Strona główna › Pracodawcy › Pinterest, Inc. › Data Scientist II
Data Scientist II w firmie Pinterest, Inc.: wynagrodzenia H-1B
38 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Data Scientist II w firmie Pinterest, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $146 078; połowa środkowa: $130 239–$148 699.
Wnioski (LCA)38
Mediana oferowanego wynagrodzenia$146 078
Środkowa połowa wynagrodzeń$130 239–$148 699
Percentyl 10.–90.$110 864–$172 245
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 2 | $150 301 |
| Rok 2024 | 9 | $143 770 |
| Rok 2025 | 21 | $148 699 |
| Rok 2026 | 4 | $168 813 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $163 322 Poziom III | Seattle, WA | 24 lut 2026 | 23 sie 2026 | Certyfikowane |
| $174 304 Poziom II | San Franscisco, CA | 23 lut 2026 | 25 sie 2026 | Certyfikowane |
| $174 304 Poziom II | San Francisco, CA | 20 lut 2026 | 22 sie 2026 | Certyfikowane |
| $161 803 Poziom IV | Everett, MA | 28 sty 2026 | 20 lut 2026 | Certyfikowane |
| $174 304 Poziom II | San Francisco, CA | 23 wrz 2025 | 20 paź 2025 | Certyfikowane |
| $174 304 Poziom II | San Francisco, CA | 4 wrz 2025 | 22 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $129 709 Poziom II | Seattle, WA | 22 sie 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $139 506 Poziom III | New York, NY | 22 sie 2025 | 21 lut 2026 | Certyfikowane |
| $148 699 Poziom II | San Francisco, CA | 5 cze 2025 | 16 cze 2025 | Certyfikowane |
| $111 966 Poziom II | New York, NY | 19 maj 2025 | 2 cze 2025 | Certyfikowane |
| $103 958 Poziom II | San Diego, CA | 16 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $148 699 Poziom II | San Diego, CA | 16 maj 2025 | 1 paź 2025 | Wycofane |
| $148 699 Poziom II | San Francisco, CA | 7 maj 2025 | 19 maj 2025 | Certyfikowane |
| $148 699 Poziom II | San Francisco, CA | 2 maj 2025 | 19 maj 2025 | Certyfikowane |
| $148 699 Poziom II | San Francisco, CA | 30 kwi 2025 | 12 maj 2025 | Certyfikowane |
| $148 699 Poziom II | Palo Alto, CA | 18 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $148 699 Poziom II | San Francisco, CA | 17 kwi 2025 | 28 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $118 414 Poziom II | Seattle, WA | 11 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $148 699 Poziom II | Palo Alto, CA | 9 kwi 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $111 966 Poziom II | New York, NY | 18 mar 2025 | 31 mar 2025 | Certyfikowane |
| $148 699 Poziom II | Palo Alto, CA | 21 lut 2025 | 10 mar 2025 | Certyfikowane |
| $167 107 niepełny wymiar czasu pracy · Poziom III | Palo Alto, CA | 21 lis 2024 | 22 maj 2025 | Certyfikowane |
| $146 078 Poziom II | Palo Alto, CA | 14 lis 2024 | 16 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $148 699 Poziom II | San Francisco, CA | 29 paź 2024 | 12 lis 2024 | Certyfikowane |
| $142 771 Poziom III | New York, NY | 17 paź 2024 | 2 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $107 453 Poziom II | Palo Alto, CA | 17 paź 2024 | 5 mar 2025 | Certyfikowane |
| $146 078 Poziom II | Palo Alto, CA | 10 paź 2024 | 11 kwi 2025 | Certyfikowane |
| $146 078 Poziom II | Palo Alto, CA | 22 lip 2024 | 17 sty 2025 | Certyfikowane |
| $163 488 Poziom III | Palo Alto, CA | 3 cze 2024 | 19 paź 2024 | Certyfikowane |
| $96 221 Poziom II | Lynnwood, WA | 22 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $110 864 Poziom II | Seattle, WA | 18 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $110 864 Poziom II | Seattle, WA | 5 kwi 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $143 770 Poziom II | Palo Alto, CA | 20 mar 2024 | 19 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $143 770 Poziom II | San Francisco, CA | 8 mar 2024 | 7 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $143 770 Poziom II | Palo Alto, CA | 28 lut 2024 | 29 sie 2024 | Certyfikowane |
| $138 431 | San Francisco, CA | 12 sty 2024 | 29 sty 2024 | Certyfikowane |
| $170 186 Poziom II | San Francisco, CA | 2 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $130 416 Poziom II | San Francisco, CA | 5 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
Data Scientist II u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Pinterest, Inc.
- Machine Learning Engineer II$170 186
- Software Engineer II$160 805
- Sr. Software Engineer$184 662
- Sr. Machine Learning Engineer$184 662
- Software Engineer$141 378
- Software Engineer I$136 060
- Machine Learning Engineer$139 906
- Sr. Data Scientist$163 488
- Machine Learning Engineer I$148 699
- Staff Software Engineer$184 662
- Staff Machine Learning Engineer$189 592
- Senior Software Engineer$172 931
- Data Scientist$129 709
- Manager II, Engineering$217 568
- Manager II, Machine Learning Engineering$216 590
- Senior Machine Learning Engineer$163 862
- Sr. Manager, Engineering$243 152
- Staff Data Scientist$146 078
- Sr. Product Manager$166 962
- Manager II, Data Science$153 192
- Sr. Systems Engineer$153 878
- Staff Product Manager$170 914
- Sr. Product Designer$109 522
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).