Domů › Zaměstnavatelé › Qualcomm Technologies, Inc. › Senior Staff CPU Engineer
Senior Staff CPU Engineer v Qualcomm Technologies, Inc.: Mzdy H-1B
115 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Staff CPU Engineer v Qualcomm Technologies, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $179 000; střední hodnota $167 000–$185 500.
Žádosti (LCA)115
Medián nabízené mzdy$179 000
Střední část mezd$167 000–$185 500
10.–90. percentil$167 000–$204 901
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 42 | $167 000 |
| FY2024 | 22 | $167 000 |
| FY2025 | 32 | $179 000 |
| FY2026 | 16 | $179 000 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 17. 6. 2026 | 16. 12. 2026 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 1. 5. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 23. 3. 2026 | 25. 8. 2026 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 17. 3. 2026 | 26. 8. 2026 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 13. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikováno |
| $198 700–$298 100 Úroveň IV | Austin, TX | 21. 1. 2026 | 30. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$298 100 Úroveň IV | Cupertino, CA | 21. 1. 2026 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 21. 1. 2026 | 12. 7. 2026 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 6. 1. 2026 | 30. 6. 2026 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 15. 12. 2025 | 22. 12. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 26. 11. 2025 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 21. 11. 2025 | 13. 3. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 18. 11. 2025 | 25. 11. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 16. 11. 2025 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Hillsboro, OR | 6. 11. 2025 | 13. 11. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Hillsboro, OR | 26. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 23. 9. 2025 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 19. 8. 2025 | 3. 2. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 14. 8. 2025 | 28. 9. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 12. 8. 2025 | 6. 11. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 12. 8. 2025 | 16. 1. 2026 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 7. 8. 2025 | 22. 8. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 8. 2025 | 6. 11. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 8. 2025 | 16. 1. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 16. 7. 2025 | 17. 7. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 20. 5. 2025 | 23. 5. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 8. 5. 2025 | 13. 5. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 18. 4. 2025 | 16. 10. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 16. 4. 2025 | 9. 10. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Leander, TX | 8. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 7. 4. 2025 | 10. 4. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 3. 4. 2025 | 9. 4. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 14. 3. 2025 | 11. 9. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 4. 3. 2025 | 26. 8. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 3. 2025 | 11. 5. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 3. 3. 2025 | 17. 8. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 2. 3. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$298 100 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 28. 2. 2025 | 28. 8. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 19. 2. 2025 | 26. 7. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 19. 2. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 11. 2. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 6. 2. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| $179 000–$268 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 4. 2. 2025 | 6. 2. 2025 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 28. 1. 2025 | 22. 7. 2025 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 6. 1. 2025 | 28. 6. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 19. 12. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 5. 11. 2024 | 14. 4. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$278 500 Úroveň IV | San Jose, CA | 5. 11. 2024 | 6. 4. 2025 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 19. 9. 2024 | 15. 3. 2025 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 9. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 2. 8. 2024 | 15. 11. 2024 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 26. 5. 2024 | 19. 11. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 14. 5. 2024 | 14. 5. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 12. 4. 2024 | 12. 9. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 1. 4. 2024 | 4. 4. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$237 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 29. 3. 2024 | 14. 9. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň II | Austin, TX | 25. 3. 2024 | 12. 9. 2024 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 25. 3. 2024 | 12. 9. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 18. 3. 2024 | 22. 3. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 17. 2. 2024 | 15. 8. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 28. 1. 2024 | 31. 1. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 12. 12. 2023 | 12. 12. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 5. 12. 2023 | 12. 12. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 7. 11. 2023 | 9. 11. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 5. 10. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 5. 10. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikováno |
| $188 926–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 5. 10. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 5. 10. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 5. 10. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 22. 9. 2023 | 21. 3. 2024 | Certifikováno |
| $188 926–$278 500 Úroveň IV | Dublin, CA | 15. 9. 2023 | 20. 9. 2023 | Certifikováno |
| $188 926–$278 500 Úroveň IV | Tracy, CA | 12. 9. 2023 | 15. 9. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Cupertino, CA | 12. 9. 2023 | 14. 9. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 14. 8. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 11. 8. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Spicewood, TX | 9. 8. 2023 | 31. 10. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 8. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 31. 7. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 31. 7. 2023 | 14. 12. 2023 | Staženo |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 27. 7. 2023 | 14. 12. 2023 | Staženo |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 24. 7. 2023 | 22. 1. 2024 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 26. 6. 2023 | 22. 12. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 16. 6. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Milpitas, CA | 12. 6. 2023 | 9. 12. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 1. 6. 2023 | 22. 11. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 11. 5. 2023 | 16. 5. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 10. 5. 2023 | 16. 5. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 27. 4. 2023 | 25. 10. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 26. 4. 2023 | 26. 4. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 13. 4. 2023 | 15. 4. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 13. 4. 2023 | 15. 4. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 29. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Fremont, CA | 27. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 10. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 8. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | San Jose, CA | 8. 3. 2023 | 6. 9. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 14. 2. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Austin, TX | 14. 2. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 2. 12. 2022 | 2. 12. 2022 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | San Jose, CA | 1. 12. 2022 | 23. 1. 2023 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | San Jose, CA | 24. 11. 2022 | 24. 11. 2022 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | San Jose, CA | 24. 11. 2022 | 23. 1. 2023 | Staženo |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 23. 11. 2022 | 18. 5. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 18. 11. 2022 | 18. 11. 2022 | Certifikováno |
| $185 500–$278 500 Úroveň IV | San Jose, CA | 18. 11. 2022 | 18. 5. 2023 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | Quincy, MA | 15. 11. 2022 | 18. 11. 2022 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 13. 10. 2022 | 13. 10. 2022 | Certifikováno |
| $167 000–$251 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 12. 10. 2022 | 13. 10. 2022 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Pflugerville, TX | 10. 10. 2022 | 11. 10. 2022 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 28. 9. 2022 | 28. 9. 2022 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 27. 9. 2022 | 27. 9. 2022 | Certifikováno |
| $177 600–$266 400 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 27. 9. 2022 | 28. 9. 2022 | Certifikováno |
| $177 600–$266 400 Úroveň IV | San Diego, CA | 26. 9. 2022 | 28. 9. 2022 | Certifikováno |
| $158 000–$237 000 Úroveň IV | Austin, TX | 26. 9. 2022 | 28. 9. 2022 | Certifikováno |
Senior Staff CPU Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Qualcomm Technologies, Inc.
- Senior ASICS Engineer$112 882
- Senior Software Engineer$121 597
- ASICS Engineer$109 470
- Software Engineer$111 322
- Staff ASICS Engineer$136 282
- Senior Cellular System Test Engineer$121 597
- Senior CPU Engineer$133 000
- Cellular System Test Engineer$104 290
- Staff Software Engineer$146 328
- Senior Modem Technologies Engineer$119 500
- Senior GPU Engineer$133 600
- Staff CPU Engineer$152 506
- Senior Staff ASICS Engineer$159 702
- Senior Camera Engineer$119 434
- Senior Machine Learning Engineer$133 000
- Staff GPU Engineer$151 000
- GPU Engineer$116 843
- Senior Hardware Engineer$112 882
- Staff Cellular System Test Engineer$146 328
- Staff Modem Technologies Software Engineer$146 328
- Senior Modem Technologies Software Engineer$121 597
- Camera Engineer$112 882
- Senior Cellular Technologies Engineer$114 500
- Systems Test Engineer$99 505
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).