Головна › Посади › Chief Technology Officer
Chief Technology Officer: зарплати H-1B
699 заявок на умови праці використовували назву посади Chief Technology Officer. Медіанна базова зарплата: $182 010; середина розподілу $146 484–$238 670.
Заявки (LCA)699
Медіана запропонованої зарплати$182 010
Середина діапазону зарплат$146 484–$238 670
10–90 перцентиль$116 978–$294 224
Юрист з імміграції, рекрутер чи роботодавець? Розмістіть свою послугу вгорі цієї сторінки — $99 на 30 днів →
Роботодавці
| Роботодавець | LCA | Медіанна зарплата |
|---|
| SDVOSB Materials Technology & Supply LLC | 4 | $102 150 |
| Aerocine Ventures Inc. | 4 | $182 500 |
| Float Technologies Inc. | 4 | $200 000 |
| Jiva Health Inc | 4 | $102 294 |
| AMV, Inc. | 4 | $81 058 |
| Magrathea Metals Inc. | 3 | $170 000 |
| Telgorithm Inc. (f/k/a: Telstring Inc.) | 3 | $141 150 |
| pulsd, Inc. | 3 | $160 850 |
| PAXAFE, Inc. | 3 | $104 312 |
| Kernel Trading Technologies LP | 3 | $200 000 |
| SideGuide Technologies Inc. | 3 | $250 000 |
| IOTAP, Inc. | 3 | $190 000 |
| Hayden AI Technologies, Inc. | 3 | $300 000 |
| Froedtert Health, Inc. | 3 | $415 000 |
| Knit, Inc. | 3 | $210 000 |
| Health Hero, Inc. | 3 | $124 800 |
| Aidora Inc. | 3 | $178 506 |
| Probax USA Inc. | 3 | $261 248 |
| ProdTrace, Inc. | 3 | $120 000 |
| Bugcrowd, Inc. | 3 | $274 206 |
| Macro Labs, Inc. | 3 | $250 000 |
| Kloudrac Group Inc. | 3 | $104 094 |
| Drobot, Inc. | 3 | $140 000 |
| Inception AI, Inc. | 3 | $200 000 |
| Influur Corporation | 3 | $146 453 |
| DOT Compliance Group LLC | 3 | $300 000 |
| Nuscale Inc | 3 | $300 000 |
| Dermacare LLC | 3 | $550 000 |
| Hill Pepper, Inc. | 3 | — |
| Valoros, Inc. | 3 | $180 000 |
| Athena Labs Research Inc. | 3 | $161 637 |
| Natrion Inc. | 3 | $180 000 |
| Real Vision Productions Inc | 2 | $375 000 |
| DataWalk, Inc. | 2 | $207 136 |
| Docsi18n, Inc. | 2 | $135 000 |
| Oorwin Labs Inc | 2 | $106 912 |
| Disto, Inc | 2 | $116 418 |
| BiVACOR, Inc. | 2 | $250 000 |
| Hyperbolic Labs, Inc. | 2 | $224 000 |
| TCB Pay LTD | 2 | $515 000 |
| Synthesis School, Inc. | 2 | $250 000 |
| Fastr Tech Inc. | 2 | — |
| WingWork, Inc. | 2 | $175 000 |
| MangoDCA, Inc. | 2 | $175 000 |
| Magic Labs, Inc. | 2 | $235 040 |
| YDC, Inc. | 2 | $225 000 |
| PandanAI, Inc. | 2 | $110 500 |
| DiaSys Diagnostic Systems USA LLC | 2 | $150 000 |
| Alphacore, Inc. | 2 | $225 000 |
| Homespace Services LLC | 2 | $193 500 |
| Huxley Health Inc | 2 | $173 451 |
| Bryt360, Inc. | 2 | $167 190 |
| DevSquad LLC | 2 | $250 000 |
| GuidedChoice.com, Inc | 2 | $174 891 |
| Speedy Brand, Inc. | 2 | $140 254 |
| MeldCX USA Inc. | 2 | $227 500 |
| Allied Telesis Inc. | 2 | $203 237 |
| The Shams Group, LLC | 2 | $187 654 |
| Seal Global Inc. | 2 | $135 000 |
| Baxus Corp. | 2 | $165 000 |
За рівнем оплати
| Рівень оплати | Медіанна зарплата |
|---|
| Рівень I (початковий) | $148 450 |
| Рівень II (кваліфікований) | $155 802 |
| Рівень III (досвідчений) | $200 000 |
| Рівень IV (повністю компетентний) | $250 000 |
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
За фінансовим роком
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|
| ФР2023 | 123 | $170 227 |
| ФР2024 | 141 | $187 533 |
| ФР2025 | 172 | $179 253 |
| ФР2026 | 146 | $200 000 |
Міста
- San Francisco, CA113
- New York, NY82
- Bellevue, WA17
- Brooklyn, NY16
- San Jose, CA14
- Palo Alto, CA12
- Oakland, CA12
- Chicago, IL11
- San Mateo, CA11
- Austin, TX11
- Miami, FL11
- San Diego, CA10
- Houston, TX8
- Seattle, WA7
- Frisco, TX6
- Mountain View, CA6
- Santa Clara, CA6
- Atlanta, GA5
- Los Angeles, CA5
- Pittsburgh, PA5
- Berkeley, CA5
- Santa Monica, CA4
- Fort Myers, FL4
- Reston, VA4
- Jersey City, NJ4
- Wilmington, DE4
- Redwood City, CA4
- Mesa, AZ4
- Sunnyvale, CA4
- Cambridge, MA4
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).