Strona główna › Pracodawcy › Charter Communications, Inc. › Manager, IT
Manager, IT w firmie Charter Communications, Inc.: wynagrodzenia H-1B
18 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Manager, IT w firmie Charter Communications, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $114 108; połowa środkowa: $96 644–$122 819.
Wnioski (LCA)18
Mediana oferowanego wynagrodzenia$114 108
Środkowa połowa wynagrodzeń$96 644–$122 819
Percentyl 10.–90.$89 800–$127 466
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 8 | $110 791 |
| Rok 2024 | 1 | $89 800 |
| Rok 2025 | 7 | $121 555 |
| Rok 2026 | 2 | $129 828 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $136 417–$159 400 | Maryland Heights, MO | 24 gru 2025 | 1 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $123 240–$159 400 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 10 lis 2025 | 2 mar 2026 | Certyfikowane |
| $89 800–$159 400 Poziom II | Maryland Heights, MO | 25 sie 2025 | 14 lut 2026 | Certyfikowane |
| $103 210–$159 400 Poziom III | Charlotte, NC | 5 cze 2025 | 13 paź 2025 | Certyfikowane |
| $125 133–$159 400 Poziom II | Maryland Heights, MO | 15 maj 2025 | 31 paź 2025 | Certyfikowane |
| $125 133–$159 400 Poziom II | Maryland Heights, MO | 25 kwi 2025 | 29 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $121 555–$159 400 Poziom IV | Town and Country, MO | 27 sty 2025 | 14 cze 2025 | Certyfikowane |
| $132 910–$159 400 | Maryland Heights, MO | 16 sty 2025 | 11 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $89 800–$159 400 Poziom II | Charlotte, NC | 17 cze 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $89 800–$159 400 Poziom II | Charlotte, NC | 18 wrz 2023 | 2 paź 2023 | Certyfikowane |
| $111 342–$142 300 Poziom I | Charlotte, NC | 1 sie 2023 | 18 lis 2023 | Certyfikowane |
| $116 875–$159 400 Poziom II | St. Louis, MO | 1 lut 2023 | 14 lut 2023 | Certyfikowane |
| $89 800–$159 400 Poziom II | Maryland Heights, MO | 15 lis 2022 | 1 gru 2022 | Certyfikowane |
| $116 875–$159 400 Poziom II | Maryland Heights, MO | 2 lis 2022 | 4 maj 2023 | Certyfikowane |
| $110 240–$159 400 Poziom IV | Maryland Heights, MO | 2 lis 2022 | 14 lis 2022 | Certyfikowane |
| $116 875–$159 400 Poziom II | St. Louis, MO | 11 paź 2022 | 31 paź 2022 | Certyfikowane |
| $95 326–$140 000 Poziom III | Charlotte, NC | 6 paź 2022 | 13 paź 2022 | Certyfikowane |
| $100 600–$178 600 Poziom III | Charlotte, NC | 19 lip 2022 | 11 sie 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Manager, IT u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Charter Communications, Inc.
- Software Engineer IV$98 062
- Principal Engineer I$137 925
- BI ETL Developer II$103 896
- Software Engineer V$117 021
- Systems Engineer IV$122 206
- Software Engineer VI$133 973
- Network Engineer III$107 702
- Network Engineer IV$112 137
- Principal Engineer II$159 598
- Systems Engineer III$102 482
- Principal Software Engineer I$140 046
- BI Application Developer II$101 109
- Principal Architect I$134 482
- BI ETL Developer III$115 651
- Software Engineer III$90 979
- Senior Software Developer$103 896
- Principal Architect II$133 973
- Network Engineer II$89 398
- Software Developer$85 114
- Systems Engineer II$95 462
- Lead Software Developer$122 970
- DevOps Engineer$102 773
- BI Architect II$117 582
- Sr. Test Engineer$112 481
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).