Головна › Роботодавці › Branding Brand Inc.
Branding Brand Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
Branding Brand Inc. подало 14 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 13. Медіанна запропонована зарплата: $112 120.
Чи спонсорує Branding Brand Inc. візи H-1B?
Branding Brand Inc. подало 14 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 28 трав. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Заявки на грін-карту (PERM) у Branding Brand Inc.: 5 →
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Development Manager II | 4 | $112 120 |
| Reporting & Operations Analyst | 2 | $73 403 |
| Senior Software Engineer | 2 | $130 942 |
| Engagement Manager | 2 | $116 905 |
| Software Engineer | 1 | $70 000 |
| Senior UX/UI Designer | 1 | $84 365 |
| Sr. Analytics Consultant | 1 | $125 000 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $130 000 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 4 | $73 403 |
| ФР2024 | 8 | $112 120 |
| ФР2025 | 1 | $130 000 |
| ФР2026 | 1 | $130 942 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)7%
- Рівень II (кваліфікований)36%
- Рівень III (досвідчений)7%
- Рівень IV (повністю компетентний)50%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
- Pittsburgh, PA3
- O'Fallon, MO2
- Hayward, CA2
- Belvidere, IL2
- Warr Acres, OK1
- West Melbourne, FL1
- San Antonio, FL1
- Santa Cruz, CA1
- Woonsocket, RI1
Професії
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Software Developers4
- Management Analysts2
- Graphic Designers1
- Data Scientists1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Engineer | $130 942 Рівень III | O'Fallon, MO | 28 трав. 2026 р. | 15 лист. 2026 р. | Сертифіковано |
| Sr. Software Engineer | $130 000 Рівень II | Woonsocket, RI | 20 груд. 2024 р. | 13 січ. 2025 р. | Сертифіковано |
| Development Manager II | $112 120 Рівень IV | Belvidere, IL | 17 черв. 2024 р. | 1 лип. 2024 р. | Сертифіковано |
| Development Manager II | — Рівень IV | Belvidere, IL | 12 черв. 2024 р. | 1 лип. 2024 р. | Відхилено |
| Development Manager II | $112 120 Рівень IV | Pittsburgh, PA | 3 квіт. 2024 р. | 29 вер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Development Manager II | $112 120 Рівень IV | Pittsburgh, PA | 13 бер. 2024 р. | 29 бер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Engagement Manager | $116 905 Рівень II | Hayward, CA | 22 січ. 2024 р. | 29 січ. 2024 р. | Сертифіковано |
| Sr. Analytics Consultant | $125 000 Рівень IV | Pittsburgh, PA | 16 січ. 2024 р. | 14 лип. 2024 р. | Сертифіковано |
| Engagement Manager | $116 905 Рівень II | Hayward, CA | 10 січ. 2024 р. | 14 черв. 2024 р. | Сертифіковано |
| Senior UX/UI Designer | $84 365 Рівень IV | Santa Cruz, CA | 8 лист. 2023 р. | 1 січ. 2024 р. | Сертифіковано |
| Senior Software Engineer | $130 942 Рівень IV | O'Fallon, MO | 18 лип. 2023 р. | 15 лист. 2023 р. | Сертифіковано |
| Reporting & Operations Analyst | $74 880–$100 000 Рівень II | West Melbourne, FL | 19 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Reporting & Operations Analyst | $71 926–$100 000 Рівень II | San Antonio, FL | 18 квіт. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Software Engineer | $70 000–$105 000 Рівень I | Warr Acres, OK | 26 січ. 2023 р. | 7 лют. 2023 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).