Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Tesla, Inc. › Logistics Analyst

Logistics Analyst v Tesla, Inc.: Mzdy H-1B

22 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Logistics Analyst v Tesla, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $95 000; stredná polovica $87 483–$100 000.

Žiadosti (LCA)22
Medián ponúkaného platu$95 000
Stredná časť platov$87 483–$100 000
10.–90. percentil$85 000–$112 500

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20234$87 500
FY20245$94 400
FY20251$100 000
FY202611$100 000

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$125 000
Úroveň II
Burbank, CA15. 6. 202622. 6. 2026Certifikované
$125 000
Úroveň II
Burbank, CA9. 6. 202616. 6. 2026Stiahnuté
$103 000
Úroveň II
Reno, NV8. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
$98 610
Úroveň II
Fremont, CA22. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$87 483
Úroveň II
Austin, TX4. 5. 202610. 6. 2026Certifikované
$87 483
Úroveň II
Austin, TX24. 4. 202613. 7. 2026Certifikované
$105 000
Úroveň II
Fremont, CA11. 3. 202627. 4. 2026Certifikované
$112 500
Úroveň II
Dallas, TX6. 3. 202630. 3. 2026Certifikované
$112 500
Úroveň II
Austin, TX5. 3. 202630. 3. 2026Certifikované
$100 000
Úroveň II
Fremont, CA17. 11. 202515. 12. 2025Certifikované
$81 000
Úroveň II
Austin, TX4. 11. 202511. 11. 2025Certifikované
$100 000
Úroveň II
Fremont, CA11. 6. 20257. 7. 2025Certifikované
$95 280
Úroveň II
Fremont, CA26. 5. 20251. 10. 2025Certifikované, následne stiahnuté
$86 650Austin, TX20. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$90 000
Úroveň II
Fremont, CA20. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$94 400
Úroveň II
Fremont, CA27. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$95 000Austin, TX5. 3. 202418. 3. 2024Certifikované
$95 000Fremont, CA13. 12. 202326. 12. 2023Certifikované
$100 000
Úroveň II
Fremont, CA5. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
$80 000
Úroveň II
The Colony, TX3. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$85 000
Úroveň II
Fremont, CA7. 3. 202320. 3. 2023Certifikované
$90 000
Úroveň II
Lathrop, CA11. 11. 202221. 11. 2022Certifikované

Logistics Analyst u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Tesla, Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).