Strona główna › Stanowiska › Sr. Financial Analyst
Sr. Financial Analyst: wynagrodzenia H-1B
149 wniosków o warunki zatrudnienia dotyczyło stanowiska Sr. Financial Analyst. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $100 000; połowa środkowa: $90 677–$120 000.
Wnioski (LCA)149
Mediana oferowanego wynagrodzenia$100 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$90 677–$120 000
Percentyl 10.–90.$78 146–$133 257
Adwokat imigracyjny, rekruter lub pracodawca? Zaprezentuj swoją usługę na górze strony – $99 za 30 dni →
Pracodawcy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Mattel HQ, Inc. | 9 | $120 000 |
| Home Depot Management Company LLC | 6 | $110 000 |
| Visa U.S.A. Inc. | 6 | $142 958 |
| Micron Technology, Inc. | 4 | $100 264 |
| Thermo Fisher Scientific Inc. | 4 | $98 259 |
| CIBC Bank USA | 4 | $77 414 |
| Kettering Medical Center | 4 | $76 573 |
| Pure Storage, Inc. | 3 | $105 000 |
| Data Axle, Inc. | 3 | $75 000 |
| Mattel Sales Corp. | 3 | $123 216 |
| United Rentals Inc. | 3 | $105 000 |
| Risk Management Solutions, Inc. | 2 | $100 000 |
| Advanced Micro Devices, Inc. | 2 | $100 000 |
| Sotheby's, Inc. | 2 | $87 750 |
| 13 Scents Inc. | 2 | $100 000 |
| State University of New York - Maritime College | 2 | $96 425 |
| HW Management, Inc. | 2 | $94 203 |
| 7-Eleven, Inc. | 2 | $86 570 |
| QuantumScape Battery, Inc. | 2 | $148 647 |
| Glanbia Nutritionals Services, LLC | 2 | $107 646 |
| Jacobs Engineering Group Inc. | 2 | $95 196 |
| Lawrence Berkeley National Laboratory | 2 | $125 484 |
| LG Electronics U.S.A., Inc. | 2 | $83 000 |
| Standex Electronics, Inc. | 2 | $125 000 |
| Sri Technologies, Inc. | 2 | $117 000 |
| DoubleVerify Inc. | 1 | $85 050 |
| VCA Inc. | 1 | $110 000 |
| Whirlpool Corporation | 1 | — |
| Johnson Controls, Inc. | 1 | $83 907 |
| CrowdStrike, Inc. | 1 | $110 000 |
| Public Health Trust of Dade County, Florida | 1 | $93 600 |
| NxStage Medical, Inc., a Fresenius Medical Care N.A. company | 1 | $102 000 |
| Rolls-Royce Solutions America Inc. | 1 | $94 031 |
| KLA Corporation | 1 | $106 725 |
| Scopia Capital Management LP | 1 | $160 000 |
| Telenav, Inc. | 1 | $118 643 |
| Sunnova Energy Corporation | 1 | $85 000 |
| Samsung Semiconductor, Inc. | 1 | $118 792 |
| Adobe Inc. | 1 | $120 000 |
| BakeMark USA LLC | 1 | $62 234 |
| Zurn Industries, LLC | 1 | $81 578 |
| Domaine Serene Vineyards and Winery Inc. | 1 | $105 000 |
| AAMP of Flordia, Inc. | 1 | $120 000 |
| Domaine Serene | 1 | — |
| Bayview Asset Management, LLC | 1 | $114 990 |
| Populus Financial Group, Inc. (f/k/a ACE Cash Express, Inc.) | 1 | $75 000 |
| Southwest Business Corporation | 1 | $88 712 |
| Marlabs LLC | 1 | $91 000 |
| Cricut, Inc. | 1 | $112 500 |
| Harrington Industrial Plastics, LLC | 1 | $110 000 |
| Blue Yonder, Inc. | 1 | $97 968 |
| University of Miami | 1 | $70 195 |
| OKC USA Holding Inc. | 1 | $140 000 |
| Disruptive Tech Solutions, Inc. | 1 | $87 755 |
| Hall Phoenix/Inwood Ltd. | 1 | $101 900 |
| Innovative Partnerships Group | 1 | $110 700 |
| Fresh Express Incorporated | 1 | $85 000 |
| Perfume Worldwide, Inc | 1 | $95 000 |
| Innovative Partnership Group | 1 | $110 700 |
| A-Max Insurance Services Inc | 1 | $130 000 |
Według poziomu wynagrodzenia
| Poziom wynagrodzenia | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Poziom I (początkujący) | $89 948 |
| Poziom II (kwalifikowany) | $94 602 |
| Poziom III (doświadczony) | $120 000 |
| Poziom IV (pełna kompetencja) | $121 519 |
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|
| Rok 2023 | 26 | $105 862 |
| Rok 2024 | 39 | $96 782 |
| Rok 2025 | 42 | $98 060 |
| Rok 2026 | 34 | $105 000 |
Miasta
- El Segundo, CA13
- New York, NY8
- Los Angeles, CA6
- Foster City, CA6
- Austin, TX5
- San Jose, CA5
- Chicago, IL5
- Atlanta, GA5
- Miamisburg, OH5
- Irvine, CA4
- Dallas, TX4
- Boise, ID3
- Houston, TX3
- Irving, TX3
- Carlsbad, CA3
- Stamford, CT3
- Newark, CA2
- Miami, FL2
- Allston, MA2
- Dayton, OR2
- Clearwater, FL2
- Grapevine, TX2
- Bronx, NY2
- Santa Ana, CA2
- Newport Beach, CA2
- Berkeley, CA2
- Clarksville, TN2
- Fairfield, OH2
- Naperville, IL2
- Benton Harbor, MI1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).