H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › Intuit Inc. › Senior Technical Data Analyst

Senior Technical Data Analyst a(z) Intuit Inc. cégnél: H-1B fizetések

16 munkavállalási engedély kérelem a(z) Senior Technical Data Analyst pozícióra a(z) Intuit Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $142 161; középső 50%: $131 930–$148 790.

Kérelmek (LCA)16
Medián ajánlott fizetés$142 161
Fizetések középső fele$131 930–$148 790
10–90. percentilis$131 758–$160 812

Pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év2$137 251
2024. év3$142 161
2025. év8$137 131
2026. év2$153 474

Kérelmek

AlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
$142 261–$191 728Mountain View, CA2026. ápr. 8.2026. okt. 1.Tanúsított
$164 686–$168 300
III. szint
Mountain View, CA2026. jan. 22.2026. júl. 21.Tanúsított
$132 101–$165 000
III. szint
Mountain View, CA2025. márc. 13.2025. márc. 22.Tanúsított
$148 790–$183 000
III. szint
Mountain View, CA2025. márc. 13.2025. aug. 7.Tanúsított
$131 758–$145 000
III. szint
Plano, TX2025. márc. 6.2025. aug. 9.Tanúsított
$131 758–$145 000
III. szint
Plano, TX2025. jan. 30.2025. júl. 12.Tanúsított
$169 748–$195 210
III. szint
San Diego, CA2025. jan. 17.2025. júl. 13.Tanúsított
$148 790–$183 000
III. szint
Mountain View, CA2024. dec. 27.2025. jún. 26.Tanúsított
$131 758–$145 000
III. szint
Plano, TX2024. dec. 23.2024. dec. 27.Tanúsított
$142 161–$165 000
III. szint
Mountain View, CA2024. okt. 25.2025. ápr. 21.Tanúsított
$110 000–$159 214
III. szint
San Diego, CA2024. szept. 21.2024. szept. 28.Tanúsított
$142 161–$165 000
III. szint
Mountain View, CA2024. aug. 30.2025. márc. 1.Tanúsított
$142 161–$165 000
III. szint
Mountain View, CA2024. aug. 23.2025. febr. 18.Visszavonva
$155 000–$159 214
III. szint
San Diego, CA2023. dec. 15.2024. máj. 12.Tanúsított
$142 161–$185 000Mountain View, CA2023. szept. 13.2023. szept. 19.Tanúsított
$132 341–$175 300Mountain View, CA2022. dec. 16.2023. jún. 15.Tanúsított

Egyéb állások a(z) Intuit Inc. cégnél

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).