Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Charles Schwab & Company, Inc. › Software Developer

Software Developer w firmie Charles Schwab & Company, Inc.: wynagrodzenia H-1B

17 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Software Developer w firmie Charles Schwab & Company, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $132 000; połowa środkowa: $128 378–$133 661.

Wnioski (LCA)17
Mediana oferowanego wynagrodzenia$132 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$128 378–$133 661
Percentyl 10.–90.$111 696–$139 472

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 202314$132 498
Rok 20242$110 760
Rok 20251$124 800

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$124 800
Poziom II
Austin, TX25 cze 20252 lip 2025Certyfikowane
$82 056–$143 600
Poziom I
Westlake, TX9 lis 20231 gru 2023Certyfikowane
$139 464–$214 700
Poziom IV
Austin, TX25 paź 20236 lis 2023Certyfikowane
$130 000
Poziom IV
Plano, TX22 cze 202329 cze 2023Certyfikowane
$132 995
Poziom II
San Francisco, CA30 maj 202313 cze 2023Certyfikowane
$133 000
Poziom II
San Francisco, CA8 maj 202318 maj 2023Certyfikowane
$133 661
Poziom III
Westlake, TX16 mar 202324 mar 2023Certyfikowane
$136 000
Poziom IV
Plano, TX16 mar 202324 mar 2023Certyfikowane
$128 000
Poziom III
Westlake, TX3 lut 20231 sie 2023Certyfikowane
$139 485
Poziom III
Westlake, TX3 lut 202313 lip 2023Certyfikowane
$128 378
Poziom III
Raleigh, NC12 sty 202317 cze 2023Certyfikowane
$133 415
Poziom III
Raleigh, NC19 gru 202220 kwi 2023Certyfikowane
$92 040–$140 800
Poziom II
Austin, TX19 gru 202230 gru 2022Certyfikowane
$130 000
Poziom IV
Chicago, IL11 lis 202210 gru 2022Certyfikowane
$132 000
Poziom IV
Orlando, FL11 lis 202223 lis 2022Certyfikowane
$149 950
Poziom IV
Chicago, IL28 paź 20225 kwi 2023Certyfikowane
$130 000
Poziom II
Austin, TX28 paź 20208 lis 2020Certyfikowane, następnie wycofane

Software Developer u wszystkich pracodawców →

Inne stanowiska w firmie Charles Schwab & Company, Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).