 000 |
| Mars Tech Solutions LLC | 1 | $86 000 |
| WebmobileZ Inc | 1 | $87 214 |
| iPivot LLC | 1 | $86 000 |
| First Genix LLC | 1 | $81 328 |
| Cloud Resources LLC | 1 | $80 000 |
| Avant Systems, Inc. | 1 | $82 255 |
| Ket Software Services, LLC | 1 | $79 040 |
| Vak IT Systems Inc | 1 | $77 813 |
| tsQs Inc | 1 | $60 000 |
| Soft Parch LLC | 1 | — |
| Cigniti Technologies, Inc. | 1 | $90 000 |
| Effulgent Inc | 1 | $90 189 |
| Indotronix International Corporation | 1 | $114 400 |
| Insight Global, LLC | 1 | — |
| IT America, Inc. | 1 | $112 424 |
| Experis US, LLC | 1 | $85 030 |
| Tech Matrix Solutions LLC | 1 | $83 000 |
| Idealforce, LLC. | 1 | $122 720 |
| Spartan Solutions Inc. | 1 | $81 994 |
| Infinics, Inc. | 1 | $67 392 |
| Advanced Knowledge Technologies Inc | 1 | $102 086 |
| Bits and Binaries Inc | 1 | $91 374 |
| Vivace Pact Technologies Inc | 1 | $86 611 |
| 3A Infotech LLC | 1 | $88 088 |
| ISAM Hybrid Information Systems LLC | 1 | $88 088 |
Według poziomu wynagrodzenia
| Poziom wynagrodzenia | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Poziom I (początkujący) | $68 130 |
| Poziom II (kwalifikowany) | $88 088 |
| Poziom III (doświadczony) | $120 000 |
| Poziom IV (pełna kompetencja) | $132 000 |
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Rok 2023 | 57 | $114 000 |
| Rok 2024 | 46 | $110 000 |
| Rok 2025 | 34 | $122 500 |
| Rok 2026 | 30 | $99 920 |
Miasta
- Westlake, TX51
- Durham, NC31
- Irving, TX5
- Frisco, TX5
- Jersey City, NJ4
- Farmers Branch, TX4
- Cleveland, OH4
- New Market, MD3
- Boston, MA3
- New York, NY3
- Merrimack, NH3
- Charlotte, NC3
- Plano, TX2
- Cumming, GA2
- Houston, TX2
- Cary, NC2
- McKinney, TX2
- Overland Park, KS2
- Medley, FL2
- San Antonio, TX2
- Leola, PA2
- San Bernardino, CA2
- Johns Creek, GA2
- Round Rock, TX2
- Phoenix, AZ2
- Chicago, IL2
- Schaumburg, IL1
- San Francisco, CA1
- Garner, NC1
- Dublin, OH1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).