Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Cadence Design Systems, Inc. › Sr. Application Engineer

Sr. Application Engineer v Cadence Design Systems, Inc.: Mzdy H-1B

35 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Sr. Application Engineer v Cadence Design Systems, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $110 656; střední hodnota $102 669–$115 666.

Žádosti (LCA)35
Medián nabízené mzdy$110 656
Střední část mezd$102 669–$115 666
10.–90. percentil$87 514–$121 557

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202310$108 270
FY20248$109 210
FY20257$119 630
FY202610$115 460

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$115 253–$156 000San Jose, CA16. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$110 656–$140 400
Úroveň II
Austin, TX1. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$110 656–$140 400
Úroveň II
Austin, TX3. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$115 666–$156 000San Jose, CA3. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$85 384–$140 400
Úroveň I
Austin, TX3. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$127 234–$156 000
Úroveň I
San Jose, CA30. 3. 202613. 4. 2026Certifikováno
$115 666–$156 000San Jose, CA3. 3. 202621. 8. 2026Certifikováno
$115 666–$156 000San Jose, CA3. 3. 202621. 8. 2026Certifikováno
$110 656–$140 400
Úroveň II
Austin, TX26. 2. 202621. 8. 2026Certifikováno
$122 549–$153 400San Jose, CA8. 1. 202620. 1. 2026Certifikováno
$119 664–$185 900San Jose, CA12. 9. 202523. 1. 2026Certifikováno
$120 068–$153 400San Jose, CA11. 7. 202531. 10. 2025Certifikováno
$89 086–$127 400
Úroveň II
Louisville, KY27. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$86 466–$135 200
Úroveň II
Lewisville, TX21. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$120 068–$153 400San Jose, CA15. 5. 202526. 8. 2025Certifikováno
$89 086–$127 400
Úroveň II
Louisville, KY12. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno, poté staženo
$119 630–$153 400San Jose, CA4. 3. 202515. 8. 2025Certifikováno
$108 722–$153 400
Úroveň I
San Jose, CA12. 8. 20241. 10. 2024Certifikováno
$97 698–$132 600
Úroveň II
Burlington, MA23. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$113 760–$145 600San Jose, CA25. 3. 20241. 4. 2024Certifikováno
$113 760–$145 600San Jose, CA18. 3. 20241. 4. 2024Certifikováno
$113 760–$145 600San Jose, CA4. 3. 202428. 8. 2024Certifikováno
$81 515–$127 400
Úroveň I
Austin, TX4. 3. 202428. 8. 2024Certifikováno
$82 243–$117 000
Úroveň II
Louisville, KY4. 3. 202428. 8. 2024Certifikováno
$109 699–$127 400
Úroveň II
Austin, TX7. 2. 202413. 2. 2024Certifikováno
$109 699–$127 400
Úroveň II
Austin, TX24. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno
$112 373–$145 600San Jose, CA23. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno
$102 669–$145 600
Úroveň I
San Jose, CA28. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
$102 669–$145 600
Úroveň I
San Jose, CA28. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
$130 354–$145 600
Úroveň II
San Jose, CA21. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
$109 607–$145 600San Jose, CA20. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
$94 765–$122 200
Úroveň II
Burlington, MA11. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
$185 723–$260 000
Úroveň IV
San Jose, CA13. 1. 202323. 1. 2023Certifikováno
$106 458–$174 200San Jose, CA12. 1. 202323. 1. 2023Certifikováno
$106 934–$145 600San Jose, CA24. 10. 202231. 10. 2022Certifikováno

Sr. Application Engineer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Cadence Design Systems, Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).