Domov › Zamestnávatelia › Tesla, Inc. › Sr. Application Support Analyst
Sr. Application Support Analyst v Tesla, Inc.: Mzdy H-1B
5 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Sr. Application Support Analyst v Tesla, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $125 412; stredná polovica $117 000–$134 330.
Žiadosti (LCA)5
Medián ponúkaného platu$125 412
Stredná časť platov$117 000–$134 330
10.–90. percentil$117 000–$145 633
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $129 871 |
| FY2025 | 2 | $117 000 |
| FY2026 | 1 | $153 169 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $153 169 Úroveň III | Fremont, CA | 2. 3. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikované |
| $117 000 Úroveň II | Round Rock, TX | 8. 10. 2024 | 10. 10. 2024 | Certifikované |
| $117 000 Úroveň II | Austin, TX | 8. 10. 2024 | 10. 10. 2024 | Certifikované |
| $134 330 | Fremont, CA | 19. 3. 2024 | 10. 9. 2024 | Certifikované |
| $125 412 | Fremont, CA | 15. 3. 2024 | 11. 9. 2024 | Certifikované |
Iné pozície v Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130 000
- Software Development Engineer$158 355
- Sr Software Development Engineer$180 013
- Process Engineer$106 700
- Manufacturing Engineer$125 000
- Manufacturing Equipment Engineer$114 911
- Staff Software Development Engineer$201 140
- Sourcing Engineer$124 145
- Sr. Manufacturing Engineer$139 646
- Staff Manufacturing Engineer$160 000
- Sr. Process Engineer$123 124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150 000
- Senior Software Development Engineer$164 581
- Software Development Engineer - Eng$156 750
- QA Engineer$120 000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130 170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180 000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131 040
- Software Engineer$155 000
- Manufacturing Controls Engineer$127 876
- Staff Mechanical Design Engineer$173 000
- Test Engineer$135 734
- Data Engineer$140 000
- Technical Program Manager$132 250
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).