Etusivu › Työnantajat › Cummins Inc. › Line Human Resources Generalist - Senior
Line Human Resources Generalist - Senior yrityksessä Cummins Inc.: H-1B-palkat
5 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Line Human Resources Generalist - Senior yrityksessä Cummins Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $80 309; keskimmäinen puolikas $80 000–$81 224.
Hakemukset (LCA)5
Tarjotun palkan mediaani$80 309
Palkkojen keskiosa$80 000–$81 224
10.–90. persentiili$76 160–$90 360
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 2 | $80 154 |
| Tilikausi 2024 | 3 | $81 224 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $96 450–$129 600 Taso III | Everett, WA | 10.9.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $73 600–$110 400 Taso II | Kenly, NC | 3.10.2023 | 29.3.2024 | Vahvistettu |
| $80 309–$120 000 Taso III | Jacksonville, FL | 11.4.2023 | 10.10.2023 | Vahvistettu |
| $80 000–$120 000 Taso II | Columbus, IN | 25.1.2023 | 27.7.2023 | Vahvistettu |
| $81 224–$93 840 Taso IV | Columbus, IN | 3.11.2021 | 19.4.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Muut tehtävät yrityksessä Cummins Inc.
- Electronic Systems Technical Specialist$99 286
- ES Product Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Specialist$96 000
- Thermal and Fluid Systems Technical Specialist$96 304
- Product Engineering Specialist$92 230
- IT Analyst - Senior$95 680
- Manufacturing Engineer$80 654
- Combustion and Emissions Systems Technical Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Engineer$83 658
- Software Engineer II$98 904
- Product Engineer$81 493
- Electronic Systems Engineer - Software$79 976
- Software Engineer III$112 000
- Thermal and Fluid Systems Engineer$83 450
- Software Engineer I$86 050
- Electronic Systems Engineer$81 493
- Corporate Strategy Manager$115 253
- CE Product Specialist$95 924
- Product Systems Validation Technical Specialist$96 304
- ES Technical Specialist$97 365
- Combustion and Emissions Systems Engineer$83 408
- Manufacturing Engineer - Senior$96 000
- Financial Analyst - Senior$84 000
- Sourcing Specialist - Senior$92 019
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).