Domů › Zaměstnavatelé › Qualcomm Technologies, Inc. › Senior Modem Technologies Software Engineer
Senior Modem Technologies Software Engineer v Qualcomm Technologies, Inc.: Mzdy H-1B
92 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Modem Technologies Software Engineer v Qualcomm Technologies, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $121 597; střední hodnota $117 500–$128 000.
Žádosti (LCA)92
Medián nabízené mzdy$121 597
Střední část mezd$117 500–$128 000
10.–90. percentil$117 500–$139 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 46 | $117 500 |
| FY2024 | 23 | $121 597 |
| FY2025 | 17 | $128 000 |
| FY2026 | 4 | $130 187 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $130 187–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 6. 1. 2026 | 30. 6. 2026 | Certifikováno |
| $187 741–$223 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 20. 11. 2025 | 25. 11. 2025 | Certifikováno |
| $130 187–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 14. 11. 2025 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| $130 187–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 30. 9. 2025 | 26. 3. 2026 | Certifikováno |
| $130 187–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 19. 9. 2025 | 18. 3. 2026 | Certifikováno |
| $148 600–$223 000 | Santa Clara, CA | 3. 9. 2025 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $128 000–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 30. 6. 2025 | 20. 12. 2025 | Certifikováno |
| $128 000–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 12. 6. 2025 | 9. 12. 2025 | Certifikováno |
| $128 000–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 5. 3. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikováno |
| $141 960–$172 800 Úroveň II | Boulder, CO | 4. 3. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| $128 000–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 2. 3. 2025 | 19. 8. 2025 | Certifikováno |
| $128 000–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 27. 2. 2025 | 20. 8. 2025 | Certifikováno |
| $128 000–$192 000 Úroveň II | San Diego, CA | 15. 2. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikováno |
| $141 960–$172 800 Úroveň II | Boulder, CO | 5. 2. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikováno |
| $126 880–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 27. 1. 2025 | 17. 7. 2025 | Certifikováno |
| $172 931–$208 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 15. 1. 2025 | 17. 1. 2025 | Certifikováno |
| $126 880–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 13. 12. 2024 | 10. 6. 2025 | Certifikováno |
| $126 880–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 7. 11. 2024 | 7. 5. 2025 | Certifikováno |
| $126 880–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 8. 10. 2024 | 4. 4. 2025 | Certifikováno |
| $126 880–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 8. 10. 2024 | 4. 4. 2025 | Certifikováno |
| $126 880–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 4. 10. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $126 880–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 17. 7. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikováno |
| — Úroveň II | San Diego, CA | 12. 7. 2024 | 18. 7. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 28. 6. 2024 | 27. 12. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 26. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 27. 5. 2024 | 27. 5. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 24. 5. 2024 | 8. 7. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 11. 4. 2024 | 11. 4. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 6. 4. 2024 | 9. 4. 2024 | Certifikováno |
| $139 000–$208 000 | Santa Clara, CA | 14. 3. 2024 | 20. 3. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 6. 3. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 29. 2. 2024 | 29. 2. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 23. 2. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 12. 2. 2024 | 9. 7. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 8. 2. 2024 | 19. 7. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 1. 2. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 31. 1. 2024 | 31. 1. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 28. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 17. 1. 2024 | 9. 7. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 9. 1. 2024 | 3. 7. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 9. 1. 2024 | 3. 7. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 2. 1. 2024 | 27. 6. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 22. 12. 2023 | 19. 6. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 18. 12. 2023 | 12. 6. 2024 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 12. 10. 2023 | 3. 4. 2024 | Certifikováno |
| $139 000–$208 000 | Santa Clara, CA | 8. 8. 2023 | 8. 8. 2023 | Certifikováno |
| $139 000–$208 000 | Santa Clara, CA | 7. 8. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| $128 353–$208 000 | Santa Clara, CA | 1. 8. 2023 | 2. 8. 2023 | Certifikováno |
| $128 353–$208 000 | San Jose, CA | 1. 8. 2023 | 2. 8. 2023 | Certifikováno |
| $139 000–$208 000 | Santa Clara, CA | 28. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $139 000–$208 000 | Santa Clara, CA | 27. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $184 662–$208 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 24. 7. 2023 | 25. 7. 2023 | Certifikováno |
| $139 000–$208 000 Úroveň II | San Diego, CA | 21. 7. 2023 | 25. 7. 2023 | Certifikováno |
| $121 597–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 13. 7. 2023 | 7. 12. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 6. 6. 2023 | 22. 11. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 31. 5. 2023 | 22. 11. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 29. 5. 2023 | 22. 11. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 10. 5. 2023 | 9. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 27. 4. 2023 | 25. 10. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | Firestone, CO | 28. 3. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 7. 3. 2023 | 9. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 1. 3. 2023 | 22. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 17. 2. 2023 | 22. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 14. 2. 2023 | 22. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 14. 2. 2023 | 13. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 10. 2. 2023 | 22. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 8. 2. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 30. 1. 2023 | 13. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 28. 1. 2023 | 13. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | Apt 69, CA | 28. 1. 2023 | 13. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 28. 1. 2023 | 22. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 19. 1. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 18. 1. 2023 | 13. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 13. 1. 2023 | 22. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 6. 1. 2023 | 7. 7. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 30. 12. 2022 | 29. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 28. 12. 2022 | 24. 6. 2023 | Certifikováno |
| $141 378–$208 000 Úroveň II | San Jose, CA | 23. 12. 2022 | 23. 12. 2022 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 21. 12. 2022 | 17. 6. 2023 | Certifikováno |
| $139 000–$208 000 Úroveň II | San Diego, CA | 21. 12. 2022 | 22. 12. 2022 | Staženo |
| $141 378–$208 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 20. 12. 2022 | 22. 12. 2022 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 13. 12. 2022 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 13. 12. 2022 | 8. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 7. 12. 2022 | 7. 6. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 29. 11. 2022 | 15. 5. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 10. 11. 2022 | 8. 5. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | Boulder, CO | 2. 11. 2022 | 3. 5. 2023 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | Boulder, CO | 26. 10. 2022 | 27. 10. 2022 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | Lone Tree, CO | 22. 10. 2022 | 27. 10. 2022 | Certifikováno |
| $117 500–$176 500 Úroveň II | San Diego, CA | 13. 10. 2022 | 11. 4. 2023 | Certifikováno |
| $117 600–$176 400 Úroveň II | San Diego, CA | 4. 10. 2022 | 1. 4. 2023 | Certifikováno |
| $117 600–$176 400 Úroveň II | San Diego, CA | 28. 9. 2022 | 28. 9. 2022 | Certifikováno |
Senior Modem Technologies Software Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Qualcomm Technologies, Inc.
- Senior ASICS Engineer$112 882
- Senior Software Engineer$121 597
- ASICS Engineer$109 470
- Software Engineer$111 322
- Staff ASICS Engineer$136 282
- Senior Cellular System Test Engineer$121 597
- Senior CPU Engineer$133 000
- Cellular System Test Engineer$104 290
- Staff Software Engineer$146 328
- Senior Modem Technologies Engineer$119 500
- Senior GPU Engineer$133 600
- Staff CPU Engineer$152 506
- Senior Staff ASICS Engineer$159 702
- Senior Camera Engineer$119 434
- Senior Machine Learning Engineer$133 000
- Staff GPU Engineer$151 000
- Senior Staff CPU Engineer$179 000
- GPU Engineer$116 843
- Senior Hardware Engineer$112 882
- Staff Cellular System Test Engineer$146 328
- Staff Modem Technologies Software Engineer$146 328
- Camera Engineer$112 882
- Senior Cellular Technologies Engineer$114 500
- Systems Test Engineer$99 505
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).