Etusivu › Työnantajat › Cummins Inc. › Supply Chain Planner - Senior
Supply Chain Planner - Senior yrityksessä Cummins Inc.: H-1B-palkat
19 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Supply Chain Planner - Senior yrityksessä Cummins Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $85 862; keskimmäinen puolikas $77 522–$91 449.
Hakemukset (LCA)19
Tarjotun palkan mediaani$85 862
Palkkojen keskiosa$77 522–$91 449
10.–90. persentiili$76 557–$99 337
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 3 | $80 000 |
| Tilikausi 2024 | 3 | $88 343 |
| Tilikausi 2025 | 8 | $77 522 |
| Tilikausi 2026 | 5 | $91 566 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $75 421–$100 800 Taso III | Atlanta, GA | 5.5.2026 | 21.5.2026 | Vahvistettu |
| $91 566–$115 200 | Fridley, MN | 25.2.2026 | 12.6.2026 | Vahvistettu |
| $96 928–$133 200 Taso III | Lakewood, NY | 16.2.2026 | 12.5.2026 | Vahvistettu |
| $108 971–$133 200 Taso III | Fridley, MN | 15.2.2026 | 7.8.2026 | Vahvistettu |
| $91 566–$115 200 | Fridley, MN | 16.12.2025 | 12.6.2026 | Vahvistettu |
| $76 800–$115 200 | Atlanta, GA | 18.9.2025 | 6.10.2025 | Vahvistettu |
| $77 522–$115 200 Taso III | Atlanta, GA | 26.6.2025 | 3.11.2025 | Vahvistettu |
| $77 522–$115 200 Taso III | Atlanta, GA | 29.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $75 587–$84 000 Taso II | Fridley, MN | 10.2.2025 | 6.8.2025 | Vahvistettu |
| $86 400–$129 600 Taso III | Ashville, NY | 5.2.2025 | 1.8.2025 | Vahvistettu |
| $77 522–$112 200 Taso III | Atlanta, GA | 8.1.2025 | 12.6.2025 | Vahvistettu |
| $91 332–$112 200 | Atlanta, GA | 17.12.2024 | 4.6.2025 | Vahvistettu |
| $86 400–$129 600 Taso II | Columbus, IN | 5.11.2024 | 15.11.2024 | Vahvistettu |
| $1 036 800–$1 555 200 Taso II | Columbus, IN | 23.8.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $88 343–$129 600 | Atlanta, GA | 14.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $83 242–$112 200 | New Orleans, LA | 3.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $80 000–$120 000 Taso II | Lakewood, NY | 13.6.2023 | 13.12.2023 | Vahvistettu |
| $85 862–$104 160 Taso II | Fridley, MN | 22.2.2023 | 21.8.2023 | Vahvistettu |
| $76 877–$104 160 Taso II | Atlanta, GA | 1.12.2022 | 12.12.2022 | Vahvistettu |
Muut tehtävät yrityksessä Cummins Inc.
- Electronic Systems Technical Specialist$99 286
- ES Product Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Specialist$96 000
- Thermal and Fluid Systems Technical Specialist$96 304
- Product Engineering Specialist$92 230
- IT Analyst - Senior$95 680
- Manufacturing Engineer$80 654
- Combustion and Emissions Systems Technical Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Engineer$83 658
- Software Engineer II$98 904
- Product Engineer$81 493
- Electronic Systems Engineer - Software$79 976
- Software Engineer III$112 000
- Thermal and Fluid Systems Engineer$83 450
- Software Engineer I$86 050
- Electronic Systems Engineer$81 493
- Corporate Strategy Manager$115 253
- CE Product Specialist$95 924
- Product Systems Validation Technical Specialist$96 304
- ES Technical Specialist$97 365
- Combustion and Emissions Systems Engineer$83 408
- Manufacturing Engineer - Senior$96 000
- Financial Analyst - Senior$84 000
- Sourcing Specialist - Senior$92 019
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).