Acasă › Angajatori › Charter Communications, Inc. › Systems Engineer IV
Salarii H-1B pentru Systems Engineer IV la Charter Communications, Inc.
61 cereri de condiții de muncă pentru funcția Systems Engineer IV la Charter Communications, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $122.206; jumătatea din mijloc $111.134–$129.910.
Cereri (LCA)61
Salariu mediu oferit$122.206
Intervalul central al salariilor$111.134–$129.910
Percentila 10–90$102.363–$136.197
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 14 | $110.063 |
| An fiscal 2024 | 17 | $129.910 |
| An fiscal 2025 | 20 | $117.021 |
| An fiscal 2026 | 7 | $129.910 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $126.506–$156.600 | Greenwood Village, CO | 25 iun. 2026 | 7 dec. 2026 | Retras |
| $121.443–$156.600 | Greenwood Village, CO | 3 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat, apoi retras |
| $136.197–$156.600 | Greenwood Village, CO | 22 ian. 2026 | 27 mai 2026 | Certificat |
| $136.197–$156.530 | Greenwood Village, CO | 13 nov. 2025 | 11 mar. 2026 | Certificat |
| $136.197–$156.530 | Greenwood Village, CO | 6 nov. 2025 | 21 mar. 2026 | Certificat |
| $136.197–$156.530 | Greenwood Village, CO | 5 sept. 2025 | 30 ian. 2026 | Certificat |
| $117.021–$156.530 Nivel II | Greenwood Village, CO | 18 iun. 2025 | 28 nov. 2025 | Certificat |
| $136.815–$156.530 | Greenwood Village, CO | 18 iun. 2025 | 21 nov. 2025 | Certificat |
| $117.021–$156.530 Nivel II | Greenwood Village, CO | 18 iun. 2025 | 10 dec. 2025 | Certificat |
| $136.815–$156.530 | Greenwood Village, CO | 17 iun. 2025 | 7 sept. 2025 | Certificat |
| $117.021–$156.530 Nivel II | Greenwood Village, CO | 3 iun. 2025 | 11 nov. 2025 | Certificat |
| $124.219–$156.530 | Greenwood Village, CO | 2 iun. 2025 | 30 nov. 2025 | Certificat |
| $136.815–$156.530 | Greenwood Village, CO | 20 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $117.021–$156.530 Nivel II | Greenwood Village, CO | 15 mai 2025 | 17 oct. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $97.573–$142.300 Nivel IV | St. Louis, MO | 13 mai 2025 | 20 iun. 2025 | Certificat |
| $139.443–$156.530 Nivel III | Greenwood Village, CO | 14 mar. 2025 | 12 sept. 2025 | Certificat |
| $125.699–$156.530 | Greenwood Village, CO | 7 mar. 2025 | 11 iun. 2025 | Certificat |
| $139.443–$156.530 Nivel III | Greenwood Village, CO | 6 mar. 2025 | 10 iul. 2025 | Certificat |
| $111.142–$156.530 | Greenwood Village, CO | 6 mar. 2025 | 20 aug. 2025 | Certificat |
| $117.021–$156.530 Nivel II | Greenwood, CO | 6 mar. 2025 | 5 sept. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $117.021–$156.530 Nivel II | Greenwood Village, CO | 14 ian. 2025 | 10 mai 2025 | Certificat |
| $117.021–$156.530 Nivel II | Greenwood Village, CO | 9 ian. 2025 | 5 mai 2025 | Certificat |
| $117.021–$156.530 Nivel II | Greenwood Village, CO | 7 ian. 2025 | 14 iun. 2025 | Certificat |
| $115.828–$156.600 | Greenwood Village, CO | 9 dec. 2024 | 4 ian. 2025 | Certificat |
| $94.578–$156.600 Nivel I | Greenwood Village, CO | 20 nov. 2024 | 18 ian. 2025 | Certificat |
| $125.699–$156.600 | Greenwood Village, CO | 9 oct. 2024 | 14 feb. 2025 | Certificat |
| $114.691–$156.600 Nivel II | Greenwood Village, CO | 2 oct. 2024 | 4 ian. 2025 | Certificat |
| — | Greenwood Village, CO | 30 iul. 2024 | 23 aug. 2024 | Certificat |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 30 iul. 2024 | 23 aug. 2024 | Retras |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 15 iul. 2024 | 13 aug. 2024 | Certificat |
| $108.992–$156.600 Nivel II | Greenwood Village, CO | 27 iun. 2024 | 10 dec. 2024 | Certificat |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 27 iun. 2024 | 16 nov. 2024 | Certificat |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 27 iun. 2024 | 27 dec. 2024 | Certificat |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 27 iun. 2024 | 25 aug. 2024 | Certificat |
| $105.019–$156.600 Nivel II | Greenwood Village, CO | 25 iun. 2024 | 4 oct. 2024 | Certificat |
| $133.806–$156.600 Nivel III | Greenwood Village, CO | 24 iun. 2024 | 27 oct. 2024 | Certificat |
| $123.094–$156.600 Nivel IV | Greenwood Village, CO | 24 iun. 2024 | 15 dec. 2024 | Certificat |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 21 iun. 2024 | 27 aug. 2024 | Certificat |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 21 iun. 2024 | 15 sept. 2024 | Certificat |
| $133.806–$156.600 Nivel III | Greenwood Village, CO | 21 iun. 2024 | 13 sept. 2024 | Certificat |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 18 apr. 2024 | 13 iul. 2024 | Certificat |
| $105.019–$156.600 Nivel II | Greenwood Village, CO | 5 apr. 2024 | 15 apr. 2024 | Certificat |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 26 mar. 2024 | 11 iun. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 27 feb. 2024 | 11 mai 2024 | Certificat |
| $108.992–$156.600 Nivel II | Greenwood Village, CO | 16 oct. 2023 | 30 oct. 2023 | Certificat |
| $129.910–$156.600 | Greenwood Village, CO | 21 sept. 2023 | 4 ian. 2024 | Certificat |
| $133.806–$156.600 Nivel III | Greenwood Village, CO | 20 sept. 2023 | 19 mar. 2024 | Certificat |
| $88.200–$156.600 Nivel I | Greenwood Village, CO | 12 sept. 2023 | 1 ian. 2024 | Certificat |
| $112.729–$139.500 | Greenwood Village, CO | 4 aug. 2023 | 26 nov. 2023 | Certificat |
| $101.483–$156.600 Nivel II | Greenwood Village, CO | 2 aug. 2023 | 14 aug. 2023 | Certificat |
| $108.992–$156.600 Nivel II | Greenwood Village, CO | 2 aug. 2023 | 29 nov. 2023 | Certificat |
| $122.970–$142.300 Nivel IV | St. Louis, MO | 14 iun. 2023 | 9 nov. 2023 | Certificat |
| $111.134–$156.600 Nivel III | Greenwood Village, CO | 8 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $107.702–$152.300 Nivel II | Greenwood Village, CO | 24 ian. 2023 | 1 iul. 2023 | Certificat |
| $127.489–$152.300 E-3 | Greenwood Village, CO | 10 ian. 2023 | 2 feb. 2023 | Certificat |
| $102.482–$152.300 Nivel II | Greenwood Village, CO | 16 nov. 2022 | 28 nov. 2022 | Certificat |
| $111.134–$152.300 Nivel III | Greenwood Village, CO | 16 nov. 2022 | 30 nov. 2022 | Certificat |
| $102.482–$152.300 Nivel II | Greenwood Village, CO | 11 oct. 2022 | 6 dec. 2022 | Certificat |
| $89.586–$152.300 Nivel II | Greenwood Village, CO | 4 oct. 2022 | 17 oct. 2022 | Certificat |
| $123.677–$142.300 Nivel IV | Charlotte, NC | 28 apr. 2022 | 13 mai 2022 | Certificat, apoi retras |
| $102.086–$142.300 Nivel IV | St. Louis, MO | 7 mar. 2022 | 29 mar. 2022 | Certificat, apoi retras |
Systems Engineer IV la toți angajatorii →
Alte posturi la Charter Communications, Inc.
- Software Engineer IV$98.062
- Principal Engineer I$137.925
- BI ETL Developer II$103.896
- Software Engineer V$117.021
- Software Engineer VI$133.973
- Network Engineer III$107.702
- Network Engineer IV$112.137
- Principal Engineer II$159.598
- Systems Engineer III$102.482
- Principal Software Engineer I$140.046
- BI Application Developer II$101.109
- Principal Architect I$134.482
- BI ETL Developer III$115.651
- Software Engineer III$90.979
- Senior Software Developer$103.896
- Principal Architect II$133.973
- Network Engineer II$89.398
- Software Developer$85.114
- Systems Engineer II$95.462
- Lead Software Developer$122.970
- DevOps Engineer$102.773
- BI Architect II$117.582
- Sr. Test Engineer$112.481
- Lead Test Engineer$130.686
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).