Strona główna › Pracodawcy › Aurora Innovation, Inc. › Staff Software Engineer
Staff Software Engineer w firmie Aurora Innovation, Inc.: wynagrodzenia H-1B
11 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Staff Software Engineer w firmie Aurora Innovation, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $200 000; połowa środkowa: $187 000–$217 500.
Wnioski (LCA)11
Mediana oferowanego wynagrodzenia$200 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$187 000–$217 500
Percentyl 10.–90.$184 662–$240 000
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 8 | $210 000 |
| Rok 2024 | 2 | $186 831 |
| Rok 2026 | 1 | $195 000 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $189 000–$302 000 Poziom II | Mountain View, CA | 4 kwi 2024 | 15 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $184 662–$252 000 Poziom II | Mountain View, CA | 22 mar 2024 | 22 kwi 2024 | Certyfikowane |
| $220 000–$240 000 Poziom II | Mountain View, CA | 26 lip 2023 | 21 sie 2023 | Certyfikowane |
| $215 000–$245 000 Poziom III | Pittsburgh, PA | 29 cze 2023 | 10 lip 2023 | Certyfikowane |
| $195 000–$250 000 Poziom IV | Mountain View, CA | 6 cze 2023 | 28 lis 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $205 000–$225 000 Poziom III | Pittsburgh, PA | 23 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $250 000–$260 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 9 maj 2023 | 24 lip 2023 | Certyfikowane |
| $185 000–$215 000 Poziom IV | Pittsburgh, PA | 9 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $150 000–$250 000 Poziom III | Seattle, WA | 13 mar 2023 | 27 mar 2023 | Certyfikowane |
| $240 000–$250 000 Poziom III | Mountain View, CA | 8 mar 2023 | 27 mar 2023 | Certyfikowane |
| $200 000–$280 000 Poziom IV | Mountain View, CA | 30 lis 2022 | 12 gru 2022 | Certyfikowane |
Staff Software Engineer u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Aurora Innovation, Inc.
- Senior Software Engineer$180 000
- Software Engineer II$150 000
- Software Engineer I$125 008
- Software Engineer$140 000
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).