Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Software Developers › Monterey Park, CA

Software Developers v Monterey Park, CA: Mzdy H-1B

69 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Monterey Park, CA. Medián ponúkanej základnej mzdy $121 222; stredná polovica $102 544–$127 623.

Žiadosti (LCA)69
Medián ponúkaného platu$121 222
Stredná časť platov$102 544–$127 623
10.–90. percentil$102 544–$146 687

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$99 632
Úroveň II (kvalifikovaný)$112 000
Úroveň III (skúsený)$145 000
Úroveň IV (plne kompetentný)$147 410

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
UST Global Inc15$126 942
Xpress Global IT Solutions LLC14$102 544
Brillio, LLC7$126 942
Capgemini America Inc6$136 198
Mobile Programming, LLC.4$102 544
Cloud Data Systems Inc3$99 632
Green Air Link Corporation2$102 232
Akshaya Inc.1$106 080
Unique Tech. Inc1$103 700
Code Tech Inc1$103 700
MUFG Union Bank N.A.1$143 561
ERPLabs Inc1$102 544
AV Technology Solutions LLC1—
AppFolio Inc.1$145 000
Ikcon Technologies Inc1$102 544
Astute LLC1$102 544
Cohesity, Inc.1$124 987
Tata Consultancy Services Limited1$115 000
Thinklusive Inc1$93 330
Eok Technologies Inc1$100 000
Innovative Logic Solutions Inc1$121 222
U.S. Bank National Association1$172 500
Rufus Labs Inc.1—
Circle Internet Financial, LLC1$124 500
Certified Kernel Tech LLC1$159 420

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v Monterey Park, CA →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).