Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Electrical Engineers › Mountain View, CA

Electrical Engineers w mieście Mountain View, stan CA: wynagrodzenia H-1B

423 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Mountain View, stan CA. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $192 000; połowa środkowa: $166 085–$220 000.

Wnioski (LCA)423
Mediana oferowanego wynagrodzenia$192 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$166 085–$220 000
Percentyl 10.–90.$145 000–$242 693

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$139 700
Poziom II (kwalifikowany)$166 170
Poziom III (doświadczony)$201 000
Poziom IV (pełna kompetencja)$238 500

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Microsoft Corporation164$205 252
Google LLC81$179 600
Aeva, Inc.22$167 339
Mirafra Inc18$151 000
Lunar Energy, Inc.9$164 000
Nuro, Inc8$167 012
Enfabrica Corporation8$245 000
Waymo LLC7$180 000
Tesla, Inc.7$163 812
Applied Intuition, Inc.6$207 500
Lightmatter, Inc.6$202 500
LiveWire EV LLC5$173 056
Lyte AI, Inc.5$200 000
Samsung Research America, Inc.4$177 518
General Motors4$270 000
Ghost Autonomy Inc.3$230 000
Aurora Innovation, Inc.3$183 456
Matic Robots, Inc.3$220 000
Grid Raster Inc.3$142 000
Aurora Operations, Inc.3$188 760
Kodiak Robotics, Inc.3$209 000
Luminous Computing, Inc.2$200 000
Matician, Inc.2$157 500
BP America Inc.2$170 944
Wisk Aero LLC2$222 964
Fulfil Solutions, Inc.2$115 232
Tezerakt LLC2$99 445
Fluence Energy, LLC2$155 000
CARIAD Inc.2$230 000
Amlogic (USA) Ltd.2$215 000
MatX Inc.2$142 896
Density AI Inc.2$275 000
Verrus, LLC2$225 000
Amped Innovation PBC2$160 000
Vianai Systems, Inc.1$148 658
Soundhound, Inc1$150 488
LiveWire1—
DiDi Research America, LLC1$180 000
Juul Labs, Inc.1$179 000
Phantom AI, Inc.1$148 658

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Mountain View, stan CA →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).