Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Cadence Design Systems, Inc. › Principal Application Engineer

Principal Application Engineer v Cadence Design Systems, Inc.: Mzdy H-1B

74 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Principal Application Engineer v Cadence Design Systems, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $161 179; střední hodnota $144 046–$173 831.

Žádosti (LCA)74
Medián nabízené mzdy$161 179
Střední část mezd$144 046–$173 831
10.–90. percentil$133 134–$185 723

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202322$156 510
FY202415$171 722
FY202516$170 882
FY202621$161 179

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$155 522–$228 800
Úroveň III
San Jose, CA23. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$140 088–$210 600
Úroveň IV
Irvine, CA29. 5. 202622. 6. 2026Certifikováno
$198 702–$228 800
Úroveň IV
San Jose, CA12. 5. 20261. 6. 2026Certifikováno
$140 088–$210 600
Úroveň IV
Irvine, CA7. 5. 202620. 8. 2026Certifikováno
$151 513–$223 600San Jose, CA13. 4. 202627. 4. 2026Certifikováno
$148 054–$210 600
Úroveň III
Burlington, MA6. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$151 513–$228 800San Jose, CA6. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$161 179–$210 600
Úroveň IV
Austin, TX3. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$161 179–$210 600
Úroveň IV
Austin, TX3. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$161 179–$210 600
Úroveň IV
Austin, TX3. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$180 827–$223 600San Jose, CA13. 3. 202623. 3. 2026Certifikováno
$181 694–$223 600San Jose, CA27. 2. 202610. 3. 2026Certifikováno
$139 859–$202 800
Úroveň IV
Harrisburg, NC30. 1. 202616. 2. 2026Certifikováno, poté staženo
$112 362–$175 500
Úroveň II
Austin, TX9. 1. 20263. 7. 2026Certifikováno
$139 235–$228 800
Úroveň II
San Jose, CA2. 1. 202629. 6. 2026Certifikováno
$181 216–$223 600San Jose, CA16. 12. 202522. 5. 2026Certifikováno, poté staženo
$181 216–$223 600San Jose, CA13. 11. 20256. 3. 2026Certifikováno
$166 899–$210 600
Úroveň IV
Austin, TX7. 11. 202510. 3. 2026Certifikováno
$166 899–$205 400
Úroveň IV
Austin, TX5. 11. 20256. 3. 2026Certifikováno
$198 702–$223 600
Úroveň IV
San Jose, CA4. 9. 202515. 9. 2025Certifikováno
$167 024–$202 800
Úroveň IV
Nashua, NH2. 9. 202512. 12. 2025Certifikováno, poté staženo
$150 447–$223 600San Jose, CA23. 7. 20254. 8. 2025Certifikováno
$150 447–$223 600San Jose, CA11. 7. 202525. 11. 2025Certifikováno
$150 447–$223 600San Jose, CA1. 7. 202514. 7. 2025Certifikováno
$135 640–$205 400Austin, TX18. 6. 202524. 10. 2025Certifikováno
$177 705–$223 600San Jose, CA27. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$155 750–$202 800
Úroveň IV
Laguna Niguel, CA8. 5. 202526. 5. 2025Certifikováno
$200 304–$223 600
Úroveň IV
San Jose, CA2. 5. 202519. 5. 2025Certifikováno
$171 995–$205 400
Úroveň IV
Austin, TX18. 4. 20255. 9. 2025Certifikováno
$142 022–$223 600
Úroveň IV
Folsom, CA14. 3. 202526. 8. 2025Certifikováno
$174 134–$223 600San Jose, CA24. 1. 20256. 2. 2025Certifikováno
$169 770–$223 600
Úroveň III
San Jose, CA20. 12. 20246. 1. 2025Certifikováno
$135 303–$202 800Cary, NC16. 12. 20242. 4. 2025Certifikováno
$172 711–$223 600San Jose, CA15. 11. 20242. 12. 2024Certifikováno, poté staženo
$172 711–$223 600San Jose, CA7. 10. 202421. 10. 2024Certifikováno
$200 304–$223 600
Úroveň IV
San Jose, CA24. 9. 20247. 10. 2024Certifikováno
$148 210–$223 600San Jose, CA12. 9. 202410. 2. 2025Certifikováno
$172 711–$223 600San Jose, CA12. 9. 202421. 2. 2025Certifikováno
$171 995–$205 400
Úroveň IV
Austin, TX28. 8. 20241. 10. 2024Certifikováno
$129 350–$202 800Portland, OR16. 7. 202418. 11. 2024Certifikováno
$132 205–$202 800
Úroveň III
Cary, NC11. 7. 202413. 12. 2024Certifikováno
$166 192–$202 800
Úroveň IV
Maple Valley, WA12. 6. 202422. 11. 2024Certifikováno
$173 831–$223 600San Jose, CA28. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$173 831–$223 600San Jose, CA23. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$187 741–$223 600
Úroveň IV
San Jose, CA3. 5. 20243. 6. 2024Certifikováno
$171 722–$223 600San Jose, CA5. 4. 202421. 9. 2024Certifikováno
$129 730–$213 200
Úroveň II
San Jose, CA8. 3. 202411. 8. 2024Certifikováno
$147 933–$213 200San Jose, CA24. 1. 20245. 2. 2024Certifikováno, poté staženo
$180 003–$213 200
Úroveň IV
San Jose, CA12. 1. 20241. 5. 2024Certifikováno
$187 741–$213 200
Úroveň IV
San Jose, CA19. 12. 20238. 1. 2024Certifikováno
$165 497–$213 200San Jose, CA3. 10. 202316. 10. 2023Certifikováno, poté staženo
$180 003–$213 200
Úroveň IV
San Jose, CA23. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno
$141 685–$213 200San Jose, CA23. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno
$164 640–$213 200San Jose, CA18. 7. 202319. 10. 2023Certifikováno
$164 640–$213 200San Jose, CA30. 6. 202317. 7. 2023Certifikováno
$157 844–$213 200San Jose, CA20. 6. 202314. 12. 2023Certifikováno
$185 723–$213 200
Úroveň IV
San Jose, CA25. 5. 20235. 6. 2023Certifikováno
$130 354–$213 200
Úroveň II
San Jose, CA16. 5. 20232. 8. 2023Certifikováno
$141 365–$213 200San Jose, CA10. 5. 202327. 10. 2023Certifikováno
$164 640–$213 200San Jose, CA10. 5. 202322. 5. 2023Certifikováno, poté staženo
$185 723–$213 200
Úroveň IV
San Jose, CA9. 5. 202322. 5. 2023Certifikováno
$185 723–$213 200
Úroveň IV
San Jose, CA9. 5. 202322. 5. 2023Certifikováno
$123 510–$195 000Austin, TX3. 5. 202322. 6. 2023Certifikováno
$148 845–$195 000
Úroveň IV
Austin, TX21. 2. 20236. 3. 2023Certifikováno
$130 354–$213 200
Úroveň II
San Jose, CA2. 2. 202329. 6. 2023Certifikováno
$148 845–$195 000
Úroveň IV
Austin, TX24. 1. 202313. 2. 2023Certifikováno, poté staženo
$160 402–$213 200San Jose, CA22. 12. 20223. 1. 2023Certifikováno
$156 998–$213 200
Úroveň IV
Burlington, MA28. 11. 202212. 12. 2022Certifikováno
$148 845–$195 000
Úroveň IV
Austin, TX21. 11. 202228. 11. 2022Certifikováno
$130 354–$213 200
Úroveň II
San Jose, CA10. 11. 202221. 11. 2022Certifikováno
$142 750–$213 200
Úroveň IV
Folsom, CA7. 11. 202214. 11. 2022Certifikováno
$185 723–$213 200
Úroveň IV
San Jose, CA27. 10. 20227. 11. 2022Certifikováno
$135 824–$195 000
Úroveň IV
San Diego, CA19. 10. 202216. 3. 2023Certifikováno
$156 021–$197 600San Jose, CA10. 9. 20213. 1. 2022Certifikováno, poté staženo

Principal Application Engineer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Cadence Design Systems, Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).