Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Construction Managers › Phoenix, AZ

Construction Managers v Phoenix, AZ: Mzdy H-1B

99 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Phoenix, AZ. Medián ponúkanej základnej mzdy $92 685; stredná polovica $81 827–$112 341.

Žiadosti (LCA)99
Medián ponúkaného platu$92 685
Stredná časť platov$81 827–$112 341
10.–90. percentil$73 133–$138 765

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$80 000
Úroveň II (kvalifikovaný)$99 362
Úroveň III (skúsený)$120 000
Úroveň IV (plne kompetentný)$148 486

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
Willmeng Construction, Inc.24$81 827
DPR Construction, A General Partnership18$99 362
Gilbane Building Company9$86 195
McCarthy Building Companies, Inc.6$112 341
Digital Building Components LLC4$131 914
GCON Management Company, LLC4$81 006
TSMC Arizona Corporation4$140 531
Hill Phoenix, Inc.3$205 000
World Wide Professional Solutions, LLC.3$74 000
Corbins, LLC2$125 000
Sprayfoam Southwest, Inc.2$122 500
Harris Arizona2$86 195
The Penta Building Group, LLC1$87 194
Sturgeon Electric Company, Inc.1$70 990
Form Third Building Tech LLC1$70 990
Lincoln Constructors Inc.1$70 990
Hardrock Concrete Placement Co., Inc.1$73 133
Largo Concrete, Inc.1$80 000
T.B. Penick & Sons, Inc.1$75 000
Bond Capital Ltd1$100 000
Prime Construction Management LLC1$120 000
Ganem Construction, LLC1$110 000
Clayco, Inc.1$130 000
Austin Commercial, LP1$86 195
Diversified Roofing LLC1$102 100
Sabia-West Construction LLC1—
Linked Equipment, LLC1$86 195
ABM Industry Groups, LLC1$150 750
Fluor Enterprises, Inc.1$145 000
Stellex Power Line Opco LLC1$165 000

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v Phoenix, AZ →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).