Acasă › Angajatori › Aurora Operations, Inc. › Staff Software Engineer
Salarii H-1B pentru Staff Software Engineer la Aurora Operations, Inc.
22 cereri de condiții de muncă pentru funcția Staff Software Engineer la Aurora Operations, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $189.000; jumătatea din mijloc $171.000–$197.886.
Cereri (LCA)22
Salariu mediu oferit$189.000
Intervalul central al salariilor$171.000–$197.886
Percentila 10–90$170.000–$224.762
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 3 | $167.149 |
| An fiscal 2024 | 3 | $199.534 |
| An fiscal 2025 | 8 | $189.000 |
| An fiscal 2026 | 8 | $189.000 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $171.000–$273.000 Nivel IV | Cambridge, MA | 5 iun. 2026 | 15 iun. 2026 | Certificat |
| $171.000–$273.000 Nivel IV | Pittsburgh, PA | 21 mai 2026 | 1 iun. 2026 | Certificat |
| $189.000–$303.000 Nivel II | Mountain View, CA | 23 apr. 2026 | 16 aug. 2026 | Certificat |
| $171.000–$273.000 Nivel III | Houston, TX | 5 feb. 2026 | 10 iul. 2026 | Certificat |
| $189.000–$303.000 Nivel III | Pittsburgh, PA | 27 ian. 2026 | 18 mai 2026 | Certificat |
| $189.000–$303.000 Nivel IV | Mountain View, CA | 22 ian. 2026 | 24 iul. 2026 | Certificat |
| $189.000–$303.000 Nivel III | Mountain View, CA | 13 ian. 2026 | 8 mai 2026 | Certificat |
| $212.202–$303.000 Nivel IV | Seattle, WA | 29 sept. 2025 | 27 mar. 2026 | Certificat |
| $202.000–$252.000 Nivel III | San Francisco, CA | 11 sept. 2025 | 24 ian. 2026 | Certificat |
| $171.000–$273.000 Nivel III | Mountain View, CA | 19 aug. 2025 | 25 aug. 2025 | Certificat |
| $265.000–$303.000 Nivel IV | Mountain View, CA | 2 iul. 2025 | 12 dec. 2025 | Certificat |
| $189.000–$303.000 Nivel IV | Mountain View, CA | 2 mai 2025 | 1 nov. 2025 | Certificat |
| $189.000–$303.000 Nivel III | San Francisco, CA | 1 mai 2025 | 1 mai 2025 | Certificat |
| $226.158–$303.000 Nivel IV | Pittsburgh, PA | 27 ian. 2025 | 10 feb. 2025 | Certificat |
| $170.000–$272.000 Nivel III | Pittsburgh, PA | 9 dec. 2024 | 8 iun. 2025 | Certificat |
| $170.000–$272.000 Nivel IV | Pittsburgh, PA | 1 nov. 2024 | 17 apr. 2025 | Certificat |
| $199.534–$302.000 Nivel III | Mountain View, CA | 14 aug. 2024 | 1 ian. 2025 | Certificat |
| $226.158–$302.000 Nivel IV | Mountain View, CA | 13 aug. 2024 | 14 aug. 2024 | Certificat |
| $189.000–$302.000 Nivel II | Mountain View, CA | 23 mai 2024 | 1 nov. 2024 | Certificat |
| $167.149–$302.000 Nivel III | Mountain View, CA | 30 iun. 2023 | 23 dec. 2023 | Certificat |
| $192.941–$217.000 Nivel IV | Mountain View, CA | 18 ian. 2023 | 13 iul. 2023 | Certificat |
| $101.275–$204.800 Nivel III | Pittsburgh, PA | 8 nov. 2022 | 8 mai 2023 | Certificat |
Staff Software Engineer la toți angajatorii →
Alte posturi la Aurora Operations, Inc.
- Senior Software Engineer$175.000
- Software Engineer II$139.000
- Software Engineer I$128.230
- Software Engineer$129.459
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).