Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Cummins Inc. › Site Quality Engineer

Salarii H-1B pentru Site Quality Engineer la Cummins Inc.

20 cereri de condiții de muncă pentru funcția Site Quality Engineer la Cummins Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $81.068; jumătatea din mijloc $79.165–$88.490.

Cereri (LCA)20
Salariu mediu oferit$81.068
Intervalul central al salariilor$79.165–$88.490
Percentila 10–90$76.281–$93.652

Pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20245$79.602
An fiscal 20254$89.847
An fiscal 202611$81.068

Cereri

Salariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
$81.068–$98.400Florence, KY17 iun. 20261 oct. 2026Certificat
$81.068–$98.400Columbus, IN10 iun. 20261 oct. 2026Certificat
$81.068–$98.400York, SC10 iun. 20261 oct. 2026Certificat
$81.068–$98.400Ladson, SC10 iun. 20261 oct. 2026Certificat
$77.854–$115.200
Nivel II
Seymour, IN6 iun. 20261 oct. 2026Certificat
$76.378–$98.400
Nivel I
Ladson, SC6 iun. 20261 oct. 2026Certificat
$93.288–$115.200
Nivel II
Seymour, IN15 mai 20261 oct. 2026Certificat
$83.408–$115.200Seymour, IN15 mai 20261 oct. 2026Certificat
$91.566–$98.400Fridley, MN20 feb. 202620 aug. 2026Certificat
$106.891–$128.400
Nivel II
Columbus, IN31 oct. 202517 nov. 2025Certificat
$96.928–$115.200
Nivel III
Lakewood, NY8 aug. 20251 oct. 2025Certificat
$74.110–$98.400
Nivel I
Whitakers, NC5 iun. 20251 oct. 2025Certificat, apoi retras
$81.493–$98.400Columbus, IN24 mai 20251 oct. 2025Certificat
$92.230–$114.000Columbus, IN16 apr. 20251 oct. 2025Certificat
$87.464–$97.200
Nivel II
Seymour, IN19 dec. 20244 iun. 2025Certificat
$76.312–$97.200Fridley, MN1 iul. 202429 iul. 2024Certificat
$81.058–$114.000
Nivel II
Bloomfield, CT14 iun. 20241 oct. 2024Certificat
$76.000–$114.000
Nivel II
Columbus, IN14 iun. 20241 oct. 2024Certificat
$79.664–$114.000
Nivel II
Whitakers, NC14 iun. 20241 oct. 2024Certificat
$79.602–$96.000
Nivel II
Ladson, SC21 feb. 202412 aug. 2024Certificat

Alte posturi la Cummins Inc.

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).