Acasă › Angajatori › Wal-Mart Associates, Inc. › Director, Software Engineering
Salarii H-1B pentru Director, Software Engineering la Wal-Mart Associates, Inc.
64 cereri de condiții de muncă pentru funcția Director, Software Engineering la Wal-Mart Associates, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $215.064; jumătatea din mijloc $185.587–$244.939.
Cereri (LCA)64
Salariu mediu oferit$215.064
Intervalul central al salariilor$185.587–$244.939
Percentila 10–90$180.046–$255.079
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 10 | $192.470 |
| An fiscal 2024 | 20 | $244.939 |
| An fiscal 2025 | 20 | $211.306 |
| An fiscal 2026 | 13 | $185.587 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $256.215–$338.000 | Sunnyvale, CA | 17 iun. 2026 | 9 sept. 2026 | Certificat |
| $256.215–$338.000 | Sunnyvale, CA | 2 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $185.587–$338.000 | Sunnyvale, CA | 22 mai 2026 | 18 sept. 2026 | Certificat |
| $185.587–$338.000 | Sunnyvale, CA | 12 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $185.587–$338.000 | Sunnnyvale, CA | 12 mai 2026 | 14 sept. 2026 | Certificat |
| $248.643–$338.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 29 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Retras |
| $295.000 Nivel IV | Bellevue, WA | 23 apr. 2026 | 16 oct. 2026 | Certificat |
| $169.000–$338.000 | Sunnyvale, CA | 1 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat, apoi retras |
| $248.643–$338.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 25 mar. 2026 | 18 sept. 2026 | Certificat |
| $185.587–$338.000 | Sunnyvale, CA | 26 feb. 2026 | 20 aug. 2026 | Certificat |
| $185.587–$338.000 Nivel IV | Mountain House, CA | 26 feb. 2026 | 20 aug. 2026 | Certificat |
| $199.565 Nivel II | Bentonville, AR | 6 ian. 2026 | 8 mai 2026 | Certificat |
| $185.587–$338.000 | Sunnyvale, CA | 18 nov. 2025 | 4 apr. 2026 | Certificat |
| $185.587–$338.000 | San Bruno, CA | 13 nov. 2025 | 24 apr. 2026 | Certificat |
| $184.827–$338.000 | Sunnyvale, CA | 9 sept. 2025 | 6 mar. 2026 | Certificat |
| $178.902–$338.000 | Sunnyvale, CA | 22 aug. 2025 | 2 ian. 2026 | Certificat |
| $248.643–$338.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 18 aug. 2025 | 13 feb. 2026 | Certificat |
| $184.827–$338.000 | Sunnyvale, CA | 11 iul. 2025 | 14 dec. 2025 | Certificat |
| $216.590–$338.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 23 iun. 2025 | 23 dec. 2025 | Certificat |
| $197.987 Nivel III | Bentonville, AR | 14 mai 2025 | 9 nov. 2025 | Certificat |
| $215.064 Nivel II | Reston, VA | 12 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $177.154–$312.000 Nivel IV | San Diego, CA | 2 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $221.314 Nivel IV | Bentonville, AR | 3 apr. 2025 | 20 aug. 2025 | Certificat |
| $250.533 Nivel II | Reston, VA | 13 mar. 2025 | 23 iul. 2025 | Certificat |
| $193.189 Nivel II | Bentonville, AR | 27 feb. 2025 | 27 aug. 2025 | Certificat |
| $229.772 Nivel II | Bentonville, AR | 19 feb. 2025 | 23 apr. 2025 | Certificat |
| $216.590–$338.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 11 feb. 2025 | 13 aug. 2025 | Certificat |
| $216.590–$338.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 17 ian. 2025 | 15 mai 2025 | Certificat |
| $219.531 Nivel IV | Bentonville, AR | 24 dec. 2024 | 6 ian. 2025 | Certificat |
| $190.486–$312.000 Nivel IV | Bellevue, WA | 25 nov. 2024 | 3 ian. 2025 | Certificat |
| $197.506 Nivel II | Bentonville, AR | 24 oct. 2024 | 23 apr. 2025 | Certificat |
| $207.548 Nivel II | Bentonville, AR | 10 oct. 2024 | 4 nov. 2024 | Certificat |
| $200.304–$338.000 Nivel II | San Bruno, CA | 7 oct. 2024 | 9 mar. 2025 | Certificat |
| $233.605 Nivel II | Reston, VA | 25 sept. 2024 | 5 mar. 2025 | Certificat |
| $232.000 Nivel II | Bentonville, AR | 9 sept. 2024 | 7 oct. 2024 | Certificat |
| $184.620 Nivel II | Bentonville, AR | 21 aug. 2024 | 19 feb. 2025 | Certificat |
| $216.590–$338.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 9 aug. 2024 | 8 feb. 2025 | Certificat |
| $216.590–$338.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 7 aug. 2024 | 14 ian. 2025 | Certificat |
| $216.590–$338.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 15 iul. 2024 | 14 ian. 2025 | Certificat |
| $244.939–$338.000 Nivel IV | Tracy, CA | 18 iun. 2024 | 24 sept. 2024 | Certificat |
| $244.940–$338.000 | Sunnyvale, CA | 18 iun. 2024 | 24 sept. 2024 | Certificat |
| $244.939–$338.000 | Sunnyvale, CA | 17 iun. 2024 | 6 dec. 2024 | Certificat |
| $244.939–$338.000 | Sunnyvale, CA | 5 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $244.939–$338.000 | Sunnyvale, CA | 5 apr. 2024 | 24 sept. 2024 | Certificat |
| $244.939–$338.000 | Sunnyvale, CA | 15 feb. 2024 | 14 aug. 2024 | Certificat |
| $244.939–$338.000 | Sunnyvale, CA | 5 feb. 2024 | 4 aug. 2024 | Certificat |
| $244.939–$338.000 | Sunnyvale, CA | 1 feb. 2024 | 25 iul. 2024 | Certificat |
| $244.939–$338.000 | Sunnyvale, CA | 1 feb. 2024 | 17 iul. 2024 | Certificat |
| $174.518–$338.000 | Sunnyvale, CA | 24 ian. 2024 | 25 iul. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $174.518–$338.000 | Sunnyvale, CA | 18 ian. 2024 | 17 iul. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $257.770 Nivel II | Bellevue, WA | 7 dec. 2023 | 7 iun. 2024 | Certificat |
| $213.461 Nivel II | Bentonville, AR | 22 nov. 2023 | 19 mai 2024 | Certificat |
| $192.000–$288.000 | Sunnyvale, CA | 25 oct. 2023 | 25 apr. 2024 | Certificat |
| $280.000 Nivel IV | Bellevue, WA | 5 oct. 2023 | 16 oct. 2023 | Certificat |
| $263.823 Nivel II | New York, NY | 5 sept. 2023 | 5 mar. 2024 | Certificat |
| $202.370–$288.000 | Sunnyvale, CA | 31 iul. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $192.000–$288.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 26 iun. 2023 | 24 iul. 2023 | Certificat |
| $192.000–$288.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 31 mai 2023 | 14 sept. 2023 | Certificat |
| $188.406–$288.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 11 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $192.941–$288.000 Nivel IV | Sunnyvale, CA | 15 feb. 2023 | 6 mar. 2023 | Certificat |
| $264.546 Nivel III | Sunnyvale, CA | 15 dec. 2022 | 2 ian. 2023 | Certificat |
| $238.812 Nivel IV | San Bruno, CA | 25 oct. 2022 | 24 apr. 2023 | Certificat |
| $176.275 Nivel III | Bentonville, AR | 24 aug. 2022 | 1 feb. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $148.720 Nivel III | Bentonville, AR | 5 feb. 2020 | 4 mai 2020 | Certificat, apoi retras |
Director, Software Engineering la toți angajatorii →
Alte posturi la Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117.000
- Senior Software Engineer$150.080
- Staff Software Engineer$153.301
- Senior Data Scientist$163.668
- Senior Manager, Software Engineering$165.000
- Staff Product Manager$155.374
- Staff Data Scientist$171.337
- Data Engineer III$117.000
- Principal Software Engineer$167.149
- Senior Product Manager$147.175
- Senior Data Analyst$120.000
- Senior Data Engineer$140.000
- Manager, Advanced Analytics$127.875
- Data Scientist III$130.000
- Data Scientist$129.839
- Senior Manager, Data Science$172.170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150.000
- Software Engineer II$104.414
- Principal Product Manager$167.904
- Staff Technical Program Manager$161.890
- Quality Engineer III$105.000
- Product Manager III$120.000
- Staff Data Engineer$153.301
- Principal Data Scientist$175.000
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).