Domov › Zamestnávatelia › Photon Infotech, Inc. › Sr. Data Engineer
Sr. Data Engineer v Photon Infotech, Inc.: Mzdy H-1B
8 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Sr. Data Engineer v Photon Infotech, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $89 000; stredná polovica $82 750–$98 525.
Žiadosti (LCA)8
Medián ponúkaného platu$89 000
Stredná časť platov$82 750–$98 525
10.–90. percentil$79 000–$109 017
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2025 | 4 | $101 016 |
| FY2026 | 4 | $81 500 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $85 000 Úroveň I | Jersey City, NJ | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $79 000 Úroveň I | Irving, TX | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $84 000 Úroveň I | Jersey City, NJ | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $79 000 Úroveň I | Irving, TX | 10. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $96 034 Úroveň II | Irving, TX | 1. 8. 2025 | 12. 8. 2025 | Certifikované |
| $93 000 Úroveň II | Irving, TX | 19. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $116 064 Úroveň III | Irving, TX | 22. 4. 2025 | 2. 5. 2025 | Certifikované |
| $105 997 Úroveň II | Dallas, TX | 7. 1. 2025 | 15. 1. 2025 | Certifikované |
Sr. Data Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Photon Infotech, Inc.
- Full Stack Engineer$106 758
- Technical Lead$116 000
- Product Owner$111 425
- Business Analyst$90 000
- QA Lead$100 000
- Software Engineer$112 923
- Program Manager$106 500
- Sr. Developer (microservices)$104 394
- UX Designer$87 705
- Technical Architect$139 500
- Architect$123 450
- UX/UI Designer$111 000
- Data Engineer$105 440
- Product Manager$121 760
- Mobile Developer$109 600
- Project Manager$94 432
- Sr. Developer (angular)$110 000
- Automated Tester$95 026
- Technical Project Manager$130 000
- Sr. Business Analyst$88 000
- Developer$120 164
- Tech Lead (microservices)$118 469
- Android Developer$100 000
- QA Engineer$98 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).