ទិន្នន័យប្រាក់ខែ H1B

ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Visa Technology & Operations LLC › Sr. Site Reliability Engineer

Sr. Site Reliability Engineer នៅ Visa Technology & Operations LLC: ប្រាក់ខែ H-1B

78 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Sr. Site Reliability Engineer នៅ Visa Technology & Operations LLC។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $107.141; កន្លះកណ្តាល $102.300–$110.700។

ពាក្យសុំ (LCA)78
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$107.141
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$102.300–$110.700
ភាគរយទី 10–90$101.958–$116.197

តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ

ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុLCAsប្រាក់ខែមធ្យម
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 20236$100.200
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202419$102.300
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202534$107.141
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202618$110.700

ពាក្យសុំ

ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានទីតាំងបានដាក់ស្នើកាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើមស្ថានភាព
$110.700–$171.800
កម្រិត II
Austin, TX26 ឧសភា 202612 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$104.600–$162.300
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO5 ឧសភា 202630 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$123.656–$171.800
កម្រិត II
Austin, TX1 ឧសភា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$114.754–$171.800
កម្រិត II
Austin, TX7 មេសា 202620 ឧសភា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$110.070–$171.800
កម្រិត II
Austin, TX31 មីនា 202619 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$104.600–$162.300Highlands Ranch, CO26 មីនា 202621 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$110.700–$171.800
កម្រិត II
Austin, TX27 កុម្ភៈ 202623 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$104.600–$162.300
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO26 កុម្ភៈ 202622 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$110.700–$171.800
កម្រិត II
Austin, TX26 កុម្ភៈ 202624 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$108.472–$162.300
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO25 កុម្ភៈ 202623 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$110.700–$171.800
កម្រិត II
Austin, TX19 កុម្ភៈ 202618 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$110.700–$171.800
កម្រិត II
Austin, TX18 កុម្ភៈ 202616 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$110.700–$171.800
កម្រិត I
Austin, TX3 កុម្ភៈ 202629 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$125.632–$171.800
កម្រិត IV
Austin, TX27 មករា 202612 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$134.368–$171.800
កម្រិត IV
Austin, TX22 ធ្នូ 202512 មិថុនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$110.700–$171.800
កម្រិត II
Austin, TX8 ធ្នូ 20259 មិថុនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$113.225–$164.100Austin, TX14 វិច្ឆិកា 20252 មីនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$105.800–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX10 វិច្ឆិកា 20258 ឧសភា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$114.754–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX5 កញ្ញា 20253 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$110.864–$164.100
កម្រិត III
Austin, TX11 សីហា 202525 ធ្នូ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$124.700–$199.300
កម្រិត II
Austin, TX6 សីហា 20252 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$108.826–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX2 មិថុនា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$105.800–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX28 ឧសភា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$117.021–$155.000
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO29 មេសា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.523–$155.000
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO15 មេសា 202529 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$164.100
កម្រិត III
Austin, TX11 មីនា 20253 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$108.826–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX7 មីនា 20251 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$105.800–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX4 មីនា 202519 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$108.826–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX3 មីនា 202530 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$164.100
កម្រិត III
Austin, TX3 មីនា 202528 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$132.267–$164.100
កម្រិត III
Austin, TX27 កុម្ភៈ 202529 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$164.100
កម្រិត III
Austin, TX26 កុម្ភៈ 202520 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$105.800–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX26 កុម្ភៈ 202523 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$108.826–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX26 កុម្ភៈ 202526 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.274–$155.000
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO18 កុម្ភៈ 202515 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$108.826–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX17 កុម្ភៈ 202516 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$108.826–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX17 កុម្ភៈ 20257 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.274–$155.000
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO12 កុម្ភៈ 202513 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$117.021–$155.000
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO12 កុម្ភៈ 202513 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$136.989–$164.100
កម្រិត IV
Austin, TX12 កុម្ភៈ 20256 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$164.100
កម្រិត III
Austin, TX6 កុម្ភៈ 202513 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$105.800–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX5 កុម្ភៈ 202530 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.274–$155.000
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO3 កុម្ភៈ 202514 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$108.826–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX3 កុម្ភៈ 202531 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$158.600
កម្រិត III
Austin, TX24 មករា 202531 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$105.800–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX21 មករា 202515 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$111.946–$164.100
កម្រិត II
Ashburn, VA9 មករា 20256 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$164.100
កម្រិត III
Austin, TX7 មករា 20258 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$164.100
កម្រិត III
Austin, TX7 មករា 20258 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$105.800–$164.100
កម្រិត II
Austin, TX3 មករា 202528 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$111.946–$164.100
កម្រិត II
Ashburn, VA13 ធ្នូ 202412 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត II
Austin, TX2 តុលា 202429 មីនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$158.600
កម្រិត III
Austin, TX31 កក្កដា 202425 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$158.600
កម្រិត III
Austin, TX19 កក្កដា 202418 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត III
Austin, TX18 កក្កដា 202414 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$107.141–$158.600
ពេលវេលាមិនពេញ · កម្រិត III
Austin, TX9 កក្កដា 202422 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត III
Austin, TX29 ឧសភា 202427 វិច្ឆិកា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត II
Austin, TX15 ឧសភា 202427 ឧសភា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត II
Austin, TX13 មីនា 202412 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត III
Austin, TX12 មីនា 202426 មីនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត II
Austin, TX22 កុម្ភៈ 202411 មីនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$101.483–$149.800
កម្រិត II
Highlands Ranc, CO14 កុម្ភៈ 202410 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត II
Austin, TX6 កុម្ភៈ 202420 កុម្ភៈ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត II
Austin, TX5 កុម្ភៈ 202415 កុម្ភៈ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត II
Austin, TX25 មករា 202422 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$105.019–$149.800
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO24 មករា 202425 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$96.600
កម្រិត I
Highlands Ranch, CO19 មករា 20247 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត III
Austin, TX22 ធ្នូ 202322 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$105.019–$149.800
កម្រិត II
Highlands Ranch, CO9 វិច្ឆិកា 202323 វិច្ឆិកា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$102.300–$158.600
កម្រិត III
Austin, TX24 តុលា 202313 មេសា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$115.648–$158.600
កម្រិត IV
Austin, TX6 តុលា 202318 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$106.974–$155.400
កម្រិត III
Austin, TX27 កញ្ញា 20233 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$87.443–$146.700
កម្រិត I
Highlands Ranch, CO21 កញ្ញា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$100.200–$155.400Ashburn, VA6 កញ្ញា 202321 កុម្ភៈ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$100.200–$155.400
កម្រិត II
Austin, TX6 កញ្ញា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$100.200–$155.400
កម្រិត II
Austin, TX11 សីហា 202318 សីហា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$100.200–$155.400
កម្រិត II
Austin, TX21 មិថុនា 202320 កក្កដា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$90.400–$140.000
កម្រិត II
Austin, TX24 មេសា 20238 ឧសភា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់

Sr. Site Reliability Engineer នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →

ការងារផ្សេងទៀតនៅ Visa Technology & Operations LLC

ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។