Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Aurora Innovation, Inc. › Software Engineer II

Software Engineer II w firmie Aurora Innovation, Inc.: wynagrodzenia H-1B

31 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Software Engineer II w firmie Aurora Innovation, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $150 000; połowa środkowa: $130 000–$160 000.

Wnioski (LCA)31
Mediana oferowanego wynagrodzenia$150 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$130 000–$160 000
Percentyl 10.–90.$120 000–$175 000

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 202315$160 000
Rok 20249$136 000
Rok 20251$130 000
Rok 20264$147 000

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$130 000–$195 000
Poziom II
Pittsburgh, PA10 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$130 000–$195 000
Poziom II
Pittsburgh, PA8 maj 20241 paź 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$144 000–$216 000
Poziom II
Mountain View, CA26 kwi 20241 paź 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$130 000–$195 000
Poziom II
Pittsburgh, PA19 kwi 20241 paź 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$130 000–$195 000
niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II
Pittsburgh, PA17 kwi 202417 kwi 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$130 000–$195 000
Poziom III
Pittsburgh, PA15 kwi 20241 paź 2024Certyfikowane
$130 000–$195 000
Poziom II
Pittsburgh, PA12 kwi 20241 paź 2024Certyfikowane
$136 000–$165 000
Poziom II
Mountain View, CA29 wrz 202313 paź 2023Certyfikowane
$155 000–$175 000
Poziom II
San Francisco, CA1 wrz 202325 lut 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$165 000–$185 000
Poziom II
Seattle, WA25 lip 202328 sie 2023Certyfikowane
$136 000–$165 000
Poziom I
Mountain View, CA25 lip 20237 sie 2023Certyfikowane
$160 000–$170 000
Poziom II
Mountain View, CA5 lip 202324 lip 2023Certyfikowane
$175 000–$195 000
Poziom III
Pittsburgh, PA30 cze 20231 lip 2023Certyfikowane
$160 000–$170 000
Poziom III
Houston, TX21 cze 20231 lip 2023Certyfikowane
$170 000–$190 000
Poziom II
Mountain View, CA7 cze 202310 lip 2023Certyfikowane
$175 000–$195 000
Poziom II
Mountain View, CA30 maj 202326 cze 2023Certyfikowane
$175 000–$195 000
Poziom II
Mountain View, CA24 maj 202310 lip 2023Wycofane
$160 000–$180 000
Poziom II
Mountain View, CA16 maj 202312 cze 2023Certyfikowane
$160 000–$190 000
Poziom III
San Francisco, CA2 maj 20231 paź 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$120 000–$180 000
Poziom III
Pittsburgh, PA27 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane
$170 000–$210 000
Poziom III
Mountain View, CA26 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane
$150 000–$180 000
Poziom II
Mountain View, CA20 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$150 000–$190 000
Poziom II
Mountain View, CA20 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$180 000–$190 000
Poziom II
Mountain View, CA7 mar 202327 mar 2023Certyfikowane
$175 000–$185 000
Poziom I
Mountain View, CA28 lut 202313 mar 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$155 000–$165 000
Poziom II
San Francisco, CA7 gru 202218 maj 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$140 000–$180 000
Poziom III
Pittsburgh, PA23 lis 202212 gru 2022Certyfikowane
$130 000–$200 000
Poziom II
Seattle, WA23 lis 202212 gru 2022Certyfikowane
$90 000–$200 000
Poziom II
Pittsburgh, PA21 lis 20229 sty 2023Certyfikowane
$120 000–$150 000
Poziom II
Pittsburgh, PA13 paź 202228 lis 2022Certyfikowane
$115 000–$150 000
Poziom IV
Pittsburgh, PA10 lut 202210 lut 2022Certyfikowane, następnie wycofane

Software Engineer II u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Aurora Innovation, Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).