Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Zawody › Mechanical Engineers › Reno, NV

Mechanical Engineers w mieście Reno, stan NV: wynagrodzenia H-1B

20 wniosków o warunki zatrudnienia dla tego zawodu z miejscem pracy w mieście Reno, stan NV. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $97 567; połowa środkowa: $81 170–$123 992.

Wnioski (LCA)20
Mediana oferowanego wynagrodzenia$97 567
Środkowa połowa wynagrodzeń$81 170–$123 992
Percentyl 10.–90.$79 246–$146 291

Według poziomu wynagrodzenia

Poziom wynagrodzeniaMediana wynagrodzenia
Poziom I (początkujący)$80 000
Poziom II (kwalifikowany)$93 859
Poziom III (doświadczony)$154 824
Poziom IV (pełna kompetencja)$145 200

Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.

Pracodawcy

PracodawcaLCAMediana wynagrodzenia
Tesla, Inc.3$127 983
Rahi Systems, Inc.2$69 971
MG1 Motorsports, LLC2$80 000
HORIBA Instruments Incorporated2$93 859
Amperesand Inc.2$112 500
Kforce Inc.2$154 824
SRK Consulting (U.S.), Inc.1$81 200
Hamilton Company1$84 864
Chewy, Inc.1$99 200
Nevada Nanotech Systems Inc.1$81 141
Generac Power Systems1—
Omec Medical NV Inc.1$100 000
VinDynamics USA Inc1$145 200

Stanowiska

Sponsorzy H-1B w mieście Reno, stan NV →

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).