Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Cadence Design Systems, Inc. › Lead Application Engineer

Lead Application Engineer w firmie Cadence Design Systems, Inc.: wynagrodzenia H-1B

71 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Lead Application Engineer w firmie Cadence Design Systems, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $130 354; połowa środkowa: $118 508–$139 443.

Wnioski (LCA)71
Mediana oferowanego wynagrodzenia$130 354
Środkowa połowa wynagrodzeń$118 508–$139 443
Percentyl 10.–90.$104 472–$153 061

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 202314$127 920
Rok 202412$129 892
Rok 202516$139 246
Rok 202629$130 723

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$127 709–$191 100San Jose, CA23 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
$109 619–$175 500Austin, TX18 cze 20261 lip 2026Certyfikowane
$127 709–$191 100San Jose, CA16 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
$127 709–$191 100San Jose, CA16 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
$139 235–$191 100
Poziom II
San Jose, CA11 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
$139 235–$191 100
Poziom II
San Jose, CA9 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
$112 362–$175 000
Poziom II
Austin, TX8 cze 202621 wrz 2026Certyfikowane
$139 235–$191 100
Poziom II
San Jose, CA3 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
$119 704–$169 000
Poziom III
Novi, MI1 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
$112 362–$175 500
Poziom II
Austin, TX6 maj 20261 paź 2026Certyfikowane
$93 642–$171 600
Poziom II
Farmington Hills, MI6 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$110 512–$171 600Farmington Hills, MI6 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$156 853–$191 000
Poziom II
San Jose, CA6 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$116 771–$171 600
Poziom IV
Hollidaysburg, PA6 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$153 061–$191 000San Jose, CA3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$124 485–$191 000San Jose, CA3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$134 809–$175 500Austin, TX3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$119 704–$169 000
Poziom III
Novi, MI3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$153 061–$191 100San Jose, CA3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$135 907–$175 500
Poziom III
Austin, TX3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$134 809–$175 500Austin, TX3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$151 513–$191 100San Jose, CA18 mar 20266 kwi 2026Certyfikowane
$156 853–$191 100
Poziom II
San Jose, CA4 mar 202621 sie 2026Certyfikowane
$130 723–$171 600Hillsboro, OR2 mar 202621 sie 2026Certyfikowane
$108 671–$171 600Burlington, MA2 mar 202621 sie 2026Certyfikowane
$112 362–$175 500
Poziom II
Austin, TX2 sty 20263 lip 2026Certyfikowane, następnie wycofane
$139 630–$175 500
Poziom III
Austin, TX16 gru 20255 sty 2026Certyfikowane
$150 799–$185 900San Jose, CA13 lis 20251 gru 2025Certyfikowane
$139 235–$185 900
Poziom II
San Jose, CA4 lis 202520 lut 2026Certyfikowane
$166 650–$185 900San Jose, CA17 wrz 202522 wrz 2025Certyfikowane
$166 650–$185 900San Jose, CA5 wrz 202522 wrz 2025Certyfikowane, następnie wycofane
$139 235–$185 900
Poziom II
San Jose, CA22 sie 202523 sty 2026Certyfikowane
$140 733–$185 900
Poziom IV
Ontario, CA22 sie 20259 sty 2026Certyfikowane
$132 142–$185 900
Poziom II
San Jose, CA22 sie 202519 gru 2025Certyfikowane
$135 640–$169 000Austin, TX26 cze 20257 lip 2025Certyfikowane
$117 312–$169 000
Poziom II
Austin, TX21 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$135 640–$169 000Austin, TX21 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$104 472–$185 900San Jose, CA7 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$139 256–$185 900
Poziom II
San Jose, CA18 mar 202526 sie 2025Certyfikowane
$139 256–$185 900
Poziom II
San Jose, CA13 lut 202513 cze 2025Certyfikowane
$149 367–$185 900San Jose, CA6 lut 202514 mar 2025Certyfikowane
$126 118–$185 900San Joes, CA17 sty 20256 cze 2025Certyfikowane
$104 166–$165 100
Poziom II
Hillsboro, OR17 sty 20254 lip 2025Certyfikowane
$148 210–$185 900San Jose, CA17 paź 20244 lis 2024Certyfikowane
$169 770–$185 900
Poziom III
San Jose, CA30 lip 202410 wrz 2024Certyfikowane
$147 066–$185 900San Jose, CA26 cze 202415 lip 2024Certyfikowane
$124 904–$165 100
Poziom III
Cary, NC25 cze 202413 gru 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$147 066–$185 900San Jose, CA28 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$130 054–$169 000Austin, TX22 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$121 585–$169 000Austin, TX3 maj 202411 wrz 2024Certyfikowane
$146 459–$185 900San Jose, CA22 mar 20247 sie 2024Certyfikowane
$97 698–$158 600
Poziom II
Burlington, MA12 mar 20241 wrz 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$129 730–$174 200
Poziom II
San Jose, CA14 lut 202426 lut 2024Certyfikowane
$129 730–$174 200
Poziom II
San Jose, CA8 sty 202422 sty 2024Certyfikowane
$151 216–$161 200
Poziom IV
Austin, TX13 gru 202319 kwi 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$106 267–$174 200
Poziom II
Folsom, CA9 paź 202323 paź 2023Certyfikowane
$109 699–$161 200
Poziom II
Austin, TX28 sie 202321 wrz 2023Certyfikowane
$158 746–$174 200
Poziom III
San Jose, CA25 sie 202311 wrz 2023Certyfikowane
$99 341–$161 200
Poziom II
Austin, TX26 cze 20233 lip 2023Certyfikowane
$95 014–$158 600
Poziom II
Folsom, CA9 cze 202319 cze 2023Certyfikowane
$125 486–$158 600
Poziom III
Hillsboro, OR2 cze 202330 lis 2023Certyfikowane
$125 486–$158 600
Poziom III
Hillsboro, OR25 kwi 202320 sie 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$99 341–$161 200
Poziom II
Austin, TX11 kwi 20231 paź 2023Certyfikowane
$94 453–$174 200
Poziom II
Irvine, CA29 mar 202320 sie 2023Certyfikowane
$130 354–$174 200
Poziom II
San Jose, CA6 lut 202320 lut 2023Certyfikowane
$130 354–$174 200
Poziom II
San Jose, CA3 lut 202313 lut 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$130 354–$174 200
Poziom II
San Jose, CA12 sty 202323 sty 2023Certyfikowane
$130 354–$174 200
Poziom II
San Jose, CA12 sty 202323 sty 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$136 947–$174 200
Poziom IV
Torrance, CA20 gru 20229 sty 2023Certyfikowane
$137 116–$174 200San Jose, CA19 gru 202211 maj 2023Certyfikowane
$136 947–$162 500
Poziom III
San Jose, CA20 sie 202025 sty 2021Certyfikowane, następnie wycofane

Lead Application Engineer u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Cadence Design Systems, Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).