Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Marvell Semiconductor, Inc. › Hardware & Silicon Validation Senior Engineer

Hardware & Silicon Validation Senior Engineer w firmie Marvell Semiconductor, Inc.: wynagrodzenia H-1B

13 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Hardware & Silicon Validation Senior Engineer w firmie Marvell Semiconductor, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $121 000; połowa środkowa: $117 250–$122 500.

Wnioski (LCA)13
Mediana oferowanego wynagrodzenia$121 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$117 250–$122 500
Percentyl 10.–90.$101 500–$127 000

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20241$127 000
Rok 20254$109 000
Rok 20267$121 000

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$166 000–$175 000
Poziom III
Santa Clara, CA5 cze 20261 paź 2026Wycofane
$115 000–$125 000
Poziom III
Fishkill, NY27 maj 20261 paź 2026Certyfikowane
$146 000–$150 965
Poziom III
Santa Clara, CA26 maj 20261 paź 2026Certyfikowane
$121 000–$145 000
Poziom II
Santa Clara, CA26 maj 20261 paź 2026Certyfikowane
$121 000–$137 327
Poziom II
Santa Clara, CA12 maj 20261 paź 2026Certyfikowane
$121 000–$137 400
Poziom II
Santa Clara, CA5 maj 20261 paź 2026Certyfikowane
$121 000–$130 600
Poziom II
Santa Clara, CA17 gru 202519 sty 2026Certyfikowane
$118 000–$126 000
Poziom II
Santa Clara, CA29 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$100 000–$122 460
Poziom II
Westlake Village, CA29 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$95 000–$119 070
Poziom I
Irvine, CA29 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$118 000–$130 810
Poziom II
Santa Clara, CA12 maj 20251 paź 2025Certyfikowane
$127 000–$130 839
Poziom II
Santa Clara, CA3 maj 20241 paź 2024Certyfikowane
$127 000–$135 794
Poziom II
Santa Clara, CA23 kwi 20241 paź 2024Certyfikowane, następnie wycofane

Inne stanowiska w firmie Marvell Semiconductor, Inc.

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).