Home › Werkgevers › Tesla, Inc. › Sr Autopilot Software Engineer
Sr Autopilot Software Engineer bij Tesla, Inc.: H-1B-salarissen
30 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Sr Autopilot Software Engineer bij Tesla, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $194.440; middenhelft $181.224–$200.212.
Aanvragen (LCA's)30
Mediaan aangeboden salaris$194.440
Middelste helft van salarissen$181.224–$200.212
10e–90e percentiel$166.000–$207.340
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $175.000 |
| FY2024 | 6 | $191.940 |
| FY2025 | 12 | $197.606 |
| FY2026 | 3 | $184.896 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $198.200 Niveau II | Palo Alto, CA | 3 jun. 2026 | 20 nov. 2026 | Ingetrokken |
| $197.703 | Palo Alto, CA | 1 mrt. 2026 | 31 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $141.780 | Palo Alto, CA | 24 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $190.000 | Palo Alto, CA | 22 sep. 2025 | 13 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $195.000 H-1B1 (Singapore) | Palo Alto, CA | 19 sep. 2025 | 23 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $195.000 H-1B1 (Singapore) | Palo Alto, CA | 21 aug. 2025 | 25 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $205.000 | Palo Alto, CA | 7 aug. 2025 | 8 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $165.000 | Palo Alto, CA | 7 aug. 2025 | 13 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $212.790 | Palo Alto, CA | 25 jul. 2025 | 16 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $225.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 25 jul. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $165.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 23 jul. 2025 | 18 aug. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $184.896 Niveau III | Palo Alto, CA | 19 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $200.212 Niveau III | San Mateo, CA | 25 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $200.212 Niveau III | Palo Alto, CA | 25 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $207.600 Niveau III | Palo Alto, CA | 18 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $184.896 Niveau III | Palo Alto, CA | 18 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $214.115 parttime · Niveau II | Berkeley, CA | 13 nov. 2024 | 13 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $214.115 parttime · Niveau II | Palo Alto, CA | 13 nov. 2024 | 13 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| — parttime · Niveau II | Berkeley, CA | 11 nov. 2024 | 12 nov. 2024 | Ingetrokken |
| — parttime · Niveau II | Palo Alto, CA | 11 nov. 2024 | 12 nov. 2024 | Ingetrokken |
| $190.000 | Palo Alto, CA | 5 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $180.000 Niveau IV | Palo Alto, CA | 29 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $193.880 | Palo Alto, CA | 21 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $180.000 | Palo Alto, CA | 18 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $180.000 | Palo Alto, CA | 15 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Afgewezen |
| $180.000 | Palo Alto, CA | 10 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Ingetrokken |
| $200.000 | Palo Alto, CA | 12 feb. 2024 | 13 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $205.000 | Palo Alto, CA | 23 jan. 2024 | 5 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $205.000 | Palo Alto, CA | 18 jan. 2024 | 29 jan. 2024 | Ingetrokken |
| $175.000 | Palo Alto, CA | 22 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
Andere functies bij Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130.000
- Software Development Engineer$158.355
- Sr Software Development Engineer$180.013
- Process Engineer$106.700
- Manufacturing Engineer$125.000
- Manufacturing Equipment Engineer$114.911
- Staff Software Development Engineer$201.140
- Sourcing Engineer$124.145
- Sr. Manufacturing Engineer$139.646
- Staff Manufacturing Engineer$160.000
- Sr. Process Engineer$123.124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150.000
- Senior Software Development Engineer$164.581
- Software Development Engineer - Eng$156.750
- QA Engineer$120.000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130.170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180.000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131.040
- Software Engineer$155.000
- Manufacturing Controls Engineer$127.876
- Staff Mechanical Design Engineer$173.000
- Test Engineer$135.734
- Data Engineer$140.000
- Technical Program Manager$132.250
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).