Domov › Zamestnávatelia › Charter Communications, Inc. › Director, Data Platforms
Director, Data Platforms v Charter Communications, Inc.: Mzdy H-1B
5 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Director, Data Platforms v Charter Communications, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $153 587; stredná polovica $139 984–$161 886.
Žiadosti (LCA)5
Medián ponúkaného platu$153 587
Stredná časť platov$139 984–$161 886
10.–90. percentil$136 377–$172 279
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $139 984 |
| FY2025 | 3 | $153 587 |
| FY2026 | 1 | $179 208 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $179 208–$220 000 | Coppell, TX | 12. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikované |
| $161 886–$220 000 Úroveň IV | Greenwood Village, CO | 5. 3. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| $133 973–$200 000 Úroveň IV | Maryland Heights, MO | 4. 3. 2025 | 25. 7. 2025 | Certifikované |
| $153 587–$220 000 Úroveň IV | Greenwood Village, CO | 18. 2. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikované |
| $139 984–$220 000 Úroveň IV | Greenwood Village, CO | 28. 6. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikované |
Iné pozície v Charter Communications, Inc.
- Software Engineer IV$98 062
- Principal Engineer I$137 925
- BI ETL Developer II$103 896
- Software Engineer V$117 021
- Systems Engineer IV$122 206
- Software Engineer VI$133 973
- Network Engineer III$107 702
- Network Engineer IV$112 137
- Principal Engineer II$159 598
- Systems Engineer III$102 482
- Principal Software Engineer I$140 046
- BI Application Developer II$101 109
- Principal Architect I$134 482
- BI ETL Developer III$115 651
- Software Engineer III$90 979
- Senior Software Developer$103 896
- Principal Architect II$133 973
- Network Engineer II$89 398
- Software Developer$85 114
- Systems Engineer II$95 462
- Lead Software Developer$122 970
- DevOps Engineer$102 773
- BI Architect II$117 582
- Sr. Test Engineer$112 481
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).