Strona główna › Stanowiska › Regulatory Affairs Manager
Regulatory Affairs Manager: wynagrodzenia H-1B
73 wniosków o warunki zatrudnienia dotyczyło stanowiska Regulatory Affairs Manager. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $125 000; połowa środkowa: $110 718–$142 184.
Wnioski (LCA)73
Mediana oferowanego wynagrodzenia$125 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$110 718–$142 184
Percentyl 10.–90.$94 702–$166 519
Adwokat imigracyjny, rekruter lub pracodawca? Zaprezentuj swoją usługę na górze strony – $99 za 30 dni →
Pracodawcy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Freyr,Inc. | 4 | $124 180 |
| Rising Pharma Holdings Inc. | 4 | $106 838 |
| Edenbridge Pharmaceuticals, LLC | 3 | $125 000 |
| Roche Sequencing Solutions, Inc. | 3 | $140 504 |
| Withings, Inc. | 3 | $117 000 |
| Galt Pharmaceuticals, LLC | 3 | $95 472 |
| Rentschler Biopharma, Inc. | 2 | $140 000 |
| Teva Pharmaceuticals USA, Inc. | 2 | $116 866 |
| Becton, Dickinson and Company | 2 | $170 000 |
| Siemens Medical Solutions USA, Inc. | 2 | $139 059 |
| St. Jude Medical, Cardiology Division, Inc. | 2 | $117 855 |
| Inari Medical, Inc. | 2 | $173 043 |
| Zimmer, Inc. | 2 | $135 466 |
| Kerry Inc. | 2 | $132 862 |
| Long Shine LLC | 2 | $84 000 |
| PAI Holdings LLC | 2 | $106 392 |
| Instrumentation Laboratory Company | 1 | $150 176 |
| ForDoz Pharma Corp | 1 | $114 999 |
| August Bioservices, LLC | 1 | $74 318 |
| Evergreen Theragnostics, Inc. | 1 | $115 000 |
| Azurity Pharmaceuticals, Inc. | 1 | $145 000 |
| Medtronic, Inc. | 1 | $99 736 |
| Think Logic Systems Inc | 1 | $120 640 |
| Hetero USA Inc. | 1 | $185 000 |
| AMP Solutions LLC | 1 | $109 824 |
| Planet Innovation, Inc. | 1 | $140 000 |
| Cornerstone Medical (USA) Inc. | 1 | $155 000 |
| Applied Medical Resources Corporation | 1 | $128 000 |
| Ascensia Diabetes Care US Inc. | 1 | $144 891 |
| Bio-Rad Laboratories, Inc. | 1 | $155 000 |
| RK Pharma Inc | 1 | $140 483 |
| AstraZeneca Pharmaceuticals LP | 1 | $127 694 |
| New York City Criminal Justice Agency, Inc. | 1 | $102 315 |
| NeoImmuneTech, Inc. | 1 | $131 250 |
| BioPathogenix LLC. | 1 | $100 000 |
| Arteriocyte Medical Systems, Inc. | 1 | $128 205 |
| Prestonwood Home Healthcare LLC | 1 | $87 776 |
| Carefirst Rehab, LLC | 1 | $62 941 |
| scPharmaceuticals Inc. | 1 | $120 640 |
| ND Global Consulting Services Inc. | 1 | $166 400 |
| Nevakar Injectables Inc. | 1 | $310 000 |
| Granules Pharmaceuticals Inc. | 1 | $82 000 |
| New Erie Scientific LLC | 1 | $114 750 |
| Ambio, Inc. | 1 | $75 000 |
| Bachem Americas, Inc. | 1 | $104 000 |
| Apyx Medical Corporation | 1 | $154 294 |
| Ortho-Clinical Diagnostics, Inc. | 1 | $100 464 |
| Endovascular Engineering | 1 | $168 064 |
| Guardant Health, Inc. | 1 | $135 678 |
Według poziomu wynagrodzenia
| Poziom wynagrodzenia | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Poziom I (początkujący) | $108 675 |
| Poziom II (kwalifikowany) | $129 625 |
| Poziom III (doświadczony) | $155 000 |
| Poziom IV (pełna kompetencja) | $126 704 |
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Rok 2023 | 25 | $125 000 |
| Rok 2024 | 21 | $123 110 |
| Rok 2025 | 19 | $120 000 |
| Rok 2026 | 5 | $127 555 |
Miasta
- Parsippany, NJ4
- East Brunswick, NJ4
- Irvine, CA3
- San Jose, CA3
- Boston, MA3
- Milford, MA2
- Franklin Lakes, NJ2
- Malvern, PA2
- San Diego, CA2
- Atlanta, GA2
- Beloit, WI2
- Ontario, CA2
- Plainsboro, NJ2
- Bridgewater, NJ2
- Bedford, MA1
- East Windsor, NJ1
- Nashville, TN1
- Springfield, NJ1
- Old Bridge, NJ1
- Overland Park, KS1
- West Chester, PA1
- Danvers, MA1
- Alpharetta, GA1
- Piscataway, NJ1
- Charlotte, NC1
- Waltham, MA1
- Princeton, NJ1
- Maple Grove, MN1
- Rancho Santa Margarita, CA1
- Redmond, WA1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).