Domov › Zamestnávatelia › Tesla, Inc. › Associate Mgr Manufacturing Engineering
Associate Mgr Manufacturing Engineering v Tesla, Inc.: Mzdy H-1B
5 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Associate Mgr Manufacturing Engineering v Tesla, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $134 508; stredná polovica $130 000–$136 710.
Žiadosti (LCA)5
Medián ponúkaného platu$134 508
Stredná časť platov$130 000–$136 710
10.–90. percentil$130 000–$151 898
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 1 | $162 024 |
| FY2026 | 4 | $132 254 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $130 000 Úroveň III | Sparks, NV | 19. 2. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikované |
| $134 508 Úroveň IV | Austin, TX | 18. 1. 2026 | 15. 7. 2026 | Certifikované |
| $130 000 Úroveň II | Sparks, NV | 23. 12. 2025 | 26. 1. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $136 710 Úroveň II | Buffalo, NY | 24. 9. 2025 | 25. 9. 2025 | Certifikované |
| $162 024 | Austin, TX | 26. 2. 2024 | 3. 8. 2024 | Certifikované |
Iné pozície v Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130 000
- Software Development Engineer$158 355
- Sr Software Development Engineer$180 013
- Process Engineer$106 700
- Manufacturing Engineer$125 000
- Manufacturing Equipment Engineer$114 911
- Staff Software Development Engineer$201 140
- Sourcing Engineer$124 145
- Sr. Manufacturing Engineer$139 646
- Staff Manufacturing Engineer$160 000
- Sr. Process Engineer$123 124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150 000
- Senior Software Development Engineer$164 581
- Software Development Engineer - Eng$156 750
- QA Engineer$120 000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130 170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180 000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131 040
- Software Engineer$155 000
- Manufacturing Controls Engineer$127 876
- Staff Mechanical Design Engineer$173 000
- Test Engineer$135 734
- Data Engineer$140 000
- Technical Program Manager$132 250
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).