ទំព័រដើម › តួនាទីការងារ › Senior Sales Engineer
Senior Sales Engineer: ប្រាក់ខែ H-1B
112 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារបានប្រើប្រាស់តួនាទី Senior Sales Engineer។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $150.000; កន្លះកណ្តាល $129.350–$180.000។
ពាក្យសុំ (LCA)112
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$150.000
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$129.350–$180.000
ភាគរយទី 10–90$115.679–$198.180
អ្នកច្បាប់អន្តោប្រវេសន៍ អ្នកជ្រើសរើសបុគ្គលិក ឬនិយោជក? បង្ហាញសេវាកម្មរបស់អ្នកនៅខាងលើទំព័រនេះ — $99 សម្រាប់ 30 ថ្ងៃ →
អ្នកជួល
| ម្ចាស់ការ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|
| Snowflake Inc. | 12 | $182.250 |
| Juniper Networks (US), Inc. | 11 | $138.736 |
| Precisely Software Incorporated | 7 | $124.876 |
| Panasonic Corporation of North America (PNA) | 5 | $141.710 |
| Contemporary Amperex Technology USA Inc. | 3 | $140.004 |
| MicroStrategy Services Corporation | 3 | $135.000 |
| Sophos, Inc. | 3 | $122.630 |
| Imply Data, Inc. | 3 | $185.906 |
| UiPath, Inc. | 3 | $161.462 |
| Flow Science, Inc. | 2 | $102.874 |
| Traeger Brothers and Associates Inc. | 2 | $120.000 |
| Chronosphere Inc. | 2 | $175.000 |
| RapDev LLC | 2 | $180.000 |
| Precisely | 2 | $126.090 |
| Cockroach Labs, Inc. | 2 | $133.000 |
| Collibra, Inc. | 2 | $160.000 |
| Fluence Energy, LLC | 2 | $183.450 |
| Oscilar, Inc. | 2 | $210.000 |
| Calix, Inc. | 2 | $111.842 |
| Deel US LLC | 2 | $185.000 |
| Datadog, Inc. | 2 | $194.000 |
| Zscaler, Inc. | 2 | $200.000 |
| Newland North America, Inc. | 2 | $190.000 |
| Rubrik, Inc. | 1 | $160.000 |
| Tesla, Inc. | 1 | $143.177 |
| Conexiom US, Inc. | 1 | $130.000 |
| MicroStrategy, Inc. | 1 | $132.000 |
| Splunk, Inc. | 1 | $182.250 |
| Quantiphi, Inc. | 1 | $90.000 |
| InterSystems Corporation | 1 | $179.645 |
| Session AI, Inc. (Formerly ZineOne, Inc.) | 1 | $158.050 |
| Velan Valve Corporation | 1 | $128.357 |
| StackPath Management, Inc. | 1 | $135.000 |
| Diverse Lynx, LLC | 1 | $215.000 |
| Mvation Worldwide Inc | 1 | $110.864 |
| BlueScope Construction, Inc. | 1 | $134.611 |
| Neo4j, Inc. | 1 | $133.000 |
| Exotec North America Inc. | 1 | $125.000 |
| Celigo, Inc. | 1 | $104.000 |
| Eliassen Group, LLC | 1 | $135.915 |
| Mavenir Systems, Inc. | 1 | $145.600 |
| Velan Valve United States OPCO Inc. | 1 | $128.357 |
| Comsol, Inc. | 1 | $132.018 |
| Cast AI Group Inc. | 1 | $200.000 |
| Dataiku, Inc. | 1 | $206.579 |
| ST Engineering iDirect, Inc. | 1 | $163.118 |
| E80 Group Inc. | 1 | $99.000 |
| Sgnl AI, Inc | 1 | $233.333 |
| Thales DIS CPL USA, Inc. | 1 | $154.000 |
| Nokia of America Corporation | 1 | $151.322 |
| Intercom, Inc. | 1 | $197.600 |
| Schlumberger Technology Corporation | 1 | $128.700 |
| Hanwha Power Systems Americas, Inc. | 1 | $150.000 |
| Vecima Technology Inc. | 1 | $155.163 |
| Elliott Company | 1 | $134.096 |
| Henkel Corporation | 1 | $97.300 |
| Striim, Inc. | 1 | $190.000 |
តាមកម្រិតប្រាក់ខែ
| កម្រិតប្រាក់ខែ | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|
| កម្រិត I (ចាប់ផ្តើម) | $108.500 |
| កម្រិត II (មានសមត្ថភាព) | $132.000 |
| កម្រិត III (មានបទពិសោធន៍) | $152.972 |
| កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ) | $182.250 |
ក្រសួងការងារកំណត់កម្រិតប្រាក់ខែបច្ចុប្បន្នចំនួនបួនសម្រាប់វិជ្ជាជីវៈ និងតំបន់នីមួយៗ ពីកម្រិត I (ចាប់ផ្តើម) ដល់កម្រិត IV (មានសមត្ថភាពពេញលេញ)។ និយោជកជ្រើសរើសកម្រិតដែលត្រូវនឹងតម្រូវការរបស់ការងារ។
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 30 | $137.502 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 25 | $152.194 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 34 | $154.657 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 18 | $152.582 |
ទីក្រុង
- New York, NY6
- San Mateo, CA5
- Chicago, IL5
- Houston, TX4
- Boston, MA4
- Burlington, MA4
- Austin, TX4
- Auburn Hills, MI3
- Sunnyvale, CA3
- Atlanta, GA3
- Missouri City, TX3
- Herndon, VA3
- McKinney, TX3
- Westford, MA2
- Palo Alto, CA2
- Tysons Corner, VA2
- Miami, FL2
- Lynnwood, WA2
- Leander, TX2
- Milpitas, CA2
- Plano, TX2
- Chula Vista, CA2
- Fremont, CA2
- Belmont, CA1
- Santa Fe, NM1
- Ithaca, NY1
- Marlborough, MA1
- Cambridge, MA1
- Brooklyn, NY1
- Miramar, FL1
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។