Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › General and Operations Managers › Santa Clara, CA

General and Operations Managers w mieście Santa Clara, stan CA: wynagrodzenia H-1B

45 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Santa Clara, stan CA. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $211 709; połowa środkowa: $183 464–$240 912.

Wnioski (LCA)45
Mediana oferowanego wynagrodzenia$211 709
Środkowa połowa wynagrodzeń$183 464–$240 912
Percentyl 10.–90.$123 074–$250 973

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$85 000
Poziom II (kwalifikowany)$131 934
Poziom III (doświadczony)$195 894
Poziom IV (pełna kompetencja)$241 334

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Palo Alto Networks, Inc.12$226 830
ServiceNow, Inc.11$224 858
Magnimind Inc3$85 000
Reevo, Inc.3$195 894
Selfedu LLC2$88 088
Petaio, Inc.1$123 074
SafeAI, Inc.1$123 074
Dell Products L.P.1$242 179
Vgtpcb Inc.1$81 016
Teradata Operations, Inc.1$270 000
Druva, Inc.1$230 000
Equinox Negotiation LLC1—
NVIDIA Corporation1$188 614
Anuttacon LLC1$289 600
Qualcomm Technologies, Inc.1$250 973
Path CCM, Inc.1$150 000
Platanus Holding LLC1$260 000
Westfield LLC1$250 973
Intel Corporation1$183 783

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Santa Clara, stan CA →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).