Strona główna › Pracodawcy › Brookhaven National Laboratory › Research Associate Biology
Research Associate Biology w firmie Brookhaven National Laboratory: wynagrodzenia H-1B
32 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Research Associate Biology w firmie Brookhaven National Laboratory. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $77 147; połowa środkowa: $73 898–$80 200.
Wnioski (LCA)32
Mediana oferowanego wynagrodzenia$77 147
Środkowa połowa wynagrodzeń$73 898–$80 200
Percentyl 10.–90.$71 900–$82 628
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 7 | $73 850 |
| Rok 2024 | 6 | $80 200 |
| Rok 2025 | 7 | $77 147 |
| Rok 2026 | 6 | $77 392 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $85 137 Poziom II | Upton, NY | 8 sty 2026 | 10 lip 2026 | Certyfikowane |
| $84 765 Poziom II | Upton, NY | 7 sty 2026 | 9 lip 2026 | Certyfikowane |
| $71 900 Poziom II | Upton, NY | 5 sty 2026 | 7 lip 2026 | Certyfikowane |
| $79 461 Poziom II | Upton, NY | 5 sty 2026 | 5 lip 2026 | Certyfikowane |
| $74 040 Poziom I | Upton, NY | 9 gru 2025 | 16 maj 2026 | Certyfikowane |
| $75 323 Poziom II | Upton, NY | 5 gru 2025 | 1 maj 2026 | Certyfikowane |
| $83 200 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom I | Upton, NY | 1 lis 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $71 885 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II | Upton, NY | 1 lis 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $79 498 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom I | Upton, NY | 1 lis 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $75 317 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II | Upton, NY | 1 lis 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $82 638 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom I | Upton, NY | 1 lis 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $79 456 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom II | Upton, NY | 1 lis 2025 | 1 lis 2025 | Certyfikowane |
| $79 514 Poziom I | Upton, NY | 5 wrz 2025 | 15 lis 2025 | Certyfikowane |
| $82 600 Poziom I | Upton, NY | 1 lip 2025 | 26 sie 2025 | Certyfikowane |
| $82 657 Poziom I | Upton, NY | 24 cze 2025 | 7 gru 2025 | Certyfikowane |
| $71 900 Poziom II | Upton, NY | 10 cze 2025 | 18 sie 2025 | Certyfikowane |
| $71 900 Poziom II | Upton, NY | 4 cze 2025 | 11 sie 2025 | Certyfikowane |
| $77 147 Poziom II | Upton, NY | 18 mar 2025 | 5 lip 2025 | Certyfikowane |
| $77 147 Poziom I | Upton, NY | 21 lut 2025 | 5 lip 2025 | Certyfikowane |
| $80 250 Poziom I | Upton, NY | 12 lip 2024 | 7 gru 2024 | Certyfikowane |
| $77 198 Poziom II | Upton, NY | 20 maj 2024 | 1 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $80 200 Poziom II | Upton, NY | 13 mar 2024 | 26 sie 2024 | Certyfikowane |
| $77 900 Poziom II | Upton, NY | 16 lut 2024 | 19 lip 2024 | Certyfikowane |
| $80 200 Poziom II | Upton, NY | 13 lis 2023 | 5 mar 2024 | Certyfikowane |
| $80 200 Poziom II | Upton, NY | 16 paź 2023 | 11 mar 2024 | Certyfikowane |
| $73 850 Poziom II | Upton, NY | 22 wrz 2023 | 11 mar 2024 | Certyfikowane |
| $71 000 Poziom II | Upton, NY | 27 cze 2023 | 1 lis 2023 | Certyfikowane |
| $76 000 Poziom I | Upton, NY | 15 cze 2023 | 28 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $74 500 Poziom I | Upton, NY | 23 mar 2023 | 10 cze 2023 | Certyfikowane |
| $75 700 Poziom I | Upton, NY | 14 mar 2023 | 13 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $73 800 Poziom I | Upton, NY | 24 lut 2023 | 19 lip 2023 | Certyfikowane |
| $73 850 Poziom I | Upton, NY | 30 wrz 2022 | 11 mar 2023 | Certyfikowane |
Research Associate Biology u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Brookhaven National Laboratory
- Research Staff 3 Physics$125 000
- Research Associate Physics$83 130
- Research Staff 4 Physics$140 926
- Research Staff 3$128 000
- Research Associate Chemistry$82 000
- Research Associate Materials Science$79 884
- Research Staff 3 Computational$125 000
- Research Staff 4$140 374
- Research Associate$85 000
- Research Associate Computational Science$92 442
- Staff Electrical Engineer$110 000
- Engineer II$128 280
- Research Staff 5 Physics$156 265
- Technology Engineer$109 000
- Research Staff 6 Physics$180 250
- Research Staff 2$98 175
- Research Staff 2 Physics$98 000
- Goldhaber Fellow$106 000
- Research Staff 2 Computational Science$120 000
- Mechanical Engineer II$137 228
- Physics Associate IV$77 606
- Physics Associate III$95 000
- Mechanical Engineer I$170 000
- Biology Associate III$84 000
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).