Strona główna › Pracodawcy › NVIDIA Corporation › Software Quality Assurance Engineer
Software Quality Assurance Engineer w firmie NVIDIA Corporation: wynagrodzenia H-1B
9 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Software Quality Assurance Engineer w firmie NVIDIA Corporation. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $152 000; połowa środkowa: $152 000–$170 483.
Wnioski (LCA)9
Mediana oferowanego wynagrodzenia$152 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$152 000–$170 483
Percentyl 10.–90.$147 575–$200 211
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2024 | 4 | $149 788 |
| Rok 2025 | 4 | $185 242 |
| Rok 2026 | 1 | $152 000 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $152 000–$247 250 Poziom IV | Austin, TX | 11 lis 2025 | 25 kwi 2026 | Certyfikowane |
| $201 053–$322 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 15 lip 2025 | 2 paź 2025 | Certyfikowane |
| $170 483–$247 250 | Santa Clara, CA | 7 maj 2025 | 2 paź 2025 | Certyfikowane |
| $200 000–$322 000 Poziom IV | Santa Clara, CA | 14 kwi 2025 | 2 paź 2025 | Certyfikowane |
| $152 000–$235 750 Poziom IV | Austin, TX | 4 paź 2024 | 10 paź 2024 | Certyfikowane |
| $164 154–$195 500 Poziom III | Santa Clara, CA | 23 lip 2024 | 2 sie 2024 | Certyfikowane |
| $152 000–$235 750 Poziom IV | Austin, TX | 9 lip 2024 | 22 lip 2024 | Certyfikowane |
| $147 575–$195 500 | Santa Clara, CA | 11 cze 2024 | 2 sie 2024 | Certyfikowane |
| $147 575–$195 500 | Santa Clara, CA | 1 maj 2024 | 2 sie 2024 | Certyfikowane |
Software Quality Assurance Engineer u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie NVIDIA Corporation
- Software Engineer$184 000
- Engineer Senior Systems Software$184 000
- Hardware Engineer, Electronics$166 366
- Research Scientist$173 971
- Engineer Senior ASIC$170 509
- Architect$181 293
- Program Manager$189 736
- Product Manager$198 702
- Verification Engineer$168 000
- Manager Systems Software$224 000
- Architect Senior$186 472
- ASIC Engineer$196 000
- Engineer Senior Verification$169 666
- Solutions Architect$169 770
- Engineer Systems Software$142 318
- Physical Design Engineer$177 341
- Business Systems Analyst$167 190
- Architect Solutions$153 103
- Senior Research Scientist$201 094
- Engineer Senior Software$183 083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186 472
- CAD Engineer$180 003
- Senior Architect$192 941
- Engineer Senior Physical Design$185 864
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).