Domů › Zaměstnavatelé › Cadence Design Systems, Inc. › Principal Software Engineer
Principal Software Engineer v Cadence Design Systems, Inc.: Mzdy H-1B
76 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Principal Software Engineer v Cadence Design Systems, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $154 606; střední hodnota $146 628–$172 686.
Žádosti (LCA)76
Medián nabízené mzdy$154 606
Střední část mezd$146 628–$172 686
10.–90. percentil$120 776–$182 178
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 24 | $161 273 |
| FY2024 | 14 | $142 268 |
| FY2025 | 19 | $178 131 |
| FY2026 | 19 | $154 271 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $154 271–$253 500 | San Jose, CA | 16. 6. 2026 | 27. 10. 2026 | Certifikováno |
| $154 271–$253 500 | San Jose, CA | 29. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $154 309–$253 500 | San Jose, CA | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $154 309–$253 500 | San Jose, CA | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $163 550–$223 600 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 5. 2026 | 21. 9. 2026 | Certifikováno |
| $153 493–$253 500 | San Jose, CA | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $186 142–$253 500 | San Jose, CA | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $153 493–$244 400 | San Jose, CA | 27. 4. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| $161 672–$218 400 | Burlington, MA | 23. 4. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| $169 576–$244 400 | San Jose, CA | 14. 4. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| $98 197–$218 400 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 2. 4. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| $139 152–$223 600 Úroveň III | Austin, TX | 2. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $153 493–$244 400 | San Jose, CA | 26. 3. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| $98 197–$218 400 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 25. 3. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| $154 606–$218 400 Úroveň III | Burlington, MA | 4. 3. 2026 | 21. 8. 2026 | Certifikováno |
| $153 493–$253 500 | San Jose, CA | 3. 3. 2026 | 21. 8. 2026 | Certifikováno |
| $153 493–$253 500 | San Jose, CA | 2. 3. 2026 | 21. 8. 2026 | Certifikováno |
| $186 460–$244 400 | San Jose, CA | 16. 12. 2025 | 10. 4. 2026 | Certifikováno |
| $161 013–$223 400 | Austin, TX | 3. 12. 2025 | 22. 12. 2025 | Certifikováno |
| $178 131–$214 500 Úroveň IV | Burlington, MA | 22. 8. 2025 | 9. 1. 2026 | Certifikováno |
| $183 093–$244 400 | San Jose, CA | 11. 8. 2025 | 26. 12. 2025 | Certifikováno |
| $154 606–$214 500 Úroveň III | Burlington, MA | 21. 7. 2025 | 28. 7. 2025 | Certifikováno |
| $183 093–$244 400 | San Jose, CA | 3. 6. 2025 | 26. 8. 2025 | Certifikováno |
| $154 359–$244 400 | San Jose, CA | 2. 6. 2025 | 26. 8. 2025 | Certifikováno |
| $151 656–$244 400 | San Jose, CA | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $183 093–$244 400 | San Jose, CA | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $155 605–$214 500 Úroveň II | Oakland, CA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $157 792–$214 500 | Burlington, MA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $151 656–$244 400 | San Jose, CA | 19. 5. 2025 | 26. 8. 2025 | Certifikováno |
| $182 722–$244 400 | San Jose, CA | 27. 3. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikováno |
| $151 416–$244 400 | San Jose, CA | 12. 3. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $147 846–$214 500 Úroveň III | Burlington, MA | 26. 2. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $181 634–$244 400 | San Jose, CA | 24. 1. 2025 | 20. 7. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $181 634–$244 400 | San Jose, CA | 20. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| $181 634–$244 400 | San Jose, CA | 20. 12. 2024 | 7. 5. 2025 | Certifikováno |
| $179 458–$244 400 | San Jose, CA | 20. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| $179 458–$244 400 | San Jose, CA | 14. 11. 2024 | 9. 5. 2025 | Certifikováno |
| $123 386–$192 400 Úroveň IV | Waukesha, WI | 25. 6. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikováno |
| $124 448–$214 500 | Burlington, MA | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $178 010–$244 400 | San Jose, CA | 29. 3. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| $139 464–$221 000 Úroveň IV | Austin, TX | 27. 3. 2024 | 20. 9. 2024 | Certifikováno |
| $178 010–$227 500 | San Jose, CA | 12. 3. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $147 703–$227 500 | San Jose, CA | 11. 3. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $118 165–$200 200 Úroveň III | Austin, TX | 7. 3. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $178 010–$227 500 | San Jose, CA | 7. 3. 2024 | 25. 8. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $139 464–$200 200 Úroveň IV | Austin, TX | 26. 2. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikováno |
| $139 464–$200 200 Úroveň IV | Austin, TX | 23. 2. 2024 | 7. 8. 2024 | Certifikováno |
| $207 392–$227 500 | San Jose, CA | 15. 2. 2024 | 26. 2. 2024 | Certifikováno |
| $108 791–$176 800 | Tempe, AZ | 9. 2. 2024 | 12. 6. 2024 | Certifikováno |
| $175 064–$227 500 | San Jose, CA | 19. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| $145 073–$227 500 | San Jose, CA | 13. 12. 2023 | 25. 5. 2024 | Certifikováno |
| $172 093–$227 500 | San Jose, CA | 8. 9. 2023 | 3. 2. 2024 | Certifikováno |
| $118 165–$200 200 Úroveň III | Austin, TX | 6. 9. 2023 | 18. 1. 2024 | Certifikováno |
| $172 093–$227 500 | San Jose, CA | 31. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $171 674–$227 500 | San Jose, CA | 7. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| $141 378–$227 500 Úroveň II | San Jose, CA | 1. 6. 2023 | 12. 6. 2023 | Certifikováno |
| $171 674–$227 500 | San Jose, CA | 25. 5. 2023 | 5. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $167 149–$227 500 Úroveň III | San Jose, CA | 19. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $167 149–$227 500 Úroveň III | San Jose, CA | 12. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $167 149–$227 500 Úroveň III | San Jose, CA | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $112 362–$227 500 Úroveň III | Austin, TX | 21. 4. 2023 | 21. 9. 2023 | Certifikováno |
| $155 397–$201 500 Úroveň IV | Carlsbad, CA | 21. 4. 2023 | 20. 8. 2023 | Certifikováno |
| $112 362–$200 200 Úroveň III | Austin, TX | 20. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$260 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 10. 4. 2023 | 20. 8. 2023 | Certifikováno |
| $167 149–$227 500 Úroveň III | San Jose, CA | 27. 3. 2023 | 10. 4. 2023 | Certifikováno |
| $141 378–$227 500 Úroveň II | San Jose, CA | 24. 3. 2023 | 20. 8. 2023 | Certifikováno |
| $92 040–$200 200 Úroveň II | Austin, TX | 23. 3. 2023 | 20. 8. 2023 | Certifikováno |
| $141 378–$227 500 Úroveň II | San Jose, CA | 20. 3. 2023 | 20. 8. 2023 | Certifikováno |
| $167 149–$227 500 Úroveň III | San Jose, CA | 8. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $154 557–$227 500 | San Jose, CA | 28. 2. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikováno |
| $132 683–$200 200 Úroveň IV | Austin, TX | 24. 2. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikováno |
| $150 197–$201 500 Úroveň IV | Burlington, MA | 22. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikováno |
| $167 149–$227 500 Úroveň III | San Jose, CA | 12. 12. 2022 | 26. 12. 2022 | Certifikováno |
| $174 465–$208 000 | San Jose, CA | 30. 9. 2021 | 11. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| $147 146–$208 000 | San Jose, CA | 8. 9. 2021 | 28. 2. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $170 872–$208 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 22. 2. 2021 | 7. 8. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Principal Software Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Cadence Design Systems, Inc.
- Lead Software Engineer$141 378
- Principal Application Engineer$161 179
- Lead Application Engineer$130 354
- Software Engineer II$127 490
- Sr. Principal Software Engineer$167 978
- Lead Design Engineer$126 464
- Principal Design Engineer$156 853
- Principal Product Engineer$161 859
- Sr. Principal Application Engineer$171 350
- Sr. Application Engineer$110 656
- Sr. Principal Design Engineer$177 341
- Software Architect$192 941
- Lead Product Engineer$127 584
- Sr. Principal Product Engineer$167 109
- Design Engineer II$110 656
- Software Engineer$133 807
- Sr. Solutions Engineer - AE$108 181
- Product Engineer II$110 718
- Product Engineering Architect$195 397
- Principal Solutions Engineer - AE$156 916
- Application Engineer$108 722
- Lead Solutions Engineer - AE$126 464
- Scientific Developer I$81 598
- Sr. Principal Solutions Engineer - AE$155 980
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).