Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Charter Communications, Inc. › BI Application Developer II

Salarii H-1B pentru BI Application Developer II la Charter Communications, Inc.

31 cereri de condiții de muncă pentru funcția BI Application Developer II la Charter Communications, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $101.109; jumătatea din mijloc $90.397–$104.057.

Cereri (LCA)31
Salariu mediu oferit$101.109
Intervalul central al salariilor$90.397–$104.057
Percentila 10–90$84.802–$112.986

Pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 202315$101.109
An fiscal 20243$94.723
An fiscal 20259$107.016
An fiscal 20263$97.386

Cereri

Salariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
$78.083–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO22 iun. 202618 iul. 2026Certificat
$97.386–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO8 dec. 20259 mai 2026Certificat
$112.424–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC8 dec. 20258 mai 2026Certificat
$90.397–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO26 iun. 202516 dec. 2025Certificat
$117.333–$153.240
Nivel II
Stamford, CT20 iun. 202520 dec. 2025Certificat
$112.986–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC12 iun. 202523 nov. 2025Certificat
$112.986–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC2 iun. 20252 nov. 2025Certificat
$90.397–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO6 mar. 20255 sept. 2025Certificat
$107.016–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC18 dec. 202412 mai 2025Certificat
$112.986–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC12 dec. 20241 iun. 2025Certificat
$90.397–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO16 oct. 202418 mar. 2025Certificat
$90.397–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO6 aug. 202420 dec. 2024Certificat
$94.723–$152.400
Nivel II
Stamford, CT14 feb. 20246 mar. 2024Certificat
$115.024–$152.400
Nivel III
Stamford, CT25 ian. 202414 feb. 2024Certificat
$104.312–$127.700
Nivel IV
Maryland Heights, MO19 sept. 202322 feb. 2024Certificat
$95.576–$127.700
Nivel III
Maryland Heights, MO2 iun. 202315 oct. 2023Certificat
$84.802–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO2 mai 20239 mai 2023Certificat
$84.802–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO1 mai 20239 mai 2023Retras
$101.109–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC14 apr. 20238 mai 2023Certificat
$84.802–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO13 apr. 20239 mai 2023Certificat
$84.802–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO10 apr. 202328 apr. 2023Certificat, apoi retras
$101.109–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC27 mar. 202321 apr. 2023Certificat
$101.109–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC24 feb. 20238 mar. 2023Certificat, apoi retras
$84.802–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO6 ian. 202323 ian. 2023Certificat
$84.802–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO7 dec. 202216 dec. 2022Certificat
$103.293–$152.400
Nivel II
Stamford, CT7 dec. 202220 dec. 2022Certificat
$101.109–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC16 nov. 20225 dec. 2022Certificat
$101.109–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC3 nov. 202223 nov. 2022Certificat
$84.802–$127.700
Nivel II
Maryland Heights, MO28 oct. 202218 nov. 2022Certificat
$101.109–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC17 oct. 20228 nov. 2022Certificat
$101.109–$127.700
Nivel II
Charlotte, NC12 oct. 20222 nov. 2022Certificat

Alte posturi la Charter Communications, Inc.

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).