Domů › Pozice › Sr. Quality Assurance Engineer
Sr. Quality Assurance Engineer: Mzdy H-1B
103 žádostí o pracovní podmínky využilo název pozice Sr. Quality Assurance Engineer. Nabízený mediánový základní plat $113 828; střední hodnota $95 695–$130 000.
Žádosti (LCA)103
Medián nabízené mzdy$113 828
Střední část mezd$95 695–$130 000
10.–90. percentil$83 700–$145 004
Advokát pro imigraci, personalista nebo zaměstnavatel? Představte své služby na vrchu této stránky – $99 na 30 dní →
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| Wheels LLC | 6 | $103 000 |
| Workday, Inc. | 5 | $134 000 |
| Tekstrom Inc. | 4 | $115 000 |
| Tetrus Corp. | 4 | $82 038 |
| Silverxis Inc | 3 | $84 000 |
| Prime Business Technologies Inc | 3 | $81 328 |
| Rivian Automotive, LLC | 3 | $106 050 |
| CBS Interactive, Inc. | 3 | $132 612 |
| Luminex Corporation | 3 | $108 421 |
| MSR Technology Group LLC | 3 | $98 500 |
| Tesla, Inc. | 3 | $146 599 |
| Moody's Analytics, Inc. | 2 | $130 000 |
| Highspot, Inc. | 2 | $148 763 |
| CommunityAmerica Credit Union | 2 | $114 039 |
| Altair Engineering, Inc. | 2 | $107 411 |
| Global Data Solutions, Inc. | 2 | $110 000 |
| Rani Therapeutics, LLC | 2 | $146 937 |
| Goosehead Insurance Agency, LLC | 2 | $113 194 |
| Wasabi Technologies LLC | 2 | $135 298 |
| AutoTechmation, Inc. | 2 | $91 800 |
| WarnerMedia Services, LLC | 2 | $124 419 |
| St. Jude Children's Research Hospital | 2 | $86 320 |
| Pyramid Technology Solutions, Inc | 2 | $79 643 |
| ACI Worldwide Corp. | 2 | $111 300 |
| Virginia Housing Development Authority | 2 | $130 481 |
| Vimo Inc | 2 | $135 000 |
| World Wide Technology Holding Company, LLC | 1 | $123 000 |
| Open Text Inc. | 1 | $118 500 |
| Moody's Shared Services, Inc. | 1 | — |
| Congruent Solutions Inc. | 1 | $126 402 |
| CBS Interactive, Inc. dba Paramount | 1 | $130 000 |
| Suse LLC | 1 | $181 393 |
| Nikola Corporation | 1 | $135 000 |
| ARRIS Global Services, Inc. | 1 | $107 893 |
| DVG Tech Solutions LLC. | 1 | $87 214 |
| Schvey, Inc. | 1 | $100 000 |
| PTC Inc. | 1 | $129 012 |
| Instructure, Inc. | 1 | $89 378 |
| Beacon Hill Staffing Group LLC | 1 | $66 560 |
| Sparc Technology Services Inc | 1 | $97 781 |
| Planet Labs PBC | 1 | $172 300 |
| Scadea Software Solutions Inc. | 1 | $100 000 |
| Premier, Inc. | 1 | $116 167 |
| Endologix LLC | 1 | $115 003 |
| McKesson Corporation | 1 | $172 000 |
| Insight Global, LLC | 1 | — |
| Shared Technology Services Group LLC | 1 | $120 000 |
| NVA Technologies INC | 1 | $84 614 |
| CloudRay, Inc | 1 | $105 997 |
| Imetris Corporation | 1 | $125 632 |
| Tailored Shared Services, LLC | 1 | $144 321 |
| Milwaukee Electric Tool Corporation | 1 | $114 660 |
| Talent9 Inc. | 1 | $110 000 |
| University of Colorado | 1 | $99 740 |
| CCC Intelligent Solutions, Inc | 1 | $121 389 |
| James R. Glidewell Dental Ceramics, Inc. | 1 | $125 000 |
| Dun & Bradstreet, Inc. | 1 | $152 982 |
| Tavant Technologies, Inc. | 1 | $102 000 |
| HG Insights, Inc. | 1 | $110 000 |
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|
| Úroveň I (začátečník) | $82 077 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $94 250 |
| Úroveň III (zkušený) | $115 000 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $126 017 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| FY2023 | 20 | $110 010 |
| FY2024 | 30 | $106 730 |
| FY2025 | 28 | $115 000 |
| FY2026 | 20 | $123 194 |
Města
- Irving, TX4
- Austin, TX4
- Mundelein, IL3
- Troy, MI3
- Normal, IL3
- San Antonio, TX3
- Frisco, TX3
- Westlake, TX3
- Mason, OH3
- Richmond, VA3
- Pleasanton, CA3
- Charlotte, NC3
- Fremont, CA3
- Seattle, WA2
- Lenexa, KS2
- Des Plaines, IL2
- San Jose, CA2
- Farmer's Branch, TX2
- Pikesville, MD2
- Auburn Hills, MI2
- New York, NY2
- Irvine, CA2
- Memphis, TN2
- Indianapolis, IN2
- Aubrey, TX2
- Elkhorn, NE2
- Chesterfield, MO1
- San Diego, CA1
- Walpole, MA1
- Wilmington, DE1
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).