Strona główna › Pracodawcy › Brookhaven National Laboratory › Engineer II
Engineer II w firmie Brookhaven National Laboratory: wynagrodzenia H-1B
11 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Engineer II w firmie Brookhaven National Laboratory. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $128 280; połowa środkowa: $120 335–$136 250.
Wnioski (LCA)11
Mediana oferowanego wynagrodzenia$128 280
Środkowa połowa wynagrodzeń$120 335–$136 250
Percentyl 10.–90.$115 000–$141 388
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $115 000 |
| Rok 2024 | 1 | $140 000 |
| Rok 2025 | 1 | $144 627 |
| Rok 2026 | 3 | $125 778 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $125 778 Poziom III | Upton, NY | 18 maj 2026 | 16 paź 2026 | Certyfikowane |
| $122 113 Poziom III | Upton, NY | 7 sty 2026 | 9 lip 2026 | Certyfikowane |
| $130 782 Poziom III | Upton, NY | 31 gru 2025 | 20 cze 2026 | Certyfikowane |
| $139 984 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom III | Upton, NY | 1 lis 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $130 770 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom III | Upton, NY | 1 lis 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $144 622 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom IV | Upton, NY | 1 lis 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $144 627 Poziom IV | Upton, NY | 23 wrz 2025 | 6 mar 2026 | Certyfikowane |
| $140 000 Poziom III | Upton, NY | 24 cze 2024 | 26 sie 2024 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom III | Upton, NY | 12 maj 2023 | 20 cze 2023 | Certyfikowane |
| $115 000 Poziom III | Upton, NY | 1 mar 2023 | 15 maj 2023 | Certyfikowane |
| $135 000 Poziom IV | Upton, NY | 11 sty 2023 | 6 mar 2023 | Certyfikowane |
Engineer II u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Brookhaven National Laboratory
- Research Staff 3 Physics$125 000
- Research Associate Physics$83 130
- Research Staff 4 Physics$140 926
- Research Staff 3$128 000
- Research Associate Chemistry$82 000
- Research Associate Materials Science$79 884
- Research Associate Biology$77 147
- Research Staff 3 Computational$125 000
- Research Staff 4$140 374
- Research Associate$85 000
- Research Associate Computational Science$92 442
- Staff Electrical Engineer$110 000
- Research Staff 5 Physics$156 265
- Technology Engineer$109 000
- Research Staff 6 Physics$180 250
- Research Staff 2$98 175
- Research Staff 2 Physics$98 000
- Goldhaber Fellow$106 000
- Research Staff 2 Computational Science$120 000
- Mechanical Engineer II$137 228
- Physics Associate IV$77 606
- Physics Associate III$95 000
- Mechanical Engineer I$170 000
- Biology Associate III$84 000
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).