Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Cadence Design Systems, Inc. › Principal Application Engineer

Principal Application Engineer w firmie Cadence Design Systems, Inc.: wynagrodzenia H-1B

74 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Principal Application Engineer w firmie Cadence Design Systems, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $161 179; połowa środkowa: $144 046–$173 831.

Wnioski (LCA)74
Mediana oferowanego wynagrodzenia$161 179
Środkowa połowa wynagrodzeń$144 046–$173 831
Percentyl 10.–90.$133 134–$185 723

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 202322$156 510
Rok 202415$171 722
Rok 202516$170 882
Rok 202621$161 179

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$155 522–$228 800
Poziom III
San Jose, CA23 cze 20261 paź 2026Certyfikowane
$140 088–$210 600
Poziom IV
Irvine, CA29 maj 202622 cze 2026Certyfikowane
$198 702–$228 800
Poziom IV
San Jose, CA12 maj 20261 cze 2026Certyfikowane
$140 088–$210 600
Poziom IV
Irvine, CA7 maj 202620 sie 2026Certyfikowane
$151 513–$223 600San Jose, CA13 kwi 202627 kwi 2026Certyfikowane
$148 054–$210 600
Poziom III
Burlington, MA6 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$151 513–$228 800San Jose, CA6 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$161 179–$210 600
Poziom IV
Austin, TX3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$161 179–$210 600
Poziom IV
Austin, TX3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$161 179–$210 600
Poziom IV
Austin, TX3 kwi 20261 paź 2026Certyfikowane
$180 827–$223 600San Jose, CA13 mar 202623 mar 2026Certyfikowane
$181 694–$223 600San Jose, CA27 lut 202610 mar 2026Certyfikowane
$139 859–$202 800
Poziom IV
Harrisburg, NC30 sty 202616 lut 2026Certyfikowane, następnie wycofane
$112 362–$175 500
Poziom II
Austin, TX9 sty 20263 lip 2026Certyfikowane
$139 235–$228 800
Poziom II
San Jose, CA2 sty 202629 cze 2026Certyfikowane
$181 216–$223 600San Jose, CA16 gru 202522 maj 2026Certyfikowane, następnie wycofane
$181 216–$223 600San Jose, CA13 lis 20256 mar 2026Certyfikowane
$166 899–$210 600
Poziom IV
Austin, TX7 lis 202510 mar 2026Certyfikowane
$166 899–$205 400
Poziom IV
Austin, TX5 lis 20256 mar 2026Certyfikowane
$198 702–$223 600
Poziom IV
San Jose, CA4 wrz 202515 wrz 2025Certyfikowane
$167 024–$202 800
Poziom IV
Nashua, NH2 wrz 202512 gru 2025Certyfikowane, następnie wycofane
$150 447–$223 600San Jose, CA23 lip 20254 sie 2025Certyfikowane
$150 447–$223 600San Jose, CA11 lip 202525 lis 2025Certyfikowane
$150 447–$223 600San Jose, CA1 lip 202514 lip 2025Certyfikowane
$135 640–$205 400Austin, TX18 cze 202524 paź 2025Certyfikowane
$177 705–$223 600San Jose, CA27 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$155 750–$202 800
Poziom IV
Laguna Niguel, CA8 maj 202526 maj 2025Certyfikowane
$200 304–$223 600
Poziom IV
San Jose, CA2 maj 202519 maj 2025Certyfikowane
$171 995–$205 400
Poziom IV
Austin, TX18 kwi 20255 wrz 2025Certyfikowane
$142 022–$223 600
Poziom IV
Folsom, CA14 mar 202526 sie 2025Certyfikowane
$174 134–$223 600San Jose, CA24 sty 20256 lut 2025Certyfikowane
$169 770–$223 600
Poziom III
San Jose, CA20 gru 20246 sty 2025Certyfikowane
$135 303–$202 800Cary, NC16 gru 20242 kwi 2025Certyfikowane
$172 711–$223 600San Jose, CA15 lis 20242 gru 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$172 711–$223 600San Jose, CA7 paź 202421 paź 2024Certyfikowane
$200 304–$223 600
Poziom IV
San Jose, CA24 wrz 20247 paź 2024Certyfikowane
$148 210–$223 600San Jose, CA12 wrz 202410 lut 2025Certyfikowane
$172 711–$223 600San Jose, CA12 wrz 202421 lut 2025Certyfikowane
$171 995–$205 400
Poziom IV
Austin, TX28 sie 20241 paź 2024Certyfikowane
$129 350–$202 800Portland, OR16 lip 202418 lis 2024Certyfikowane
$132 205–$202 800
Poziom III
Cary, NC11 lip 202413 gru 2024Certyfikowane
$166 192–$202 800
Poziom IV
Maple Valley, WA12 cze 202422 lis 2024Certyfikowane
$173 831–$223 600San Jose, CA28 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$173 831–$223 600San Jose, CA23 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$187 741–$223 600
Poziom IV
San Jose, CA3 maj 20243 cze 2024Certyfikowane
$171 722–$223 600San Jose, CA5 kwi 202421 wrz 2024Certyfikowane
$129 730–$213 200
Poziom II
San Jose, CA8 mar 202411 sie 2024Certyfikowane
$147 933–$213 200San Jose, CA24 sty 20245 lut 2024Certyfikowane, następnie wycofane
$180 003–$213 200
Poziom IV
San Jose, CA12 sty 20241 maj 2024Certyfikowane
$187 741–$213 200
Poziom IV
San Jose, CA19 gru 20238 sty 2024Certyfikowane
$165 497–$213 200San Jose, CA3 paź 202316 paź 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$180 003–$213 200
Poziom IV
San Jose, CA23 sie 20231 paź 2023Certyfikowane
$141 685–$213 200San Jose, CA23 sie 20231 paź 2023Certyfikowane
$164 640–$213 200San Jose, CA18 lip 202319 paź 2023Certyfikowane
$164 640–$213 200San Jose, CA30 cze 202317 lip 2023Certyfikowane
$157 844–$213 200San Jose, CA20 cze 202314 gru 2023Certyfikowane
$185 723–$213 200
Poziom IV
San Jose, CA25 maj 20235 cze 2023Certyfikowane
$130 354–$213 200
Poziom II
San Jose, CA16 maj 20232 sie 2023Certyfikowane
$141 365–$213 200San Jose, CA10 maj 202327 paź 2023Certyfikowane
$164 640–$213 200San Jose, CA10 maj 202322 maj 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$185 723–$213 200
Poziom IV
San Jose, CA9 maj 202322 maj 2023Certyfikowane
$185 723–$213 200
Poziom IV
San Jose, CA9 maj 202322 maj 2023Certyfikowane
$123 510–$195 000Austin, TX3 maj 202322 cze 2023Certyfikowane
$148 845–$195 000
Poziom IV
Austin, TX21 lut 20236 mar 2023Certyfikowane
$130 354–$213 200
Poziom II
San Jose, CA2 lut 202329 cze 2023Certyfikowane
$148 845–$195 000
Poziom IV
Austin, TX24 sty 202313 lut 2023Certyfikowane, następnie wycofane
$160 402–$213 200San Jose, CA22 gru 20223 sty 2023Certyfikowane
$156 998–$213 200
Poziom IV
Burlington, MA28 lis 202212 gru 2022Certyfikowane
$148 845–$195 000
Poziom IV
Austin, TX21 lis 202228 lis 2022Certyfikowane
$130 354–$213 200
Poziom II
San Jose, CA10 lis 202221 lis 2022Certyfikowane
$142 750–$213 200
Poziom IV
Folsom, CA7 lis 202214 lis 2022Certyfikowane
$185 723–$213 200
Poziom IV
San Jose, CA27 paź 20227 lis 2022Certyfikowane
$135 824–$195 000
Poziom IV
San Diego, CA19 paź 202216 mar 2023Certyfikowane
$156 021–$197 600San Jose, CA10 wrz 20213 sty 2022Certyfikowane, następnie wycofane

Principal Application Engineer u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Cadence Design Systems, Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).