Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Tesla, Inc. › Sr Manufacturing Controls Dev Engineer

Sr Manufacturing Controls Dev Engineer v Tesla, Inc.: Mzdy H-1B

61 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Sr Manufacturing Controls Dev Engineer v Tesla, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $140 000; stredná polovica $133 615–$150 055.

Žiadosti (LCA)61
Medián ponúkaného platu$140 000
Stredná časť platov$133 615–$150 055
10.–90. percentil$130 391–$156 045

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$131 760
FY202419$141 000
FY202519$140 000
FY202619$140 000

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$135 000
Úroveň III
Austin, TX10. 6. 202617. 6. 2026Certifikované
$131 054
Úroveň III
Austin, TX5. 6. 202631. 10. 2026Certifikované
$120 000
E-3 · Úroveň II
Austin, TX26. 5. 202617. 8. 2026Certifikované
$140 000
Úroveň II
Austin, TX26. 5. 202630. 10. 2026Certifikované
$162 030
Úroveň III
Fremont, CA25. 5. 202615. 6. 2026Certifikované
$148 277
Úroveň III
Austin, TX16. 3. 202615. 9. 2026Certifikované
$164 000
Úroveň III
Fremont, CA16. 3. 202615. 9. 2026Certifikované
$153 366
Úroveň III
Austin, TX5. 3. 20264. 9. 2026Certifikované
$128 000
Úroveň III
Brooklyn Park, MN4. 3. 20263. 9. 2026Certifikované
$135 057Fremont, CA27. 2. 202629. 8. 2026Certifikované
$145 995
Úroveň III
Austin, TX25. 2. 202627. 8. 2026Certifikované
$139 880
Úroveň III
Austin, TX3. 2. 20265. 8. 2026Certifikované
$149 703
Úroveň III
Austin, TX23. 12. 202519. 6. 2026Certifikované
$140 000
Úroveň II
Fremont, CA28. 11. 20255. 1. 2026Certifikované
$149 703
Úroveň III
Austin, TX18. 11. 202525. 11. 2025Certifikované, následne stiahnuté
$125 449
Úroveň III
Austin, TX6. 11. 20258. 12. 2025Certifikované
$145 000
Úroveň III
Fremont, CA4. 11. 202511. 11. 2025Certifikované
$130 800
Úroveň III
Elgin, IL2. 11. 20253. 4. 2026Certifikované
$140 000Fremont, CA28. 9. 202520. 10. 2025Certifikované
$125 500
Úroveň III
Elgin, IL19. 8. 202514. 12. 2025Certifikované
$140 000
Úroveň III
Sparks, NV28. 7. 20253. 1. 2026Certifikované
$155 666
Úroveň III
Fremont, CA14. 7. 202517. 7. 2025Certifikované
$142 401
Úroveň II
Fremont, CA27. 6. 202519. 11. 2025Certifikované
$134 529
Úroveň III
Austin, TX27. 6. 202526. 12. 2025Certifikované
$156 450
Úroveň III
Austin, TX9. 6. 20252. 12. 2025Certifikované
$157 651
Úroveň III
Oakland, CA6. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$157 651
Úroveň III
Fremont, CA6. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$135 460
Úroveň III
Austin, TX6. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$136 930
Úroveň III
Sparks, NV30. 4. 202526. 5. 2025Certifikované
$151 640
Úroveň IV
Austin, TX22. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$170 000
Úroveň IV
Fremont, CA21. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$139 570
Úroveň III
Austin, TX27. 3. 202526. 9. 2025Certifikované
$139 570
Úroveň III
Austin, TX27. 3. 202526. 9. 2025Certifikované
$153 372
Úroveň III
Sparks, NV13. 3. 202515. 8. 2025Certifikované
$153 372
Úroveň III
Sparks, NV13. 3. 202515. 8. 2025Certifikované
$133 615Austin, TX6. 11. 20247. 11. 2024Certifikované
$133 615Austin, TX6. 11. 20247. 11. 2024Certifikované
$133 615Austin, TX6. 11. 20247. 11. 2024Certifikované
$140 000Austin, TX5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$130 500
Úroveň IV
Austin, TX4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$130 505
Úroveň IV
Elgin, IL4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$129 414Austin, TX4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$130 500
Úroveň IV
Austin, TX3. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$143 000
Úroveň IV
Austin, TX3. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$122 102Austin, TX10. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$153 000Fremont, CA16. 4. 202429. 4. 2024Certifikované, následne stiahnuté
$134 500Austin, TX11. 4. 202422. 4. 2024Certifikované
$141 000Austin, TX11. 4. 202422. 4. 2024Certifikované
$156 000Austin, TX18. 3. 20241. 4. 2024Certifikované
$138 844Fremont, CA16. 3. 20246. 9. 2024Certifikované
$149 546Fremont, CA15. 3. 20243. 9. 2024Certifikované
$145 343Austin, TX15. 3. 202430. 7. 2024Certifikované
$146 250Austin, TX7. 2. 20241. 6. 2024Certifikované
$154 417Fremont, CA2. 2. 202427. 5. 2024Certifikované
$148 040Austin, TX29. 1. 202414. 6. 2024Certifikované
$151 111Austin, TX3. 1. 202417. 6. 2024Certifikované
$146 995Austin, TX29. 12. 202317. 6. 2024Stiahnuté
$140 000
Úroveň IV
Elgin, IL28. 12. 20238. 1. 2024Certifikované
$130 500Austin, TX22. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
$140 000Austin, TX22. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
$131 760Sparks, NV22. 9. 20231. 10. 2023Certifikované

Sr Manufacturing Controls Dev Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Tesla, Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).