Acasă › Angajatori › Aurora Operations, Inc. › Senior Software Engineer
Salarii H-1B pentru Senior Software Engineer la Aurora Operations, Inc.
47 cereri de condiții de muncă pentru funcția Senior Software Engineer la Aurora Operations, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $175.000; jumătatea din mijloc $152.000–$187.940.
Cereri (LCA)47
Salariu mediu oferit$175.000
Intervalul central al salariilor$152.000–$187.940
Percentila 10–90$143.000–$200.547
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 5 | $101.275 |
| An fiscal 2024 | 8 | $178.480 |
| An fiscal 2025 | 17 | $175.000 |
| An fiscal 2026 | 16 | $187.741 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $189.000–$234.000 Nivel II | Pittsburgh, PA | 23 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $140.000–$180.000 Nivel II | Pittsburgh, PA | 23 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $201.094–$260.000 Nivel III | Mountain View, CA | 23 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $146.000–$234.000 H-1B1 (Singapore) · Nivel II | Pittsburgh, PA | 6 apr. 2026 | 30 iun. 2026 | Certificat |
| $226.138–$260.000 Nivel III | Mountain View, CA | 6 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $162.000–$260.000 Nivel III | Seattle, WA | 1 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $146.000–$234.000 Nivel III | Houston, TX | 23 mar. 2026 | 1 iul. 2026 | Certificat, apoi retras |
| $157.123–$234.000 Nivel III | Los Angeles, CA | 19 mar. 2026 | 1 sept. 2026 | Certificat |
| $162.000–$260.000 Nivel III | Lake Stevens, WA | 26 feb. 2026 | 28 aug. 2026 | Certificat |
| $199.763–$273.000 Nivel IV | San Francisco, CA | 25 feb. 2026 | 9 mar. 2026 | Certificat |
| $187.762–$273.000 Nivel IV | Mountain View, CA | 12 feb. 2026 | 9 mar. 2026 | Certificat, apoi retras |
| $187.741–$260.000 Nivel II | Mountain View, CA | 15 ian. 2026 | 26 iun. 2026 | Certificat |
| $187.762–$260.000 Nivel IV | Mountain View, CA | 14 ian. 2026 | 12 iun. 2026 | Certificat |
| $146.000–$234.000 Nivel III | Pittsburgh, PA | 5 ian. 2026 | 1 iul. 2026 | Certificat |
| $210.000–$260.000 Nivel II | Mountain View, CA | 8 dec. 2025 | 10 mai 2026 | Certificat |
| $187.741–$260.000 Nivel II | Mountain View, CA | 3 nov. 2025 | 1 apr. 2026 | Certificat |
| $188.000–$220.000 Nivel II | Pittsburgh, PA | 11 sept. 2025 | 20 oct. 2025 | Certificat |
| $146.000–$234.000 Nivel III | Pittsburgh, PA | 10 iul. 2025 | 9 ian. 2026 | Certificat |
| $210.000–$260.000 E-3 · Nivel II | Mountain View, CA | 2 iul. 2025 | 9 oct. 2025 | Certificat |
| $185.000–$260.000 Nivel III | San Francisco, CA | 26 iun. 2025 | 20 nov. 2025 | Certificat |
| $175.000–$260.000 Nivel II | Mountain View, CA | 8 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $162.000–$260.000 Nivel II | Mountain View, CA | 30 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $162.000–$260.000 Nivel III | Seattle, WA | 3 apr. 2025 | 7 apr. 2025 | Certificat |
| $185.200–$260.000 Nivel III | Mountain View, CA | 24 mar. 2025 | 4 aug. 2025 | Certificat |
| $175.000–$260.000 Nivel II | San Jose, CA | 24 mar. 2025 | 31 mar. 2025 | Certificat |
| $170.000–$260.000 Nivel III | Seattle, WA | 17 mar. 2025 | 12 sept. 2025 | Certificat |
| $162.000–$260.000 Nivel II | Seattle, WA | 17 mar. 2025 | 12 sept. 2025 | Retras |
| $180.000–$252.000 Nivel IV | Mountain View, CA | 28 feb. 2025 | 20 mar. 2025 | Certificat |
| $199.534–$260.000 Nivel III | Mountain View, CA | 18 feb. 2025 | 15 aug. 2025 | Certificat |
| $173.000–$260.000 Nivel II | Mountain View, CA | 30 ian. 2025 | 25 iul. 2025 | Certificat |
| $179.858–$252.000 Nivel IV | Mountain View, CA | 13 nov. 2024 | 16 dec. 2024 | Certificat |
| $152.000–$227.000 Nivel II | Pittsburgh, PA | 7 oct. 2024 | 15 feb. 2025 | Certificat |
| $210.000–$252.000 Nivel II | Mountain View, CA | 3 oct. 2024 | 14 mar. 2025 | Certificat |
| $152.000–$227.000 Nivel III | Pittsburgh, PA | 25 sept. 2024 | 25 mar. 2025 | Certificat |
| $200.000–$260.000 Nivel III | Mountain View, CA | 23 aug. 2024 | 30 aug. 2024 | Certificat |
| $152.000–$227.000 Nivel III | Pittsburgh, PA | 21 aug. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $192.000–$252.000 Nivel II | San Francisco, CA | 6 aug. 2024 | 20 ian. 2025 | Certificat |
| $168.480–$252.000 Nivel III | Mountain View, CA | 2 aug. 2024 | 12 aug. 2024 | Certificat |
| $152.000–$227.000 Nivel I | Pittsburgh, PA | 30 iul. 2024 | 20 ian. 2025 | Certificat |
| $180.960–$252.000 Nivel III | San Francisco, CA | 24 iul. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $199.600–$252.000 Nivel III | Mountain View, CA | 2 iul. 2024 | 2 dec. 2024 | Certificat |
| $176.000–$227.000 Nivel III | Pittsburgh, PA | 29 mai 2024 | 18 oct. 2024 | Certificat |
| $101.275–$176.400 Nivel III | Pittsburgh, PA | 10 ian. 2023 | 18 mai 2023 | Certificat |
| $167.149–$177.000 Nivel III | Mountain View, CA | 8 nov. 2022 | 8 mai 2023 | Certificat |
| $101.275–$191.900 Nivel III | Pittsburgh, PA | 1 nov. 2022 | 27 apr. 2023 | Certificat |
| $101.275–$177.200 Nivel III | Pittsburgh, PA | 1 nov. 2022 | 25 apr. 2023 | Certificat |
| $97.115–$190.000 Nivel III | Pittsburgh, PA | 21 apr. 2022 | 1 mai 2022 | Certificat, apoi retras |
Senior Software Engineer la toți angajatorii →
Alte posturi la Aurora Operations, Inc.
- Software Engineer II$139.000
- Staff Software Engineer$189.000
- Software Engineer I$128.230
- Software Engineer$129.459
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).