Strona główna › Pracodawcy › Charles Schwab & Company, Inc. › Sr. Manager, Risk Analytics/Modeling
Sr. Manager, Risk Analytics/Modeling w firmie Charles Schwab & Company, Inc.: wynagrodzenia H-1B
23 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Sr. Manager, Risk Analytics/Modeling w firmie Charles Schwab & Company, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $162 960; połowa środkowa: $154 150–$173 912.
Wnioski (LCA)23
Mediana oferowanego wynagrodzenia$162 960
Środkowa połowa wynagrodzeń$154 150–$173 912
Percentyl 10.–90.$150 000–$184 013
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $167 584 |
| Rok 2024 | 4 | $159 922 |
| Rok 2025 | 7 | $155 500 |
| Rok 2026 | 8 | $165 359 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $185 000 Poziom IV | Westlake, TX | 11 cze 2026 | 11 cze 2026 | Certyfikowane |
| $150 000 Poziom IV | Southlake, TX | 5 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $160 000 Poziom IV | Phoenix, AZ | 30 kwi 2026 | 30 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $167 368 Poziom IV | Chicago, IL | 16 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $174 791 Poziom IV | Westlake, TX | 13 kwi 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $187 574 Poziom III | San Francisco, CA | 9 mar 2026 | 8 lip 2026 | Certyfikowane |
| $187 574 Poziom III | Westlake, TX | 6 mar 2026 | 8 lip 2026 | Wycofane |
| $156 000 Poziom III | Chicago, IL | 1 gru 2025 | 16 sty 2026 | Certyfikowane |
| $163 350 Poziom III | Phoenix, AZ | 8 lis 2025 | 5 maj 2026 | Certyfikowane |
| $171 274 Poziom IV | Westlake, TX | 8 lip 2025 | 31 gru 2025 | Certyfikowane |
| $154 000 Poziom IV | Chicago, IL | 7 maj 2025 | 15 maj 2025 | Certyfikowane |
| $162 569 E-3 · Poziom IV | Chicago, IL | 18 kwi 2025 | 14 paź 2025 | Certyfikowane |
| $190 000 Poziom III | Chicago, IL | 10 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $155 500 Poziom IV | Lone Tree, CO | 1 lut 2025 | 30 lip 2025 | Certyfikowane |
| $152 900 Poziom II | Chicago, IL | 27 lis 2024 | 10 maj 2025 | Certyfikowane |
| $150 000 Poziom III | Chicago, IL | 25 paź 2024 | 4 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $175 000 Poziom IV | Chicago, IL | 7 wrz 2024 | 28 lut 2025 | Certyfikowane |
| $154 600 Poziom IV | Lone Tree, CO | 29 maj 2024 | 22 lis 2024 | Certyfikowane |
| $165 245 Poziom IV | Chicago, IL | 2 maj 2024 | 15 paź 2024 | Certyfikowane |
| $128 696 Poziom II | Lone Tree, CO | 9 lut 2024 | 7 sie 2024 | Certyfikowane |
| $175 126 Poziom III | San Francisco, CA | 25 maj 2023 | 15 cze 2023 | Certyfikowane |
| $149 069 E-3 · Poziom IV | Chicago, IL | 23 maj 2023 | 18 lis 2023 | Certyfikowane |
| $167 584 Poziom III | San Francisco, CA | 22 mar 2023 | 9 sie 2023 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie Charles Schwab & Company, Inc.
- Manager, Software Development & Engineering$148 000
- Sr. Specialist - Software Development & Engineering$131 900
- Sr. Manager, Software Development & Engineering Senior$160 000
- Sr. Manager, Software Development & Engineering Sr.$162 193
- Sr. Manager, Software Development & Engineering Lead$179 915
- Specialist - Software Development & Engineering$110 000
- Sr. Manager, Software Development & Engineering Lead (PL)$200 000
- Sr. Manager, Software Development & Engineering$160 000
- Manager, Data Engineering$139 494
- Software Developer Senior$152 235
- Sr. Manager, Data Engineering Senior$155 027
- Software Developer$132 000
- Associate - Software Development & Engineering$88 005
- Sr. Manager, Security Development & Engineering Senior$160 150
- Senior Manager, Software Development & Engineering Senior$156 984
- Manager, Risk Analytics/Modeling$130 707
- Sr. Manager, Systems Engineering Senior$165 929
- Sr. Manager, Digital Product Management$154 300
- Sr Manager, Software Development & Engineering Sen$166 455
- Sr Manager, Software Development & Engineering Lea$192 940
- Senior Manager, Software Development Engineering$169 430
- Senior Software Developer$148 180
- Senior Specialist, Software Development & Engineering$125 008
- Sr. Manager, Architect Lead$187 309
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).