Domov › Zamestnávatelia › Photon Infotech, Inc. › Technical Project Manager
Technical Project Manager v Photon Infotech, Inc.: Mzdy H-1B
7 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Technical Project Manager v Photon Infotech, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $130 000; stredná polovica $110 978–$135 000.
Žiadosti (LCA)7
Medián ponúkaného platu$130 000
Stredná časť platov$110 978–$135 000
10.–90. percentil$101 396–$139 680
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $130 000 |
| FY2024 | 2 | $126 369 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $106 038 Úroveň III | Las Vegas, NV | 16. 7. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikované |
| $146 700 Úroveň IV | Irving, TX | 14. 6. 2024 | 24. 10. 2024 | Certifikované |
| $135 000 Úroveň IV | Irving, TX | 15. 9. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikované |
| $115 918–$143 200 Úroveň IV | Irving, TX | 26. 6. 2023 | 5. 7. 2023 | Certifikované |
| $130 000 Úroveň IV | Irving, TX | 2. 12. 2022 | 8. 12. 2022 | Certifikované |
| $94 432–$104 000 Úroveň III | Irving, TX | 1. 11. 2022 | 15. 11. 2022 | Certifikované |
| $135 000 Úroveň IV | Irving, TX | 10. 10. 2022 | 17. 10. 2022 | Certifikované |
Technical Project Manager u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Photon Infotech, Inc.
- Full Stack Engineer$106 758
- Technical Lead$116 000
- Product Owner$111 425
- Business Analyst$90 000
- QA Lead$100 000
- Software Engineer$112 923
- Program Manager$106 500
- Sr. Developer (microservices)$104 394
- UX Designer$87 705
- Technical Architect$139 500
- Architect$123 450
- UX/UI Designer$111 000
- Data Engineer$105 440
- Product Manager$121 760
- Mobile Developer$109 600
- Project Manager$94 432
- Sr. Developer (angular)$110 000
- Automated Tester$95 026
- Sr. Data Engineer$89 000
- Sr. Business Analyst$88 000
- Developer$120 164
- Tech Lead (microservices)$118 469
- Android Developer$100 000
- QA Engineer$98 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).