Domů › Zaměstnavatelé › Qualcomm Technologies, Inc. › Senior Staff ASICS Engineer
Senior Staff ASICS Engineer v Qualcomm Technologies, Inc.: Mzdy H-1B
138 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Staff ASICS Engineer v Qualcomm Technologies, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $159 702; střední hodnota $158 000–$166 941.
Žádosti (LCA)138
Medián nabízené mzdy$159 702
Střední část mezd$158 000–$166 941
10.–90. percentil$158 000–$177 341
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 51 | $158 000 |
| FY2024 | 42 | $159 702 |
| FY2025 | 31 | $166 941 |
| FY2026 | 14 | $176 134 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $176 134–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 18. 6. 2026 | 18. 6. 2026 | Certifikováno |
| $164 000–$246 000 Úroveň IV | Folsom, CA | 16. 6. 2026 | 25. 9. 2026 | Certifikováno |
| $176 134–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 12. 6. 2026 | 16. 6. 2026 | Certifikováno |
| $164 000–$246 000 Úroveň IV | Austin, TX | 2. 6. 2026 | 11. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 10. 4. 2026 | 8. 10. 2026 | Certifikováno |
| $176 134–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 8. 4. 2026 | 25. 9. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 13. 2. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| $164 000–$246 000 Úroveň IV | Austin, TX | 6. 2. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikováno |
| $176 134–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 23. 1. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| $176 134–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 21. 1. 2026 | 30. 6. 2026 | Certifikováno |
| $176 134–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 27. 11. 2025 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $176 134–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 14. 11. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 12. 11. 2025 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 30. 9. 2025 | 27. 3. 2026 | Certifikováno |
| $147 600–$221 400 Úroveň IV | Little Rock, AR | 10. 9. 2025 | 11. 3. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 13. 8. 2025 | 23. 12. 2025 | Certifikováno |
| $176 134–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 30. 7. 2025 | 4. 8. 2025 | Certifikováno |
| $176 134–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 30. 7. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 17. 7. 2025 | 22. 7. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 19. 3. 2025 | 24. 8. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 17. 3. 2025 | 11. 9. 2025 | Certifikováno |
| $164 000–$246 000 Úroveň IV | Austin, TX | 14. 3. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikováno |
| $164 000–$246 000 Úroveň IV | Austin, TX | 14. 3. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 4. 3. 2025 | 28. 8. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 28. 2. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 26. 2. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 24. 2. 2025 | 3. 4. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 21. 2. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 15. 2. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$246 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 11. 2. 2025 | 30. 7. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 30. 1. 2025 | 19. 7. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$247 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 29. 1. 2025 | 29. 1. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 29. 1. 2025 | 24. 7. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 29. 1. 2025 | 25. 7. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 17. 1. 2025 | 10. 3. 2025 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 18. 12. 2024 | 8. 2. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 5. 12. 2024 | 6. 4. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 5. 12. 2024 | 2. 6. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 4. 12. 2024 | 30. 5. 2025 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 27. 11. 2024 | 24. 5. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 24. 10. 2024 | 23. 4. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 17. 10. 2024 | 15. 4. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 8. 10. 2024 | 3. 4. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 4. 10. 2024 | 29. 3. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 27. 9. 2024 | 25. 3. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 20. 9. 2024 | 4. 12. 2024 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 18. 9. 2024 | 15. 3. 2025 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 10. 9. 2024 | 8. 3. 2025 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 9. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 29. 8. 2024 | 26. 2. 2025 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 9. 8. 2024 | 13. 8. 2024 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 2. 8. 2024 | 29. 1. 2025 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 20. 7. 2024 | 16. 1. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 3. 7. 2024 | 10. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 25. 6. 2024 | 4. 12. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 23. 6. 2024 | 8. 8. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 7. 6. 2024 | 20. 11. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 6. 6. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 30. 5. 2024 | 20. 11. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 26. 5. 2024 | 20. 11. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 24. 5. 2024 | 30. 5. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$247 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 24. 4. 2024 | 25. 4. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$247 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 17. 4. 2024 | 6. 6. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 13. 3. 2024 | 6. 8. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 12. 3. 2024 | 28. 8. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 7. 3. 2024 | 18. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 6. 3. 2024 | 18. 8. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 18. 2. 2024 | 26. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 17. 2. 2024 | 23. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 16. 2. 2024 | 20. 2. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 13. 2. 2024 | 27. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 9. 2. 2024 | 8. 8. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 8. 2. 2024 | 16. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 2. 2. 2024 | 13. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 2. 2. 2024 | 13. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 2. 2. 2024 | 13. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 24. 1. 2024 | 24. 1. 2024 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 23. 1. 2024 | 13. 7. 2024 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 23. 1. 2024 | 30. 6. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 20. 12. 2023 | 25. 12. 2023 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 6. 12. 2023 | 8. 12. 2023 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 22. 11. 2023 | 18. 5. 2024 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 21. 11. 2023 | 15. 5. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 21. 11. 2023 | 16. 5. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 6. 11. 2023 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 25. 10. 2023 | 17. 4. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 3. 10. 2023 | 29. 3. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 22. 9. 2023 | 21. 3. 2024 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Temecula, CA | 22. 9. 2023 | 8. 2. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 23. 8. 2023 | 22. 2. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 21. 8. 2023 | 22. 8. 2023 | Certifikováno |
| $188 926–$247 000 Úroveň IV | Dublin, CA | 21. 8. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 11. 8. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Cedar Park, TX | 25. 7. 2023 | 8. 9. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 25. 7. 2023 | 8. 9. 2023 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 24. 7. 2023 | 22. 1. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 3. 7. 2023 | 6. 12. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$247 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 1. 6. 2023 | 22. 11. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 1. 6. 2023 | 22. 11. 2023 | Certifikováno |
| $165 000–$247 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 29. 5. 2023 | 16. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 19. 5. 2023 | 16. 11. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Marcos, CA | 17. 5. 2023 | 15. 11. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 21. 4. 2023 | 4. 6. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 19. 4. 2023 | 10. 9. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 15. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 13. 3. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$247 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 9. 3. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 7. 3. 2023 | 8. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 28. 2. 2023 | 18. 5. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$247 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 13. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 10. 2. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 9. 2. 2023 | 8. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 9. 2. 2023 | 3. 8. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 8. 2. 2023 | 3. 8. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$247 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 7. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 3. 2. 2023 | 8. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 3. 2. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 1. 2. 2023 | 8. 7. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$247 000 Úroveň IV | Milpitas, CA | 31. 1. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 31. 1. 2023 | 27. 5. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 28. 1. 2023 | 8. 7. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$247 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 26. 1. 2023 | 28. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 26. 1. 2023 | 28. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 25. 1. 2023 | 8. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 24. 1. 2023 | 8. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Poway, CA | 24. 1. 2023 | 8. 7. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$247 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 20. 1. 2023 | 13. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 19. 1. 2023 | 8. 7. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 28. 12. 2022 | 21. 6. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 1. 12. 2022 | 16. 3. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 1. 12. 2022 | 27. 5. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$247 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 24. 11. 2022 | 25. 5. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Tempe, AZ | 22. 11. 2022 | 25. 11. 2022 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 10. 11. 2022 | 8. 5. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 2. 11. 2022 | 3. 5. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$247 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 2. 11. 2022 | 3. 5. 2023 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 27. 10. 2022 | 1. 11. 2022 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 7. 10. 2022 | 15. 2. 2023 | Certifikováno |
Senior Staff ASICS Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Qualcomm Technologies, Inc.
- Senior ASICS Engineer$112 882
- Senior Software Engineer$121 597
- ASICS Engineer$109 470
- Software Engineer$111 322
- Staff ASICS Engineer$136 282
- Senior Cellular System Test Engineer$121 597
- Senior CPU Engineer$133 000
- Cellular System Test Engineer$104 290
- Staff Software Engineer$146 328
- Senior Modem Technologies Engineer$119 500
- Senior GPU Engineer$133 600
- Staff CPU Engineer$152 506
- Senior Camera Engineer$119 434
- Senior Machine Learning Engineer$133 000
- Staff GPU Engineer$151 000
- Senior Staff CPU Engineer$179 000
- GPU Engineer$116 843
- Senior Hardware Engineer$112 882
- Staff Cellular System Test Engineer$146 328
- Staff Modem Technologies Software Engineer$146 328
- Senior Modem Technologies Software Engineer$121 597
- Camera Engineer$112 882
- Senior Cellular Technologies Engineer$114 500
- Systems Test Engineer$99 505
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).