Home › Functietitels › Cost Accountant
Cost Accountant: H-1B-salarissen
90 arbeidsvoorwaardenaanvragen gebruikten de functietitel Cost Accountant. Mediaan aangeboden basissalaris $67.332; middenhelft $59.727–$76.400.
Aanvragen (LCA's)90
Mediaan aangeboden salaris$67.332
Middelste helft van salarissen$59.727–$76.400
10e–90e percentiel$48.443–$94.716
Immigratieadvocaat, recruiter of werkgever? Laat uw dienst bovenaan deze pagina zien — $99 voor 30 dagen →
Werkgevers
| Werkgever | LCAs | Mediaan salaris |
|---|
| Ingrasys Technology USA Inc. | 5 | $65.000 |
| Bhuvneshvari, Inc. | 3 | — |
| Sabco Contracting Corp. | 3 | $92.674 |
| REHAU Incorporated | 3 | $65.998 |
| Fuyao Glass America Inc. | 3 | $61.800 |
| Virtus, LLC | 3 | $79.040 |
| EMD Sales, Inc | 3 | $60.570 |
| Polyphase System Inc. | 2 | $39.136 |
| Foxconn Assembly LLC | 2 | $57.372 |
| Apera Instruments, LLC | 2 | $72.470 |
| Columbus Asia Market, Inc. | 2 | — |
| Daimay North America Automotive, Inc. | 2 | $62.517 |
| Ayar Labs, Inc. | 2 | $131.264 |
| Johndel International, Inc. | 2 | $36.641 |
| Arnold Electronics, Inc. | 2 | — |
| PCE Paragon Solutions USA, Inc. | 2 | $72.000 |
| Inteplast Management Services Inc. | 2 | $92.338 |
| Minth Tennessee International, LLC | 2 | $55.702 |
| Amsway Inc. | 2 | $94.973 |
| Steiner and Company, LLC | 1 | $69.000 |
| Hydrofarm Holdings Group Inc. | 1 | $85.000 |
| Kingfa Science & Technology (USA), Inc. | 1 | $66.664 |
| Grand SK Corp | 1 | — |
| MCN Build, Inc. | 1 | $62.379 |
| Humanwell Pharmaceutical US, Inc. | 1 | $61.950 |
| Unis Company Inc. | 1 | $59.010 |
| Big Easy Gifts, LLC | 1 | $48.000 |
| GD Copper (U.S.A.), Inc. | 1 | $45.000 |
| Harco Manufacturing Group, LLC | 1 | $70.000 |
| Yalai Inc | 1 | — |
| Creative Biomart Inc. | 1 | $90.979 |
| Yotrio Corporation | 1 | $75.000 |
| Eastland Food Corporation | 1 | $50.128 |
| Foremost Foods, Inc. | 1 | $33.259 |
| Rebel Athletic, Inc. | 1 | $75.000 |
| Cyte LLC | 1 | $56.472 |
| Scientific Children Corporation | 1 | — |
| Avanzar Interior Technologies, LTD. | 1 | $68.952 |
| Jindal Tubular USA LLC. | 1 | $52.354 |
| Jindal Pipe USA INC | 1 | $75.296 |
| E Ink Corporation | 1 | $62.650 |
| Hoson Logistics America, Inc. | 1 | $80.000 |
| Cleveland Asia Supermarket, Inc. | 1 | — |
| Ulb, LLC | 1 | $105.000 |
| JX Restaurant, Inc. | 1 | $66.500 |
| Quality Metal Supply LLC | 1 | $70.000 |
| Law Offices of Hector J. Lopez, PLLC | 1 | $58.843 |
| Santini Foods Inc. | 1 | $76.000 |
| Phoenix Mecano, Inc. | 1 | $66.000 |
| Jinko Solar (U.S.) Industries, Inc. | 1 | $77.600 |
| Cincinnati Asia Market, Inc. | 1 | — |
| SEG Manufacturing, Inc. | 1 | $61.000 |
| Uniuni Logistics Inc. | 1 | $65.000 |
| Hailiang Copper Texas Inc | 1 | $68.000 |
| Ahlstrom Nonwovens LLC | 1 | $109.095 |
| Pan Asia Enterprise, LLC | 1 | $72.000 |
| Awot Global Logistics USA Corp | 1 | $54.200 |
| Manitou Equipment America, LLC | 1 | $85.000 |
| Star Marketing International, Inc. | 1 | — |
| Minth Tawas Manufacturing, Inc. | 1 | $59.966 |
Per loonniveau
| Loonniveau | Mediaan salaris |
|---|
| Niveau I (instap) | $60.570 |
| Niveau II (gekwalificeerd) | $75.000 |
| Niveau IV (volledig bekwaam) | $107.048 |
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|
| FY2023 | 16 | $62.164 |
| FY2024 | 17 | $70.034 |
| FY2025 | 23 | $66.500 |
| FY2026 | 16 | $68.570 |
Steden
- Houston, TX11
- Moraine, OH4
- Lake Worth, FL3
- New York, NY3
- St. Louis, MO3
- Leesburg, VA3
- Los Angeles, CA3
- Jacksonville, FL2
- Barrigada, GU2
- Columbus, OH2
- Hilliard, OH2
- Redford, MI2
- Tamuning, GU2
- Walnut, CA2
- Anaheim, CA2
- Livingston, NJ2
- Baltimore, MD2
- Lewisburg, TN2
- Petaluma, CA1
- Canton, MI1
- East Rutherford, NJ1
- Washington, DC1
- Santa Clara, CA1
- New Orleans, LA1
- Pine Hill, AL1
- Burlington, MA1
- Shirley, NY1
- Chino, CA1
- Jessup, MD1
- Barrigada Heights, GU1
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).